aurimas karpavičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „aurimas karpavičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „aurimas karpavičius“.

D. Šakinis ir V. Pinko pateko į Prezidento taurės turnyro ketvirtfinalį

Vilniuje, Sereikiškių parko teniso aikštyne, vykstančio 20-ojo tarptautinio vyrų teniso turnyro dėl Lietuvos Prezidento taurės dvejetų varžybų pirmajame rate pirmadienį 17-metis Dovydas Šakinis ir 18-metis Vadimas Pinko 7:6 (7-5), 6:1 įveikė 17-mečius latvius – Mikelį Libietį ir Artūrą Kazijevą. Antrajame rate – ketvirtfinalyje – antradienį D. Šakinis ir V. Pinko žais su prancūzais Trystanu Meniane ir Pierre'u Metenier.
2009-08-04

Gvidas Sabeckis suklupo prieš 888-ąją pasaulio raketę

Jūrmaloje (Latvija) vykstančio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) „Futures“ turnyro „Jurmala Cup 2009“, kurio prizų fondą sudaro 10 tūkst. JAV dolerių, vienetų varžybų pirmajame rate – šešioliktfinalyje – antradienį Lietuvos atstovas Gvidas Sabeckis 2:6, 6:4, 4:6 pralaimėjo 888-ajai pasaulio raketei 23-ejų metų italui Marco Simoniui. 25-erių metų G. Sabeckis pasaulio reitinge užima 566-ąją vietą.
2009-07-29

Algirdas Draugelis įveikė ITF teniso turnyro kvalifikaciją

Jūrmaloje (Latvija) prasidėjo ITF serijos tarptautinis teniso turnyras, kurio prizų fondas 10 tūkst. JAV dolerių. Sėkmingai kvalifikacinį turnyrą įveikė Algirdas Draugelis. Jis pirmajame rate 6:2, 7:5 nugalėjo latvį Marį Rumiancevą, antrajame - 6:4, 6:4 įveikė baltarusį Vageną Akapianą ir trečiajame - 6:3, 6:4 palaužė kito latvio Piotro Nečiajevo pasipriešinimą.
2003-08-04

Antroji Lietuvos tenisininkų pergalė Deviso taurės turnyre Alžyre

Lietuvos vyrų teniso rinktinė Alžyre vykstančiame Deviso taurės (Davis Cup) varžybų Europos/Afrikos zonos III grupės turnyre iškovojo antrąją pergalę - antradienį (02.04) lietuviai 2:1 įveikė Angolą.