audrius šimkevičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „audrius šimkevičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „audrius šimkevičius“.

Kaune medalių dalybas pradėjo Lietuvos lengvaatlečiai

Penktadienį Kaune prasidėjo Lietuvos uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionatas ir jaunimo pirmenybės. Pirmąją varžybų dieną dieną suaugusių varžybose išdalinta šešiolika medalių komplektų:     Moterys -60 m -1. Lina Grinčikaitė (Klaipėda)                   7.35 sek.
2008-02-09

E. Balčiūnaitės pergalė lengvaatlečių turnyre Estijoje

Trečiadienį Estijos sostinėje vykusiame uždarų patalpų lengvosios atletikos "BIG Kuldliiga" ("BIG Aukso lyga") žiemos sezono pirmajame etape kartu su estų, suomių, latvių ir rusų sportininkais varžėsi 14 Lietuvos lengvaatlečių. Moterų 800 m bėgimo nugalėtojas tapo Eglė Balčiūnaitė. Nugalėtojos rezultatas - 2 minutės 06,32 sekundės - asmeninis uždarų patalpų rekordas bei geriausias sezono rezultatas Lietuvoje. 60 m bėgime antra finišavo Audra Dagelytė (7,43 sek.
2008-01-24

Prasidėjo Lietuvos jaunimo lengvosios atletikos čempionatas

Šeštadienį Kaune prasidėjo dvi dienas truksiančios Lietuvos jaunimo (iki 23 metų) lengvosios atletikos pirmenybės. Pirmąją varžybų dieną nugalėtojais atskirose rungtyse tapo: 100 m - Lina Grinčikaitė (11,56 sek.