Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „audrius vasiliauskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „audrius vasiliauskas“.

Čikagoje surengta lietuvių „Žvaigždžių diena“

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną, kovo 11 d., Pasaulio lietuvių centrą Lemonte sudrebino tradicinė, jau 14-ąjį kartą surengta, Čikagos lietuvių krepšinio lygos (ČLKL) „Žvaigždžių diena“. Čia spindėjo geriausi didžiausios išeivijoje krepšinio lygos krepšininkai, o šį renginį puikiai apipavidalino meno kolektyvai. 2017 m. „Žvaigždžių dieną“ atidarė „Kauno“ ir „Panevėžio“ senjorų komandos, kurios tarpusavio ginče išsiaiškino bronzinių apdovanojimų savininkus.
2017-03-16

NKL: prasidėjo pusfinalis, ketvirtfinalis tęsiasi

Nacionalinės krepšinio lygos čempionate šiandien prasidėjo pusfinalio tarp Utenos „Juventus LKSK“ ir Kauno „Žalgirio-Sabonio mokyklos“ serija. Per pirmąsias rungtynes uteniškiai namie iškovojo pergalę rezultatu 77:70 (16:19, 10:22, 38:11, 13:18). Dvikova itin įdomi tuo, kad po 2 kėlinių svečiai pirmavo net 15 taškų skirtumu, bet po 3 kėlinio priekyje 12 taškų buvo jau šeimininkai.