Aurėja Beniušytė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Aurėja Beniušytė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Aurėja Beniušytė“.

LTOK apdovanojo Europos jaunimo olimpinio festivalio prizininkus

Ketvirtadienį Lietuvos tautiniame olimpiniame komitete (LTOK) pagerbti ir apdovanoti jubiliejus šventę sportui nusipelnę asmenys bei Europos jaunimo olimpinio festivalio medalininkai, jų treneriai bei sporto federacijų atstovai. Liepos gale Maribore (Slovėnija) vykusiame festivalyje Lietuvai atstovavo 53 sportininkai, kurie iškovojo 4 medalius: dziudo imtynininkas Simas Polikevičius (svorio kat.
2023-09-21

Trišuolininkė Beniušytė namo parveš Europos jaunimo olimpinio festivalio bronzą

Lietuvos medalių sąskaita Europos jaunimo olimpiniame festivalyje Maribore (Slovėnija) pildosi. Lengvosios atletikos varžybose trišuolininkė Aurėja Beniušytė paskutiniuoju bandymu nušoko 13,11 m ir iškovojo bronzos medalį. Pirmąją vietą užėmė Italijos atstovė Erika Giorgia Anoeta Saraceni, nušokusi 13,42 m. Antrąją vietą užėmė lenkė Olga Szlachta, jos rezultatas – 13,29 m. „Šiame finale visos labai norėjo laimėti, tai matosi iš rezultatų.
258
2023-07-28

Europos jaunimo olimpinio festivalio atidarymo ceremonijoje plazdėjo ir Lietuvos trispalvė

Sekmadienio vakarą Maribore (Slovėnija) oficialiai atidarytas 17-asis Europos jaunimo olimpinis festivalis. Šventėje, kurią gyvai stadione stebėjo daugiau nei 5000 žiūrovų, plazdėjo ir Lietuvos trispalvė. Festivalio atidarymas tradiciškai prasidėjo visų festivalyje dalyvaujančių delegacijų eisena. Lietuvos vėliava buvo patikėta praėjusiais metais EJOF čempionais tapusiems trišuolininkei Aurėjai Beniušytei ir gimnastui Kristijonui Padegimui.
2023-07-24

Įspūdingas vakaras olimpiniame festivalyje – lengvaatlečiai iškovojo auksą ir sidabrą

Europos jaunimo olimpiniame festivalyje Banska Bistricoje (Slovakija) penktadienį medaliais pasipuošė trišuolininkė Aurėja Beniušytė ir sprinteris Danielius Vasiliauskas. Trišuolio rungties finale A. Beniušytė geriausiu šeštuoju bandymu nušoko 13,04 m ir, pagerinusi asmeninį rekordą, iškovojo aukso medalį. Lietuvė jau pirmuoju bandymu nušoko 12,58 m ir lyderės pozicijos neužleido visų varžybų metu. „Pati negaliu patikėti tuo, ką padariau. Tikrai nesitikėjau tiek nušokti.