aubameyangas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „aubameyangas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „aubameyangas“.

Neįprastas atvejis: Aubameyango dublis po rungtynių virto „hat-tricku“

„Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse sekmadienį 4:1 sutriuškino „Valencia“ futbolininkus. Iš pradžių skelbta, kad vienas naujausių katalonų komandos pirkinių Pierre‘as-Emerickas Aubameyangas prie pergalės prisidėjo 2 įvarčiais. Visgi, po rungtynių protokolas buvo pakeistas ir gaboniečio dublis pavirto „hat-tricku“. Pasirodo, buvo nuspręsta pakeisti ketvirtojo „Barcelonos“ įvarčio autorių.
2022-02-21

„Arsenal” įmušė 2 įvarčius per tris minutes ir palaužė lygos autsaiderius

Londono „Arsenal“ klubas Anglijos „Premier“ lygoje po dramatiškos kovos 3:2 palaužė „Aston Villa“ futbolininkus. Johnas McGinnas 20-ąją minutę vos iš keleto metrų tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Aston Villa“ į priekį 1:0. Bukayo Saka 27-ąją minutę suklaidinęs varžovą pasiuntė kamuolį, tačiau pastarasis skriejo šalia vartų.
2019-09-22

„Tottenham“ ir „Arsenal“ mūšyje – žaidėjo išvarymas ir du 11 metrų baudiniai

Anglijos „Premier“ lygoje šeštadienį prasidėjo 29-asis turas. Pirmosiose dienos rungtynėse futbolo gerbėjai išvydo nepamirštamą reginį – Londono derbyje susigrūmė „Tottenham“ ir „Arsenal“ komandos, buvo skirti du 11 metrų baudiniai, taip pat iš aikštės išvarytas žaidėjas, tačiau nugalėtojo išsiaiškinti Anglijos grandams taip ir nepavyko.
2019-03-02

Kinai nesnaudžia: pateikė dar vieną nesuvokiamą pasiūlymą

Dortmundo „Borussia“ puolėjas Pierre`as-Emerickas Aubameyangas yra siejamas su Madrido „Real“ ir „Manchester City“ klubais, tačiau dabar gali tapti geriausiai apmokamu futbolininku pasaulyje. Kaip praneša „France Football“, žaidėjui Kinijos lygos klubas pasiūlė 960 tūkstančių eurų atlyginimą per savaitę. Per dieną jis uždirbtų daugiau nei 137 tūkstančius, per valandą – 5714, per minutę – 95 eurus.