aukščiausia

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „aukščiausia“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „aukščiausia“.

Biatlonininkė D. Rasimovičiūtė pasaulio taurės varžybose – devinta

Vokietijoje vykstančių pasaulio biatlono taurės ketvirtojo etapo varžybų moterų 7,5 km sprinto lenktynėse penktadienį Lietuvos atstovė Diana Rasimovičiūtė užėmė devintąją vietą. Tai - aukščiausia 27 metų lietuvės vieta šiose varžybose per visą karjerą. Nugalėjo be klaidų šaudžiusi olimpinė vicečempionė vokietė Magdalena Noiner (Magdalena Neuner) - 22 min. 27,6 sek. D. Rasimovičiūtė, kuriai teko įveikti vieną baudos ratą, nugalėtojai pralaimėjo 1 min. 28,7 sek.