aurelien clerc

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „aurelien clerc“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „aurelien clerc“.

V. Kaupas dviratininkų lenktynėse Belgijoje atsiliko nuo lyderių

70-ą kartą trečiadienį Belgijoje vykusiose klasikinėse Gento-Velelgemo dviratininkų lenktynėse 101-as finišavo „Mitsubishi-Jartazi“ komandos narys Vytautas Kaupas. Lietuvos dviratininkas 209 km distancijos finiše 4 minutes bei 58 sekundes pralaimėjo lenktynių nugalėtojui ispanui Oscarui Freire Gomezui: 1. Oscar Freire Gomez (Ispanija) 4 val. 53 min. 06 sek.
2008-04-10

Aivaras Baranauskas nebaigė dviratininkų lenktynių Prancūzijoje

57-ą kartą ketvirtadienį vykusių klasikinių lenktynių Paryžius-Buržas Prancūzijoje nebaigė 29 dviratininkai, tarp kurių buvo ir "Agritubel" ekipos narys Aivaras Baranauskas.194,3 km greičiausiai įveikė Lietuvos dviratininko komandos draugas prancūzas Romainas Feillu, finiše akimirka aplenkęs šveicarą Aurelieną Clercą ir baltarusį Aleksandrą Usovą:1. Romain Feillu (Prancūzija) 4 val. 46 min. 57 sek.
2007-10-12

T. Vaitkus dviratininkų lenktynėse Belgijoje finišavo 42-as

67-ą kartą vykusiose "Circuit Franco-Belge" keturių etapų daugiadienėse dviratininkų lenktynėse 42-ąją vietą galutinėje įskaitoje užėmė "Discovery Channel" ekipai atstovaujantis Tomas Vaitkus. Lietuvos dviratininkas 26 sekundes pralaimėjo lenktynių nugalėtoju tapusiam belgui Gertui Steegmansui.
2007-10-08

T. Vaitkus III etape Belgijoje atmynė 17-as

67-ą kartą Belgijoje vykstančių "Circuit Franco-Belge" daugiadienių dviratininkų lenktynių trečiajame 17-as finišavo "Discovery Channel" ekipai atstovaujantis Tomas Vaitkus.Lietuvis šeštadienį 194,6 km distanciją įveikė su pagrindine grupe, kurios priekyje finišavo britas Markas Cavendishas, sugaišęs 4 valandas 43 minutes ir 52 sekundes.
2007-10-07

T. Vaitkus Belgijoje atmynė 35-as

67-ą kartą Belgijoje vykstančių "Circuit Franco-Belge" daugiadienių dviratininkų lenktynių antrajame etape 35-ą vietą užėmė "Discovery Channel" ekipai atstovaujantis Tomas Vaitkus, o "Agritubel" komandos dviratininkas Linas Balčiūnas buvo 51-as.Abu lietuviai 204,8 km etapą baigė kartu su pagrindine grupe, kuri nuotolį įveikė per 4 valandas 34 minutes 20 sekundžių.
2007-10-06

A. Baranauskas I-jame etape Belgijoje atmynė 30-as

Ketvirtadienį Belgijoje startavo 67-ą kartą rengiamos "Circuit Franco-Belge" daugiadienės dviratininkų lenktynės.30-ąją vietą pirmajame 177,3 km etape užėmė "Agritubel" komandos dviratininkas Aivaras Baranauskas, finišavęs kartu su etapo nugalėtoju šveicaru Aurelienu Clercu - po 4 valandų 4 minučių bei 14 sekundžių.Tiek pat laiko distancijoje sugaišo ir "Discovery Channel" ekipai atstovaujantis Tomas Vaitkus, tačiau jis finišavo 62-as.
2007-10-05

Dviratininkų lenktynių Katare trečiajame etape Linas Balčiūnas finišavo devintas

Šeštą kartą Katare vykstančių "Tour of Qatar" daugiadienių dviratininkų lenktynių trečiajame etape devintas antradienį finišavo "Agritubel" komandai atstovaujantis Linas Balčiūnas, 140 km distancijoje finišavęs kartu su antrąjį etapą iš eilės laimėjusiu lyderiu bendrojoje įskaitoje belgu Tomu Boonenu.Etapu nugalėtojui bei prizininkams finiše pralaimėjęs 14 sekundžių, kitas "Agritubel" ekipos narys Aivaras Baranauskas buvo 73-čias.
2007-01-30

"Tour Mediterraneen" dviratininkų lenktynių ketvirtajame etape Saulius Ruškys finišavo vienuoliktas

Prancūzijoje vykstančių tradicinių "Tour Mediterraneen" daugiadienių dviratininkų lenktynių ketvirtajame etape su pagrindine grupe finišavo ir vienuoliktąją vietą užėmė "Oktos-Saint Quentin" komandos narys Saulius Ruškys.
2004-02-15

"Tour Mediterraneen" dviratininkų lenktynių trečiajame etape S. Ruškys finišavo septintas

Prancūzijoje vykstančių tradicinių "Tour Mediterraneen" daugiadienių dviratininkų lenktynių trečiajame etape su pagrindine grupe finišavo ir septintąją vietą užėmė "Oktos-Saint Quentin" komandos narys Saulius Ruškys.