augustinas šulija

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „augustinas šulija“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „augustinas šulija“.

Irake viešėjęs žurnalistas: jie gumine valtimi perplauktų jūrą, pabėgėlių stovyklos jų nesustabdys

„Pragaras žemėje“ – apibūdinimas, kuris gal ir bauginantis, bet yra netoli tiesos nuo to, kas kiekvieną dieną vyksta Irake. Svilinantis karštis, gatvėse aidintys sprogimai, užvertos sienos ir niūrios ateities perspektyvos.

DIENOS PJŪVIS. Pragaras žemėje: nuo ko bėga nelegalūs migrantai?

Kiekvieną dieną girdime naujienas apie šimtus migrantų, kurie nelegaliai kirto Lietuvos ir Baltarusijos sieną ir pateko į mūsų šalį. Nemaža dalis šių migrantų – iš Irako.

Iš karo zonos: TV3 žurnalistas – apie kaulų čiulpus drebinantį sprogimą

Nepaisant savaitgalį turėjusių prasidėti paliaubų, šiuo metu nepripažintoje Kalnų Karabacho respublikoje vis dar aidi sprogimai. Ten fronto linijose dirbantis TV3 žurnalistas Augustinas Šulija dalinasi savo įspūdžiais ir pasakoja apie tikrąją karo realybę.  TV3 žinių žurnalistas Augustinas Šulija socialiniame tinkle „Facebook“ dalinasi savo įspūdžiais iš darbo fronto linijose Kalnų Karabache: „Pakeliui į fronto linijose esantį Martakertą, mūsų planai keičiasi. „Apšaudo.
2020-10-15

Svarbiausias savaitės horoskopas: metas labai palankus – išskyrė vieną ženklą

Kaip ir kiekvieną savaitę Naglis Šulija paruošė išsamų horoskopą kiekvienam zodiako ženklui. Avinas. Atrodo, kad darbe darbo nestigs. Guviai tvarkysitės su visomis užduotimis, tačiau verta atsiminti, kad savaitės vidurys yra palanki data užbaigti svarbius darbus, o naujus darbus geriau pradėti iš karto po to. Kitose srityse naujovių nebus daug. Savaitės pabaigoje daug džiaugsmo suteiks artimi draugai. Jautis.
2018-01-14

Teroro akto sūkuryje buvęs Naglio Šulijos sūnus papasakojo, kas vyksta po išpuolio Stambule

Turkiją vėl supurtė dešimtis gyvybių nusinešęs išpuolis. Šešadienio vakare Stambule po futbolo rungtynių nugriaudėjo du sprogimai. Apie tragedijos mastą ir turkų reakcijas iš įvykio vietos pasakoja Stambule gyvenantis lietuvis Augustinas Šulija.  Šeštadienį Stambule nugriaudėjęs dvigubas sprogimas nusinešė 38 gyvybes. Tarp žuvusiųjų daugiausia policijos pareigūnų. Dar 155 žmonės buvo sužeisti. Sprogimas miestą sukrėtė apie 23 val. vietos (22 val.
2016-12-11
Į viršų