aukščiausios tarybos

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „aukščiausios tarybos“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „aukščiausios tarybos“.

Jauniškis apie sukrečiančius 1991-ujų įvykius: „Tuo metu visi mes gyvenom laisvės troškimu“

Šį vakarą specialioje laidoje „Karštai su tv3.lt” kalbėsime apie mažiau žinomus, bet ne mažiau svarbius sausio įvykius, vykusius dar iki sausio 13-osios, apie specialų Apsaugos skyrių, kodėl V. Landsbergiui reikėjo antrininko, apie iškastą požeminį tunelį po Parlamentu ir daugelį kitų įdomių dalykų. Laidos svečiai – Krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas ir Valstybės saugumo departamento vadovas Darius Jauniškis.
2021-01-11

Tiesiogiai: konferencija „Prisimenant Lietuvos sovietinės okupacijos 80-ąsias metines“

Seimo nario Emanuelio Zingerio ir Aukščiausios Tarybos-Atkuriamojo Seimo Pirmininko Vytauto Landsbergio spaudos konferencija „Prisimenant Lietuvos sovietinės okupacijos 80-ąsias metines“. Kviečiame stebėti tiesiogiai.
Aktualijos 2020-06-15

Pirmosios vyriausybės 25-mečio išvakarėse – simbolinis ministrų kabineto posėdis

Penktadienio vidurdienį smagiai nusiteikę į simbolinį posėdį, skirtą paminėti pirmosios atkūrus Lietuvos nepriklausomybę Vyriausybės sudarymo 25-mečiui rinkosi pirmosios Vyriausybės ministrai, buvę ministrų kabineto aparato darbuotojai, diplomatai, Nepriklausomybės atkūrimo akto signatarai.
Aktualijos 2015-04-10
Į viršų