aurelija misevičiūtė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „aurelija misevičiūtė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „aurelija misevičiūtė“.

Tenisininkė Aurelija Misevičiūtė Olandijoje pralaimėjo pirmą mačą

Lietuvos tenisininkė Aurelija Misevičiūtė Olandijoje vykstančio tarptautinio moterų teniso turnyro, kurio prizų fondą sudaro 10 tūkst. JAV dolerių, pirmajame rate 4:6, 6:1, 2:6 pralaimėjo 743-iajai pasaulio raketei 26-erių metų latvei Lygai Dekmeijerei. 23-ejų metų lietuvė į pagrindines varžybas pateko po atrankos turnyro, kuriame įveikė dvi varžoves iš Olandijos.
2009-06-10

Aurelija Misevičiūtė Olandijoje pateko į pagrindines varžybas

Lietuvos tenisininkė Aurelija Misevičiūtė pateko į Olandijoje vykstančio tarptautinio moterų teniso turnyro, kurio prizų fondą sudaro 10 tūkst. JAV dolerių, pagrindines varžybas.
2009-06-08

Estijoje – Lietuvos tenisininkių pergalė

2008 metų neoficialaus komandinio moterų pasaulio teniso čempionato - Federacijos taurės turnyro - Europos-Afrikos zonos II grupės septynių ekipų varžybose Estijos sostinėje antrą pergalę iškovojo bei į pusfinalį pateko Lietuvos rinktinė. Lietuvos rinktinė baigiamajame keturių komandų B grupės mače penktadienį 2:0 nugalėjo Graikijos ekipą bei pusfinalyje dėl vietos pirmojoje grupėje susitiks su Bosnijos ir Hercegovinos komanda.
2008-02-01

Lietuvos tenisininkės Federacijų taurės turnyro antrąjį mačą pralaimėjo estėms

Estijos sostinėje tęsiasi 2008 metų neoficialaus komandinio moterų teniso čempionato - Federacijos taurės turnyro - Europos-Afrikos zonos II grupės varžybos. Antrąją varžybų dieną Lietuvos rinktinė keturių komandų B grupės turnyro mačą ketvirtadienį 0:3 pralaimėjo Estijos komandai, kuri užsitikrino pirmąją vietą grupėje.
2008-02-01

Lietuvos tenisininkės pergalingai pradėjo Federacijų taurės turnyrą Estijoje

Trečiadienį Estijos sostinėje prasidėjo 2008 metų neoficialaus komandinio moterų teniso čempionato - Federacijos taurės turnyro - Europos-Afrikos zonos II grupės varžybos. Pergalingai keturių komandų B grupės turnyrą pradėjo Lietuvos rinktinė, pirmojoje dvikovoje 2:1 įveikusi Airijos ekipą. Abu taškus Lietuvos komanda iškovojo vienetų susitikimuose, kuriuose Aurelija Misevičiūtė 6:2, 7:5 įveikė Annę Mall, o Lina Stančiūtė 6:4, 6:2 nugalėjo 300-ąją planetos raketę Kelly Liggan.
2008-01-30

Lina Stančiūtė pajėgiausių planetos tenisininkių reitinge pakilo į 242-ąją poziciją

Pirmadienį paskelbtoje geriausių pasaulio tenisininkių klasifikacijoje Lina Stančiūtė su 98,25 įskaitinio taško per savaitę iš 246-osios vietos pakilo į 242-ąją. Aurelija Misevičiūtė (23 tšk.), prieš savaitę buvusi 519-a, naujajame reitinge smuktelėjo į 522-ąją poziciją.
2004-03-01

Lina Stančiūtė pajėgiausių planetos tenisininkių reitinge pakilo trimis pozicijomis aukštyn

Praėjusią savaitę patekusį į ITF (Tarptautinės teniso federacijos) serijos teniso turnyro Sanderlende (Anglija) pusfinalį Lietuvos tenisininkė Lina Stančiūtė pakilo trijomis pozicijomis aukštyn ir užima 282-ąją vietą. Stipriai savo pozicijas užleido Aurelija Misevičiūtė, iš 329-osios pozicijos nukritusi į 519-ąją. Stipriausiųjų planetos tenisininkių dešimtuke didesnių pakitimų neįvyko.
2004-02-16

Teniso turnyre Italijoje Aurelija Misevičiūtė poroje su bulgare pralaimėjo pusfinalyje

Septyniolikmetė Lietuvos tenisininkė Aurelija Misevičiūtė poroje su 26 metų bulgare Marija Geznenge nepateko į Bergame (Italija) vykstančio ITF serijos turnyro, kurio prizų fondą sudaro 25 tūkst. JAV dolerių, dvejetų varžybų finalą. Turnyro pusfinalyje klaipėdietė ir bulgarė 4:6, 3:6 nusileido kroatijos tenisininkėms Ivai Majoli ir Sandai Mamič. Dvejeto turnyro nugalėtojomis tapo italė Alberta Brianti ir prancūzė Kildine Chevalier, finale 6:4, 6:4 įveikusios kroates I.Majoli ir S.Mamič.
2004-02-01

Tenisininkių turnyre Italijoje A. Misevičiūtė poroje su bulgare iškopė į ketvirtfinalį

Septyniolikmetė Lietuvos tenisininkė Aurelija Misevičiūtė poroje su 26 metų bulgare Marija Gernenge iškopė į Bergame (Italija) vykstančio ITF serijos turnyro, kurio prizų fondą sudaro 25 tūkst. JAV dolerių, dvejetų varžybų ketvirtfinalį. Aštuntfinalyje klaipėdietė ir bulgarė 6:0, 6:0 sutriuškino korto šeimininkes Eleonorą Fornai ir Claudią Bontoglio. Vienetų varžybose Lietuvos tenisininkei nepavyko patekti į pagrindinį turnyrą.
2004-01-28

WTA tenisininkių reitingo lydere vėl tapo Kim Clijsters

Sekmadienį Liuksemburge laimėjusi tarptautinį turnyrą, pajėgiausių planetos tenisininkių WTA klasifikacijos lyderės poziciją po savaitės pertraukos su 6596 įskaitiniais taškais susigrąžino belgė (Kim Kleisters). Ji aplenkė vos savaitę reitinge pirmavusią tautietę Justine Henin-Hardenne (Enin Žiustin Arden, 6461 tšk.). Trečiąją poziciją klasifikacijoje užima amerikietė Serena Williams (Serena Viljams, 4400 tšk.). Lina Stančiūtė (74,5 tšk.