aukščiausia pavara

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „aukščiausia pavara“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „aukščiausia pavara“.

„Aukščiausia pavara“ pasiekė finišo tiesiąją: „BBC“ nutraukė tolimesnį laidos kūrimą

Naujo tūkstantmečio pradžioje nauju formatu atgimusi „Aukščiausios pavaros“ laida tapo pasauliniu fenomenu. Kitokį požiūrį į automobilius ir jų apžvalgas parodžiusi kūrybinė komanda sugebėjo pritraukti milijonus žiūrovų visame pasaulyje. Vis dėlto, 2015 metais įvykęs konfliktas tarp Jeremy Clarksono ir jo kolegų paskatino „Aukščiausios pavaros“ prodiuserio, laidų vedėjo ir varomojo motyvo vaidmenį atlikusio Jeremy Clarksono pasitraukimą.
2023-09-21

„Aukščiausia pavara“ pasiekė finišo tiesiąją: „BBC“ nutraukė tolimesnį laidos kūrimą

Naujo tūkstantmečio pradžioje nauju formatu atgimusi „Aukščiausios pavaros“ laida tapo pasauliniu fenomenu. Kitokį požiūrį į automobilius ir jų apžvalgas parodžiusi kūrybinė komanda sugebėjo pritraukti milijonus žiūrovų visame pasaulyje. Vis dėlto, 2015 metais įvykęs konfliktas tarp Jeremy Clarksono ir jo kolegų paskatino „Aukščiausios pavaros“ prodiuserio, laidų vedėjo ir varomojo motyvo vaidmenį atlikusio Jeremy Clarksono pasitraukimą.
2023-09-21

Dėl BBC aplaidumo , „Aukščiausios pavaros“ laida gali nebesugrįžti į televizijos ekranus

Nesuklysime pasakę, jog „Aukščiausia pavara“ yra viena žinomiausių laidų pasaulyje. Daugelį metų ji buvo tarsi melžiama karvė, davusi daugiau pieno nei kelios kitos bandos kartu sudėjus. Paradoksalu yra tai, kad už laidos nutraukimą bus atsakingi ne laidos vedėjai, bet nacionalinio transliuotojo pasirinkta politika, bet apie viską – nuo pradžių. Praėjusių metų gruodį, „Aukščiausios pavaros“ epizodo filmavimo metu, Andrew Flintoffas pateko į nelaimingą atsitikimą.
2023-05-26

10 automobilių, kuriems kritikos negailėjo Jeremy Clarksonas

Jeremy Clarksonas daugelį metų buvo žinomas kaip „Aukščiausios pavaros“ bei „The Grand Tour“ laidų vedėjas. Jis taip pat buvo atsakingas už naujo formato „Aukščiausios pavaros“ atsiradimą bei ženkliai prisidėjo prie šios laidos išpopuliarėjimo visame pasaulyje.  Vis dėlto, šį kartą norime pakviesti pažvelgti į automobilių sąrašą, kuris buvo sudarytas tuo, ką J.Clarksonas yra sakęs per daugelį metų. Tiek dirbdamas „Aukščiausios pavaros“ laidoje, tiek savo apžvalgose „The Sun“ leidinyje.
2022-02-21

Aukščiausia pavara sugrįžta su būsimo sezono anonsu

Trijulė sugrįžta! Frazė, kurią norisi kartoti kiekvieną kartą, kai interneto platybėse pasirodo naujas Aukščiausios pavaros sezono anonsas.  Vos vienos minutės trukmės anonsas stengiasi visiems Aukščiausios pavaros gerbėjams parodyti kuo daugiau ir įtikinti, jog naujasis sezonas vertas jūsų dėmesio. Tad ko tikėtis šį kartą? Šį kartą trijulė į bandymų poligoną atsitempė eilę skirtingų egzotiškų ir įdomių automobilių.
2021-10-27

Kas nutiko autombiliams, kuriuos galėjome išvysti „Top Gear Patagonia Special“ laidoje?

2014 metais Televizijos ir išmanių įrenginių ekranuose pasirodė daugybę diskusijų sukėlęs „Aukščiausios pavaros“ epizodas – „Patagonia Special“. Dviejų dalių, dviejų valandų trukmės epizodas iš pradžių daugelį „Aukščiausios pavaros“ gerbėjus pradžiugino laidos vedėjų noras su „Ford Mustang“, „Porsche 928“ ir „Lotus Esprit“ pakeliauti po Čilės ir Argentinos teritoriją. Iš pradžių, vyrukų kelionė ėjosi kaip per sviestą.
2019-10-02

Prisiminkime: Kuri „BMW M1“ superautomobilio savybė nustebino James May?

James May arba kaip pasakytų italai – „Mr.Slowly“ yra ilgametis Jeremy Clarksono ir Richardo Hammondo kompanionas ir žmogus, kuris per keletą sekundžių priverstų savo kolegą, Jeremy, priversti žiovauti iš nuobodulio bandydamas paaiškinti kaip veikia vidaus degimo variklis. Galime drąsiai pasakyti, jog James May yra automobilių žinovas.
2019-08-05

„Aukščiausia pavara“ į televizijos ekranus sugrįžta su nauju sezonu

27-asis sezonas. Sunku tuo patikėti, ar ne? Birželio 16-osios vakarą, naujoji „Aukščiausios pavaros“ trijulė kvies sekmadienio vakarą praleisti žiūrint automobilių entuziastams skirtą laidą. Šį kartą įsijungę pirmąjį naujo sezono „Aukščiausios pavaros“ epizodą, Jūs išvysite naują vedėjų kompaniją. Vėl. 27-ame „Aukščiausios pavaros“ sezone matysime Paddy McGuinnessą, Preddie Flintoffą ir Chrisą Harrisą.
2019-06-05

Kas turi daugiau drąsos? „Aukščiausios pavaros“ vedėjai bandė nepaskandinti „Ferrari“ ir „Porsche“

„Aukščiausios pavaros“ gerbėjai – turime gerų žinių. Netrukus į televizorių ir išmaniųjų prietaisų ekranus sugrįš 26-as „Aukščiausias pavaros“ sezonas.   Prieš daugiau nei mėnesį „Aukščiausios pavaros“ komanda paviešino artėjančio sezono anonsą, kuriame, kaip visada, netrūko nei brangių automobilių, nei šiai laidai būdingų iššūkių.
2019-02-14

Aklas vairuotojas „Top Gear“ trasoje užfiksavo įspūdingą rezultatą

1 minutė ir 46,58 sekundės – tokį laiką užfiksavo Amitas Patelis, kuris D.Britanijoje esančią „Top Gear“ trasą įveikė greičiau negu daugelis kitų. Šis įvykis ypatingas tuo, jog už vairo sėdėjęs vairuotojas yra aklas. Amitas Patelis regėjimą prarado prieš šešeris metus. Iki tol jis dirbo greitosios pagalbos ekipažo vairuotoju, kurie į iškvietimus privalo sureaguoti žaibišku greičiu. „Paskutinį kartą už vairo sėdėjau prieš šešeris metus.
2019-02-05
REKLAMA
REKLAMA

„Aukščiausia pavara“ sugrįžta su nauju sezonu

„Good News!“, – perskaitykite šią frazę buvusio „Aukščiausios pavaros“ vedėjo, James May, balsu. Automobilių entuziastams šiandien turėtų pakilti nuotaika, nes „Aukščiausios pavaros“ komanda paviešino artėjančio sezono anonsą, kuriame galėsite pamatyti ką pastaruoju metu veikė Mattas LeBlancas, Chrisas Harrisas ir Rory Reidas.
2019-01-14

Richardo Hammondo ir Jeremy Clarksono kompanionas pirmame „Top Gear“ sezone: Kas jis toks?

Jeigu šiandien ištartume „Top Gear“ vardą, kiekvienas automobilių entuziastas iškart pagalvotų apie aštriaburnį Jeremy Clarksoną, automobilių daužytoją Richardą Hammondą ir kruopštųjį Jamesą May. „Top Gear“ šiuo metu patenka tarp ilgiausiai transliuojamų laidų apie automobilius. Per keletą dešimtmečių šios laidos formatas keitėsi kelis kartus, tačiau patys radikaliausi pokyčiai įvyko, kuomet laidos kūrimą ir prodiusavimą perėmė Jeremy Clarksonas ir Andy Willmanas.
2018-09-03

Kaip atrodė buvusios „Top Gear“ trijulės debiutas televizijos ekranuose?

Jeremy Clarksonas, Richardas Hammondas ir James May – visiems puikiai žinomi vardai, kurie pristatė kitokio formato laidą apie automobilius, į kurią dabar lygiuojasi visi. Milžinišką įtaką padariusi komanda su trimis vedėjais priešakyje labai dažnai tampa įkvėpimo šaltiniu arba objektu su kuriuo lyginama bet kuri kita laida apie automobilius. Net menkiausias panašumas priverčia žiūrovus sakyti – „Nevykusi „Top Gear“ kopija.“ „Aukščiausia pavara“ yra viena seniausių laidų apie automobilius.
2018-03-27

Stigas pateko į rekordų knygą vairuodamas greičiausią pasaulyje traktorių

Traktoriai visuomet turėjo keletą paskirčių. Esant reikalui, jie gali padėti nuvalyti kelius, patempti sunkią priekabą, tačiau jie niekuomet nebūdavo asocijuojami su greitomis transporto priemonėmis. Šią nuostatą nusprendę pakeisti „Aukščiausios pavaros“ vedėjai netikėtai atkreipė Pasaulio rekordų knygos organizacijos vadovų dėmesį. Matt'o LeBlanc'o ir Chris'o Harris'o bendras projektas – „Track-tor“ sugebėjo tapti greičiausiu traktoriumi pasaulyje.
2018-03-23

Verslo automobilis. Ar lemia tik kaina?

Kasmečiuose „TopGear Lietuva“ geriausio automobilio rinkimuose bandome transporto priemones verslui. Manome, kad svajonių ratuočiu važinėjantis vadybininkas įmonei atveš daug daugiau eurų, nei savininkas sutaupys Joną ar Petrą įkišęs į nedžiuginantį „grabelį“ su ratais. Suprantama, 200 automobilių įmonei dažniausiai perkami pasitelkiant skaičiuotuvą ir derybas, o „Bugatti“ į sąrašą nebus įtrauktas niekada. Dažniausiai lemia tik kaina ir degalų sąnaudos, o malonumui net laiko nelieka.
2017-12-30

„Aukščiausios pavaros“ trijulė sugrįžta su nauju anonsu

Kol mes su nekantrumu laukiame naujos „The Grand Tour“ serijos artėjantį penktadienį, kitos laidos apie automobilius kūrėjai šiandien pateikė staigmeną - paviešino naujo sezono anonsą, kuriame, kaip visada, netrūksta nei veiksmo, nei puikiai sumontuotų vaizdo siužetų.
2017-12-27

„Top Gear America“ atsinaujina : turės naujus vedėjus, paviešintas laidos anonsas

Pastarieji metai „Top Gear“ laidos kūrybinei komandai nebuvo itin lengvi. Konfliktas su laidos vedėjais, kurie atgaivino „Top Gear“ laidą 2002 metais, nelabai sėkmingas atgimimas su Chris Evans priešakyje, o dabar - dar vienas naujas lapas, kurį atvertė „Top Gear America“ kūrėjai. Netrukus „BBC America“ eteryje ir plačiose interneto platybėse pasirodys naujas „Top Gear America“ sezonas su naujais vedėjais priešakyje.
2017-07-03

„Top Gear“ kūrybinė komanda pakliuvo į Norvegijos policininkų akiratį

Jeremy Clarksonas buvo tas žmogus, dėl kurio pasisakymų ar veiksmų „Top Gear“ laida patekdavo į viso pasaulio žiniasklaidos akiratį. Jam ir jo kolegoms pasitraukus, laidos kūrybinės komandos noras nepaklusti nustatytoms taisyklėms išliko. Šį kartą laidos kūrybinė komanda pateko į Norvegijos policininkų akiratį.  Neperseniausiai „Top Gear“ pradėjo naujo sezono filmavimą.
2017-06-26

Įsibėgėjantį „Aukščiausia pavaros“ sezoną įvertino profesionalai

Automobilių gamintojų išmonė ir vis greitesni automobiliai sukuria iliuziją, kad kiekvienas vairuotojas gali pademonstruoti lenktynininko sugebėjimus. Prie to prisideda ir kultinis „Aukščiausios pavaros“ serialas, kuris šiais metais stebina dar labiau intriguojančia automobilių apžvalga ir ne tik. Žinomas lenktynininkas pasidalino nuomone, kodėl verta pamatyti naująjį sezoną.  Šio sezono serijos stebina dar neregėtomis automobilių apžvalgomis.
2017-04-24

Stigas pateko į pasaulio rekordų knygą

Stigas - mistinė persona, geriausias lenktynininkas visame pasaulyje, kuris dieną mėgsta praleisti šalia automobilių arba sėdint už automobilio vairo. Kaip bebūtų keista, tačiau šio lenktynininko poreikiai yra pakankamai kuklūs.  „Top Gear“ kūrybinė komanda, niūrią pirmadienio popietę sugalvojo, jog atėjo metas sugalvoti naują rungtį, pramogą ar triuką, kuris patiktų ne tik „Top Gear“ žurnalo redakcijai, bet visų mylimam Stigui. Deja, norint įtikti Stigui, reikia labai stipriai pasukti galvą.
2017-04-04

„Top Gear“ žurnalo redakcija su „Porsche 911“ valė kelius

„TopGear Lietuva" surengė toli gražu ne kasdienišką palyginamąjį testą. Kas galėtų pagalvoti, kad sportinis „Porsche 911 Carrera 4S" ir milžiniškas savaeigis pašarų smulkintuvas "John Deere" turi galybę panašumų? Mes. Mes galėtume. Dėl to baigiantis žiemai į atokų miško keliuką žurnalo redaktorius Karolis Judzentavičius atvairavo skaisčiai geltoną 911 ir sodriai žalią žemės ūkio mašiną.
2017-03-14

Prasidėjo naujas „Top Gear“ sezonas : Kokie įspūdžiai po pirmųjų epizodų?

Praėjusį sekmadienį startavo naujas „Top Gear“ laidos sezonas. Po praėjusiais metais patirto fiasko su Chris Evans priešakyje, laidos kūrybinė komanda nusprendė atsižvelgti į žiūrovų kritiką ir atsisakė tam tikrų laidos segmentų, ir keletos vedėjų paslaugų.
2017-03-13

Naujausiame „Top Gear“ anonse - milžiniškas būrys geriausių pasaulio automobilių

Šio mėnesio pradžioje, interneto platybėse pasirodė naujas „Top Gear“ laidos anonsas. Jame išvydome atsinaujinusią vedėjų trijulę ir keletą smagių akimirkų iš artėjančio 24-ojo sezono. Šiandien „BBC America“ paviešino dar vieną 24-ojo sezono anonsą, kuriame pamatysime daugybę ištraukų iš laidos, kuri televizijos ekranuose pasirodys jau kovo pradžioje.
2017-02-23

Dar kartą atsinaujinusi „Top Gear“ komanda pristato naujo sezono anonsą

Visame pasaulyje labai garsiai nuskambėjusios Jeremy Clarksono ir „BBC“ televizijos skyrybos nepaliko abejingų. Vieni palaikė garsųjį laidų vedėją ir žurnalistą bei „Top Gear“ laidos scenarijaus rašytoją, o kiti stojo į „BBC“ barikadų pusę ir peikė netoleruotiną brito poelgį.  Praėjusiais metais suburta nauja „Top Gear“ laidos kūrybinė komanda į savo gretas pritraukė ir keletą garsių personų, kurie sutiko vesti „Top Gear“ laidą.
2017-02-06

„TopGear“ į geriausio automobilio paieškas pasikvietė ūkininkus

„TopGear“ apdovanojimuose 2017“ naujos nominacijos debiutas buvo šlapias, purvinas ir įspūdžius paliko ne tik ant komisijos narių drabužių. Ūkio automobilį rinkę Lietuvos ūkininkai įmirkusioje ražienoje visus tris pikapus  užklampino įveikę vos 10 metrų. Po pusvalandžio grumtynių purve „Fiat Fullback“, „Nissan Navara“ ir „Toyota Hilux“ vėl buvo laisvėje, o kasdien panašius automobilius savo ūkiuose vairuojantys bandytojai galėjo tęsti geriausio Ūkio automobilio rinkimus.
2016-12-25

Chrisas Evansas po pirmojo sezono palieka šviežiai iškeptą „Top Gear“ laidą

Ne vienam automanui televizijos laida „Aukščiausia pavara“ yra gerai žinoma jau nuo 2002-ųjų, kai tik pasirodė TV ekranuose. Kai pernai metais po vieno iš vedančiosios trijulės, Jeremy Clarksono, skandalingo kivirčo su laidos prodiuseriais tiek pats ginčo kaltininkas, tiek jo kolegos James May‘us bei Richardas Hammondas atsisakė toliau vesti „Aukščiausią pavarą“, daug kas prognozavo, kad laidos žiūrimumas tikrai sumenks.
2016-07-04

Priminimas : Naujas „Top Gear“ sezonas startuoja šį sekmadienį

Po labai, labai ilgos pertraukos į televizorių ir išmaniųjų prietaisų ekranus sugrįžta automobilių mėgėjų mėgstama laida - „Top Gear“.  Daugelis automanų visame pasaulyje ilgai laukė tos dienos, kai galės sekmadienio vakarą įsijungti naują „Top Gear“ epizodą, tačiau šis sekmadienis bus kitoks. Nors naujasis „Top Gear“ sezonas bus rodomas per tą patį kanalą, tačiau 23-iasis laidos sezoną pristatys visiškai nauji vedėjai.
2016-05-28

22 minutės nematytų „Top Gear“ laidos kadrų

Šią savaitę buvę „Top Gear“ laidos vedėjai paskelbė, jog rudenį pasirodysianti naujoji laida vadinsis „The Grand Tour“. Į šią žinią sureagavo milijonai gerbėjų visame pasaulyje, kurie jau ne vieną mėnesį nekantrauja kada į televizijos, kompiuterių ir mobiliųjų telefonų ekranus sugrįš humoro nestokojanti trijulė.
2016-05-15

Pasirodė naujo formato „Aukščiausios pavaros“ laidos anonsas

Visame pasaulyje gyvenantys automobilių entuziastai su nerimu laukė naujos, kardinaliai pasikeitusios „Aukščiausios pavaros“ pasirodymo televizijos ekranuose. Po to, kai legendinė trijulė privalėjo išsikraustyti iš BBC biuro ir palikti didžiulį bandymų poligoną, jų vietą užėmė nauja profesionalų komanda.
2016-03-31

Jeremy Clarksonas skelbia karą naujajam „Aukščiausios pavaros“ vedėjui

Televizijos šou vedėjų Jeremy Clarksono ir Chriso Evanso draugystę perbėgo juoda katė. Populiarių radijo šou vedėjui Chrisui Evansui priėmus BBC prodiuserių pasiūlymą tapti naujuoju „Aukščiausios pavaros“ veidu, tarp buvusių draugų užvirė įnirtingas žodžių mūšis.
2015-06-20

Jeremy Clarksono planai: darbo birža, Australijos ar Rusijos televizija?

Iš BBC atleistas atvirai savo nuomonę reikšti mėgstantis laidos „Top Gear“ vedėjas Jeremy Clarksonas po skandalo viešai kalbėti nebenori, tik yra pajuokavęs, kad važiuos į darbo biržą. Vis dėlto niekas neabejoja, kad jis iš eterio nedings, nes jam ir jo kolegoms siūlymus kurti laidas siunčia įvairios šalys, pavyzdžiui, Australijos ir Rusijos kanalai. O daugelis ekspertų mano, kad būtent sarkastiški ir dažnai nekorektiški J.Clarksono pareiškimai yra vienas veiksnių, kodėl jis toks populiarus.
2015-04-04

Kaip Stigas bandė sutramdyti „Hennessey VelociRaptor“

Išvysti „Aukščiausios pavaros“ bandymų poligone didžiulį ir amerikietišką pikapą - retas, labai retas reiškinys. Vis dėlto, viename paskutinių šio sezono „Aukščiausios pavaros“ epizodų buvo galima išvysti kaip šios laidos vedėjai bandė net du pikapus - „Chevrolet Silverado“ ir „Hennessey VelociRaptor“. Tačiau tik vienas iš jų patiko automobilių entuziastams iš D.Britanijos. Tai - „Hennessey VelociRaptor“. Grėsmingai atrodantis pikapas yra vienas greičiausių tokio tipo automobilių.
2015-03-22

Nors „Aukščiausios pavaros“ televizijos ekranuose nėra, Stigas toliau dirba trasoje

Kol kas niekas nežino ar „Aukščiausia pavara“ į televizijos ekranus sugrįš su tais pačiais vedėjais ar juos pakeis visiškai nauji veidai, o galbūt laidą bus numarinti visam laikui? Kalbų yra įvairiausių. Tačiau ar žinote kokiam žmogui visas šis skandalas nerūpi? O gi „Aukščiausios pavaros“ lenktynininkui - Stigui. Nepaisydamas įvairiausių kalbų apie Jeremy Clarksoną ir „Aukščiausios pavaros“ laidą, lenktynininku gimęs Stigas suka ratus „Aukščiausios pavaros“ bandymų poligone.
2015-03-20

Jeremy Clarksono kolegos protestuoja : Į filmamvimo aikštelę be savo kolegos jie negrįš

Šiuo metu visi „Aukščiausios pavaros“ laidos gerbėjai seka visas naujienas susijusias su neseniai nuo pareigų nušalintu Jeremy Clarksonu. Nors BBC šiuo metu dar tik aiškinasi neseniai įvykusio incidento aplinkybes, tačiau ne vienas BBC valdžios atstovas išreiškė norą pamaloninti visus „Aukščiausios pavaros“ laidos gerbėjus ir parodyti likusius 22 sezono epizodus.
2015-03-19

Jeremy Clarksonas palieka BBC televiziją, „Top Gear“ laidos daugiau nebeišvysime?

Automanai ir automanės, „Aukščiausios pavaros“ laidos gerbėjai ir Jeremy Clarksono sekėjai - norime pranešti labai liūdną naujieną. Ilgametis „Aukščiausios pavaros“ vedėjas, vedlys ir scenarijaus kūrėjas, Jeremy Clarksonas, nusprendė palikti BBC televiziją po to, kai D.Britanijos nacionalinės televizijos vadovai nusprendė „Aukščiausios pavaros“ vedėją nušalinti nuo pareigų.
2015-03-14

„BBC“ nuo pareigų nušalino Jeremy Clarksoną už tai, jog trenkė laidos prodiuseriui

Aukščiausios pavaros vedlys ir smegenys, Jeremy Clarksonas, buvo nušalintas nuo pareigų. Nors iš pradžių „BBC“ atstovai teigė, jog Jeremy Clarksonas buvo nušalintas nuo pareigų dėl nesutarimų su laidos prodiuseriu, tačiau šiandien ryte pasirodė informacija, jog 54  metų britas trenkė 36 metų laidos prodiuseriui Oisinui Tymonui.
2015-03-11

Pamatykite pirmąjį „Top Gear France“ laidos anonsą

„Top Gear“ vardas yra žinomas visame pasaulyje, todėl nenuostabu, jog D.Britanijoje gimusi laida rodoma beveik visame pasaulyje, tame tarpe ir Lietuva. Per pastarąjį dešimtmetį buvo bandoma sukurti įvairiausių Top Gear UK“ analogų. Pradedant „Top Gear Australia“ ir baigiant „Top Gear Russia“. Nors iki šiol visi bandymai sukurti niekuo nenusileidžiančią „Top Gear UK“ kopiją niekam nepavyko, tačiau norinčių tai padaryti yra žymiai daugiau negu gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio.
2015-02-24

„Aukščiausios pavaros“ anonsas LEGO konstruktorių stiliumi

Turbūt daugelis automobilių entuziastų laukia dienos kada galės išvysti naujus „Aukščiausios pavaros“ epizodus. Tačiau iki tol, laidos apie automobilius kūrėjai stengiasi sukelti šurmulį ir priminti, jog naujasis „Aukščiausios pavaros“ sezonas prasideda sausio 25 dieną.
2015-01-15

Paskelbti laidos „Aukščiausia pavara“ vedėjų atlyginimai

Pasmalsaukite, kiek uždirba vienos populiariausių televizijos laidų visame pasaulyje, „Aukščiausia pavara“, vedėjų trijulė - Jeremy Clarksonas, Richardas Hammondas ir Jamesas May'us.  Jeremy Clarksonas Turto vertė: 30 milijonų svarų sterlingų. Per vieną laidos sezoną Clarksonas iš laidos „Top Gear“ savo sąskaitą papildo 1,5 milijono svarų. Namai: 2 milijonų svarų sterlingų vertės namas Chipping Nortone, Oksfordšyre. Didžiulėje teritorijoje, kaip sako pats Clarksonas, jis augina ir vištas.
2014-11-25

„Top Gear“ filmavimas Argentinoje pasibaigė išdaužytais langais

„Top Gear“ yra pati populiariausia laida apie automobilius, tačiau populiarumas turi savo kainą. Dėl labai dažnų ir retkarčiais skaudžių pasisakymų, laidos vedėjai dažnai patenka į pasaulinės žiniasklaidos akiratį. Tačiau šį kartą „Top Gear“ laidos vedėjai į bėdą pakliuvo dėl kitų priežasčių. Filmuodami naują epizodą Argentinoje, laidos vedėjai ir likusi komanda buvo apmėtyta akmenimis dėl vietinės žiniasklaidos išpūsto burbulo.
2014-10-06

Lenktynės tarp moters ir Nissan GT-R

Aukščiausios pavaros vedėjams į galvą kyla beprotiškiausios idėjos. Kartais jos gali pasirodyti absurdiškos, tačiau tai sugeba patraukti daugybės žmonių dėmesį. Ne išimtis yra ir šios lenktynės. „Top Gear Live“ renginio metu, Aukščiausios pavaros laidos vedėjas Jeremy Clarksonas nusprendė surengti lenktynes tarp Nissan GT-R ir ... moters. Skamba juokingai, tačiau abudu dalyviai turės pademonstruoti savo pajėgumą ne tik tiesiojoje, bet ir posūkiuose.
2014-09-03

Top Gear naujasis sezonas prasideda vasario 2 dieną

Pati populiariausia laida apie automobilius Top Gear, po ilgos pertraukos sugrįžta į televizorių ir kompiuterių ekranus. Naujo sezono pirmosios laidos premjera įvyks kitą sekmadienį, 20.00 valandą, D.Britanijos laiku. Norėdami suintriguoti ištikimiausius žiūrovus, laidos kūrėjai paviešino keletą detalių apie naująjį sezoną.
2014-01-26

Aukščiausios pavaros kompanija sugrįžta su nauju filmu

Aukščiausios pavaros vedėjai, Jeremy Clarksonas ir Richardas Hammondas, bandys sudominti visus laidos gerbėjus su ką tik iškeptu filmu. Naująjį filmą duetas pavadino „The Perfect Road Trip“, kuriame galėsime išvysti maždaug dvidešimt įvairiausio tipo automobilių, smagių rungčių. Sarkazmo ir humoro čia taip pat netrūks. Pasižiūrėjus pirmąjį filmo anonsą, atrodo, kad tai yra įprasta „Top Gear“ serija, tik joje nebus pedantiško James'o May.
2013-11-19

Žurnalas „TopGear“ rinks Baltijos šalių Metų automobilį

Pirmą kartą Baltijos šalių istorijoje bus surengti Metų automobilio rinkimai – žurnalo „TopGear Apdovanojimai 2014“. Visi konkurse pristatomi automobiliai taip pat dalyvaus daugiau nei 1500 km žygyje per devynis didžiausius Lietuvos, Latvijos ir Estijos miestus. Gamintojai dalyvauti konkurse užregistravo jau 22 automobilius.
2013-11-19

Dar vienas surežisuotas „Top Gear“ triukas?

Nors „Top Gear“ laida yra populiariausia laida apie automobilius, tačiau šiuo metu ji yra tik susijusi su automobiliais, nes trys „Top Gear“ varomieji motyvai po truputėlį praranda savo ugnelę. Ši laida ne kartą buvo kaltinama dėl surežisuotų epizodų, nors prieš tai laidos kūrėjai kalbėdavo atvirkščiai. Nenuostabu, jog „Top Gear“ vėl atsirado visų akiratyje dėl praeitą savaitę rodyto epizodo, kuriame trijulė sukurpė universalų „Hovervan“ automobilį.
2013-08-01

Automboilio ir arklio lenktynės „Top Gear“ stiliumi

Lietuviškoji „Top Gear“ žurnalo komanda nusprendė suorganizuoti pakankamai netradicines lenktynes, kuriose būtų vienas laimėtojas. Kompanija sumanė prie starto linijos pastatyti puikiai ištreniruotą žirgą ir pakankamai ekstravagantišką „Ferrari F430“. Nors lenktynės vyko itališkui superautomobiliui nepalankioje aplinkoje, tačiau tai nesutrukdė kompanijai gerai praleisti laiką.
2013-07-11

Iš aštuonių dalių suvirintas „lietuviškas“ automobilis išbandytas ADAC laboratorijoje

Lietuviškojo „TopGear“ žurnalo komanda kartu su didžiausios šalies draudimo bendrovės „Lietuvos draudimas“ ekspertais, partneriais iš Automobilių kelių direkcijos, techninės apžiūros įmonių asociacijos „Transeksta“ ir Lietuvos automobilininkų sąjungos sėkmingai įveikė antrąjį unikalaus eksperimento „Geležiniai spąstai“ etapą, rašo „TopGear Lietuva“. Vokietijos automobilininkų klubo ADAC centrinėje laboratorijoje Landsbergo miestelyje pagal „Euro NCAP“ metodiką buvo sudaužytas iš 8 dalių suvirint...
2013-06-27

„Top Gear“ vyrukai į eterį sugrįžta birželio 30 dieną

„Top Gear“ laidos vyrukai po gan trumpos pertraukos grįžta į „BBC2“ ir „BBC HD“ kanalų eterį. Naujo sezono laida spalvotuose ekranuose pasirodys jau birželio 30 dieną. Jau dvidešimtą sezoną skaičiuojanti laida žada pateikti keletą siurprizų. Kitaip  negu ankstesni sezonai, Jeremy Clarksono ir kompanijos sukurti siužetai bus artimesni automobilių entuziastams. Ta proga, norime jums parodyti keletą užuominų iš artėjančio sezono.
2013-06-08

Nematyta ir negirdėta „Top Gear Africa“ scena

Esame „Top Gear“ trijulės gerbėjai. Mėgstame jų charizmą, juokingas frazes ir kartais labai kandų humorą. Turbūt kiekvienas šios laidos gerbėjas yra matęs „Top Gear Africa Special“ seriją ar ne? Joje kompanija ieškojo Nilo upės ištakų. Pasirodo, jog ne viskas mums buvo parodyta, nes „Top Gear“ laidos kūrėjai nusprendė pasidalinti mažu epizodu, kuris buvo ištrintas ir neparodytas seriją žiūrėjusiems gerbėjams.
2013-06-02

Aukščiausios pavaros eksperimentas

Lietuvoje leidžiamo „Top Gear“ žurnalo komanda nusprendė, jog laikas padaryti įdomų ir pakankamai netradicinį eksperimentą. Pasak ekspertų, žmogaus charakterį gali išduoti ne tik jo nešiojami batai, bet ir jų stovis. Jeigu ruošiatės keliauti į lenktynių trasą, juk neužsidėsite žvejybai skirtų batų? Taip pat kaip ir eidami sodinti bulvių nesidėsite tapkių ar ne? Pažiūrėkime kaip seksis „Top Gear“ komandai perprasti batų skirtumus vairuojant.
2013-05-16
Į viršų