atšaukimas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „atšaukimas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „atšaukimas“.

Vilniaus vicemeras: daugiabučio evakuacija bus atšaukta artimiausiu metu

Vilniuje pirmadienio vakarą daugiabučio Gabijos g. 30 gyventojai buvo evakuoti ir naktį praleido savivaldybės užsakytame viešbutyje arba pas artimuosius. Evakuacija pradėta pastebėjus, kad namo sienose atsirado įtrūkimų. Vis dėlto atlikus ekspertizę nustatyta, kad pastatas yra saugus eksploatuoti. „Vakar vakarą į įvykio atvykęs ekspertas atliko nuodugnią apžiūrą ir šįryt pristatė pastato apžiūros išvadą, kurioje nurodoma, jog namas yra saugus, o gyventojams rekomenduojama grįžti į savo butus.
Aktualijos 2021-03-09

Kada ir kokiomis aplinkybėmis karantinas bus nutrauktas? Skvernelis atsakė politikams

Vyriausybės valandoje Seime politikai teigė, kad visiems labai aktualu, jog būtų pristatytos karantino sąlygos. Premjero buvo klausiama: kada ir kokiomis aplinkybėmis karantinas bus nutrauktas? Politikai teiravosi, ar galima to tikėtis artimiausiu metu: šią ar kitą savaitę. „Turiu kartotis dar kartą, kad tai nėra nei mano, nei jūsų, ar mūsų politiniai sprendimai. Jei tai nuo mūsų priklausytų – tai galėtume sutarti ir nuspręsti, kad jau galime jį nutraukti dabar.

2020 metais nevyks ir Europos plaukimo čempionatas

Europos plaukimo lyga (LEN) apsisprendė – Europos vandens sporto šakų čempionato šiemet nebus. LEN biuras, pasitaręs su Vengrijos vyriausybe, šalies plaukimo federacija ir kitais organizatoriais, nutarė perkelti čempionatą į ateinančius metus.
2020-05-05

Pavojus Kovo 11-osios renginiams: Seimo valdyba laukia atsakymo dėl atšaukimo

Seimo valdyba penktadienį kreipėsi į Valstybės ekstremaliųjų situacijų operacijų centrą prašydama atsakyti, ar dėl koronaviruso grėsmės atšaukti Kovo 11-osios renginius. „Nusprendėme kreiptis į Ekstremalių situacijų valdymo centrą, su konkrečia rekomendacija dėl Seimo renginių ir dėl Lietuoje renginių, kokią jie turi nuomonę dabar.
Aktualijos 2020-02-28

Lietuva iškelia savo karius iš Irako

Kylant įtampai Irake Lietuva perkelia savo karius iš Irako į saugesnę vietą. Kurį laiką kariai bus Kuveite. Toks sprendimas buvo priimtas po to, kai bazė, kurioje tarnauja dalis karių iš Lietuvos, antradienį buvo apšaudyta Irano raketų. Tiesa, karių ten nebuvo, nes gavus žvalgybinės informacijos iš bazės jie pasitraukė likus kelioms valandoms iki apšaudymo.  „Taip, informacija yra nauja. Vakar danai priėmė sprendimą laikinai perkelti karius, kurie skirti mokymui į Kuveitą.
Aktualijos 2020-01-09

Dopingo kontrolės reidas Ispanijoje virto chaosu – kultūristai bėgo iš patalpų

Savaitgalį Ispanijoje nutiko filmo scenarijaus vertas įvykis. Baskų regione turėjusios vykti kultūrizmo varžybos buvo netikėtai atšauktos, nes vos per kelias akimirkas patalpoje nebeliko beveik visų dalyvių. Įspūdingų kūno formų savininkai ramiai ruošėsi demonstruoti savo įdirbį, kai netikėtai sužinojo apie į varžybas specialiai patikrai atvykstančią antidopingo kontrolę. Atletai lyg susitarę ėmė masiškai bėgti, o numatytos varžytuvės buvo atšauktos. Portalo delfi.
2018-10-16

Dėmesio: šių vaistų nebenusipirksite dėl vėžio rizikos

Iš rinkos atšaukiami kraujospūdžiui mažinti skirti vaistai, kurių sudėtyje yra Kinijos kompanijos „Zhejiang Huahai Pharmaceuticals“ pagamintos veikliosios medžiagos valsartano, nes jų sudėtyje rasta vėžį galinčių sukelti priemaišų. Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos viršininko pavaduotojas Žydrūnas Martinėnas BNS aiškino, kad galimą vaistuose rastų priemaišų riziką aiškinasi Europos vaistų agentūra.
Aktualijos 2018-07-10

Oro uoste praleido 8 valandas ir gavo tik 5 eurus: teisininkas patarė, ką daryti

Prasidėjus kelionių metui daugėja tikimybių, kad skrydžiai gali vėluoti ar būti atšaukti. Tokiu atveju svarbiausia žinoti, kas jums priklauso.  „Studijuodama Danijoje sužinojau, jog mirė mano senelis, todėl tą pačią dieną įsigijau bilietus ir vykau į Lietuvą, – savo istoriją apie nemalonią skrydžių patirtį pradeda Viktorija Veltmane. – Sudalyvavau laidotuvėse ir skubėjau atgal į Daniją, kadangi kitą dieną turėjau egzaminą. Pagal planą Kopenhagoje turėjau būti iš vakaro – egzaminas ryte.
2018-06-06

„Air Baltic“ atšaukė skrydžius į tris miestus

Latvijos aviakompanija „Air Baltic“ pranešė dėl techninių priežasčių atšaukusi gegužės 17 dienos skrydžius iš Rygos į Gdanską, Vieną, Helsinkį. „Atsiprašome keleivių dėl pasikeitusių kelionių planų. Situacijoje, kai skrydis yra atšaukiamas, „Air Baltic“ daro viską, kad galėtų su klientais susisiekti individualiai“, - sakė bendrovės atstovai. Bendrovė tikina, kad kiekvienam šių reisų keleiviui bus pasiūlytos alternatyvių kelionių galimybes.
2018-05-17

Prieš Velykas – chaosas: atsaukta daug skrydžių

„Air France“ darbuotojai penktadienį surengė jau trečią per mėnesį streiką ir Prancūzijos oro bendrovę privertė atšaukti beveik ketvirtadalį skrydžių. „Air France“ atstovas spaudai pranešė, kad oro bendrovė penktadienį atliks 76 proc. planuotų skrydžių, įskaitant 80 proc. tolimųjų skrydžių. Tačiau kai kuriuose Prancūzijos oro uostuose, pavyzdžiui, Nicos, atšaukta iki pusės „Air France“ skrydžių.
2018-03-30
REKLAMA
REKLAMA

„Tesla“ atsaukia daugiau nei 120 tūkst. automobilių

Elektromobilių gamintoja „Tesla“ paskelbė savo noru atšaukianti 123 tūkst. „Model S“ automobilių, kad juose pakeistų vairavimo sistemos varžtus, kurie dėl druskos, kuria žiemą barstomi keliai, gali būti pažeisti korozijos. Dėl šio trūkumo, kuris paskatino priimti sprendimą pakeisti šias detales visose iki 2016 metų balandžio pagamintose „Model S“ transporto priemonėse, neįvyko jokių nelaimių ir niekas nebuvo sužeistas, pareiškė Silicio slėnyje įsikūrusi bendrovė.
2018-03-30

Premjeras ragina nešalinti P. Urbšio iš valstiečių frakcijos

 Valdančiosios Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcija nutarė iš Seimo seniūnų sueigos atšaukti Povilą Urbšį, jau senokai nesutariantį su „valstiečių“ lyderiu Ramūnu Karbauskiu. „Turiu jus informuoti, kad ką tik mūsų frakcija balsavo, kad Povilą Urbšį seniūnų sueigoje pakeičia Viktoras Rinkevičius“, – ketvirtadienį Seime žurnalistus informavo R. Karbauskis. Seniūnų sueigą sudaro parlamento vadovybės nariai ir frakcijų atstovai.
Aktualijos 2018-03-29

Smūgis keliautojams: atšaukti ar vėluoja pigių skrydžių bendrovės lėktuvai

Olandų pigių skrydžių bendrovė „Transavia“ dėl pilotų streiko atšaukė ar atidėjo dešimtis skrydžių. Grupei „Air France KLM“ priklausančios „Transavia“ pilotai pyksta, kad nėra pažangos mėnesius trunkančiose derybose dėl naujos kolektyvinės darbo sutarties. Bendrovė internete paskelbė paveiktų skrydžių sąrašą ir nurodė, kad sutrikimai turėtų trukti iki pirmadienio vidurdienio (13 val. Lietuvos laiku). Olandų pilotų asociacija ir „Transavia“ dėl streiko kaltino viena kitą.
2018-02-19

Naujas skaudus smūgis: Šiaurės Korėja laužo ką tik duotus pažadus

Šiaurės Korėja penktadienį netikėtai atšaukė planus savaitgalį į pietinę kaimynę atsiųsti savo delegaciją, turėjusią patikrinti sąlygas, kuriomis gyvens kitą mėnesį į Pjongčango olimpiadą atvykstanti meno trupė. Pietų Korėjoje veikianti Korėjos susivienijimo ministerija nurodė, kad Šiaurės Korėja nepaaiškino, kodėl „sustabdė“ savo septynių narių delegacijos vizitą, turėjusį trukti dvi dienas. Kol kas neaišku, ar šeštadienį turėjęs prasidėti vizitas buvo atšauktas, ar tik atidėtas.
2018-01-19

„Ryanair“ dovanėlė Kalėdoms: namo galite ir negrįžti

Kalėdiniu laikotarpiu itin padaugėja keliaujančiųjų. Daugelis iš svečios užsienio šalies grįžta šventėms namo. Tačiau „Ryanair“ keleiviams, šio, atrodo, paprasto noro, gali ir nepavykti įgyvendinti. Savo internetiniame puslapyje „Ryanair“ praneša apie 24 valandų trukmės pilotų streiką trečiadienį, gruodžio 20 dieną. Tiesa, pranešime teigiama, kad streikuos tik mažoji dalis pilotų Airijoje, Portugalijoje, Vokietijoje, Italijoje ir Ispanijoje. „Tai gali sukelti tam tikrų skrydžių sutrikimų.
2017-12-15

Valdantieji prašo neatšaukti A. Gelūno iš Kultūros komiteto

 Valdančiosios „valstiečių“ ir Socialdemokratų darbo frakcijos kreipėsi į opozicinius liberalus, kad šie iš Kultūros komiteto neatšauktų savo nario Arūno Gelūno. Liberalams siūloma palikti A. Gelūną Kultūros komiteto vicepirmininku, o atsisakyti pirmininko pavaduotojų postų Biudžeto ir finansų arba Aplinkos apsaugos komitetuose. Mat pagal valdančiųjų skaičiavimą, Liberalų sąjūdžiui priklauso ne trys parlamentinių komitetų vicepirmininkai, o du.
Aktualijos 2017-11-21

Klaipėdos mokykloje – speciali operacija: atšauktos pamokos

Po pranešimo apie padėtą sprogmenį Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazijoje pirmadienį atšauktos pamokos. Policijos departamentas pranešė, kad pirmadienio naktį, 3.40 val., mokykloje įvestas planas „Skydas“. Pasak policijos, mokiniai ir mokytojai pirmadienį į ugdymo įstaigą neįleidžiami. Kaip BNS sakė Klaipėdos apskrities policijos atstovė Andromeda Grauslienė, pranešimas apie sprogmenį gautas per policijos elektroninių paslaugų sistemą ePolicija.lt.
Kriminalai 2017-10-16

M.Bastys atšaukia parašą dėl bendradarbiavimo su valstiečiais

 Socialdemokratų frakcijos narys Mindaugas Bastys paskelbė atšaukiantis savo parašą dėl bendradarbiavimo su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga. „Atvirai išsakau savo apsisprendimą.
Aktualijos 2017-10-11

Lietuvos oro uostai nežino, ar bus atšauktų „Ryanair“ skrydžių

 Lietuvos oro uostai neturi informacijos, ar dėl pilotų atostogų dar bus netikėtai atšaukta airių pigių skrydžių bendrovės „Ryanair“ skrydžių iš Lietuvos iki spalio 28-osios, nes šalis nėra paminėta oficialiame atšauktų skrydžių sąraše, kurį airių įmonė savo internetinėje svetainėje paviešino šios savaitės pradžioje, penktadienį rašo „Lietuvos žinios“. Vilniaus oro uostą administruojančios valstybės įmonės Lietuvos oro uostai atstovė Agnė Mažeikytė sakė, kad atšauktų skrydžių sąrašuose iki...
Aktualijos 2017-09-22

Seimas – prieš žemės saugiklių įstatymo atšaukimą

 Seimas nesutinka, kad žemės saugiklių įstatymas būtų atšauktas. Seimas ketvirtadienį atmetė liberalo Eugenijaus Gentvilo pataisą, kuria jis siūlė Žemės ūkio paskirties žemės įsigijimo įstatymą pripažinti netekusiu galios. Už jos svarstymą balsavo 29 Seimo nariai, prieš - 17, o susilaikė 35. „Šiandien stambiausi žemvaldžiai yra Lietuvoje,“, - piktinosi E.Gentvilas.
Aktualijos 2017-09-21

„Ryanair“ paskelbė atšaukiamų skrydžių sąrašą: pasitikrinkite, ar skrisite

Aviakompanija „Ryanair“ patvirtino, kad yra publikuojamas atšaukiamų skrydžių tvarkaraštis, galiojantis nuo rugsėjo 21 iki spalio 31 dienos. Per dieną atšaukiama iki 50 skrydžių. Siekiant sumažinti atšaukimų skaičių, skrydžiai buvo perkelti į didesnes „Ryanair“ bazes, tai pat siekiama nukentėjusiems keleiviams pasiūlyti kuo daugiau alternatyvių skrydžių. Visą atšauktų skrydžių tvarkaraštį rasite ČIA: https://www.ryanair.
2017-09-19

D.Trumpas vėl aiškinasi dėl Rusijos

JAV prezidentas Donaldas Trumpas (Donaldas Trampas) paneigė žiniasklaidoje pasirodžiusius pranešimus, esą jis ruošiasi atšaukti Rusijai paskelbtas sankcijas, pranešė amerikiečių televizija CNBC. „Mačiau ir skaičiau pranešimų, kad Trumpas nori atšaukti (Rusijai paskelbtas) sankcijas. Aš gaudavau pelno. Esu sudaręs sandorių. Štai ką sugebu daryti. Kodėl turėčiau atšaukti sankcijas, jei nieko negausiu (mainais)?“ – pareiškė prezidentas žurnalistams į Paryžių skridusiame prezidentiniame lėktuve.
2017-07-14

Atšauktas Lietuvos generalinis konsulas

  Lietuvos generalinis konsulas Kazachstano mieste Almatoje Regimantas Jabloskas iš pareigų atšauktas gavus informacijos apie neskaidrų vizų išdavimą.   „Gavome signalų apie neskaidrų darbą išduodant vizas. Atlikome vidinį tyrimą, buvome nuvykę į Almatą.
Aktualijos 2017-06-02

Atšauktas šeštasis Dakaro ralio etapas – lenktynininkai turės dvi dienas poilsio

Dėl Bolivijoje siaučiančių audrų bei iš vakar dienos etapo dar vis neišsikapsčiusių dalyvių, Dakaro ralio organizatoriai nusprendė atšaukti 6-ąji varžybų etapą. Po šiandienos greičio ruožo, lenktynininkai turėjo gauti laisvą diena, kuri dabar išsitęs net į dvi paras poilsio. Lietus Bolivijoje nėra dažnas reiškinys, tačiau kaip ir visoje Pietų Amerikoje, čia galioja ta pati taisyklė – jei lyti pradeda, tikėtina, jog lis ilgai ir smarkiai.
2017-01-07

Dalia Grybauskaitė: PVM lengvata šildymui atšaukiama ne laiku

  Pridėtinės vertės mokesčio (PVM) lengvata šildymui atšaukiama ne laiku ir netikslingai, pirmadienį pareiškė prezidentė Dalia Grybauskaitė.   „Manyčiau, kad dabar šios lengvatos atšaukimas yra nesavalaikis ir netikslingas žingsnis“, - žurnalistams Kaune sakė D.Grybauskaitė. Ji teigia, kad biudžeto subalansavimui politikai galėtų rasti kitų priemonių, pavyzdžiui, išmokant valstybinių įmonių dividendus, atsakingiau renkant papildomas lėšas iš įmonių mokamo PVM.

Turintiems „Lufthansa“ bilietus šiandien nepasisekė

 Vokietijos oro milžinė „Lufthansa“ dėl pilotų streiko atšaukė trečiadienio skrydžius iš Vilniaus į Frankfurtą prie Maino. Skrydžiai iš Vilniaus buvo numatyti 6.20 val. ir 14.30 val. „Lufthansa“ pranešė, kad trečiadienį dėl pilotų streiko atšauks beveik 900 skrydžių, - įmonei ir jos darbuotojams vis nesutariant dėl darbo užmokesčio, vėl sutriko tūkstančių keleivių kelionės planai. Streikas, kurį organizavo pilotų profsąjunga „Cockpit“, prasidėjo vidurnaktį.
Aktualijos 2016-11-23

Supyko: Turkija atšaukia ambasadorių iš Austrijos

Turkija atšaukė savo ambasadorių iš Austrijos ir ketina iš naujo vertinti abiejų šalių ryšius dėl virtinės ginčų su šia Europos Sąjungos nare, pirmadienį pranešė Turkijos užsienio reikalų ministras.
2016-08-23

Premjeras: jeigu dėl PVM lengvatos mėsos produktai neatpigs, ją atšauksime

Premjeras Algirdas Butkevičius teigia, kad jei lengvatinis pridėtinės vertės mokesčio (PVM) tarifas šviežiai ir atšaldytai mėsai nepaskatins mėsos produktų kainų mažėjimo, ši lengvata bus atšaukta.
Aktualijos 2016-05-19

Liūdi Janet Jackson fanai: garsenybė sustabdė savo turą

Kūčių vakarą, kai dauguma su šeimomis sedėjo prie šventinio stalo, viena Kalėdoms paruošta dovana pakibo ant plauko – populiarioji atlikėja Janet Jackson socialiniame tinkle pranešė, kad stabdo savo turą „Unbreakable“. Tai reiškia, kad yra nebeaišku, kada atlikėja pasirodys ir Lietuvoje. Vis tik savo žinutėje ji tvirtina, kad koncertai įvyks ir įsigijusieji bilietus į jos pasirodymus pamatys grandiozinį šou.   „Sveiki visi... Laikingų švienčių kiekvienam iš jūsų.
2015-12-25

Atsakymo, kuriuos šarvuočius pirks Lietuva, teks palaukti

Pirmadienį turėjusi vykti Valstybės gynimo taryba atšaukta - susirgo premjeras Algirdas Butkevičius, BNS patvirtino jo atstovė spaudai Evelina Butkutė-Lazdauskienė. Valstybės gynimo taryba turėjo svarstyti šarvuočių įsigijimą, kuris gali tapti brangiausiu pirkiniu Lietuvos kariuomenės istorijoje. Valstybės gynimo taryba pagal Konstituciją svarsto ir koordinuoja svarbiausius valstybės gynybos klausimus.
Aktualijos 2015-12-07

Bronis Ropė: vasaros laiko kol kas nežadama atšaukti

 Vakar Europos Parlamentas vyko klausymai vasaros laiko keitimo Europoje tema. Nors Europos Parlamento politinių grupių atstovų nuomonės buvo pakankamai vieningos, Europos Komisija pademonstravo, kad neketina nieko daryti ir taisyti direktyvą įpareigojančią laiką persukti du kartus per metus. "Retai taip būna, kai parlamento nariai parodo tokią vienybę. Beveik visi jų kritikavo Komisijos neveiksnumą ir dėstė mokslininkų argumentus, kurie rodo, jog laiko persukimas yra beprasmis.

Ministrė A. Pabedinskienė atšaukė atostogas

Šiandien socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė pateikė premjerui prašymą nuo pirmadienio, rugpjūčio 18 d., atšaukti jos atostogas.
Aktualijos 2014-08-13

Ketvirtadienį „Wizzair“ lėktuvas neskris iš Vilniaus į Tel Avivą

Besitęsiant įtemptai situacijai Izraelyje, Vengrijos oro linijų bendrovė „Wizzair“ nusprendė pratęsti skrydžių nutraukimą į Tel Avivo Ben Guriono oro uostą iki liepos 24 dienos vidurnakčio. Ketvirtadienio skrydis iš Vilniaus į Tel Avivą taip pat atšaukiamas, pranešė „Wizzair“ atstovas.
2014-07-23

H. Duff atšaukė skyrybas su vyru

Patvirtinta, kad aktorė ir dainininkė Hilary Duff atšaukia savo skyrybas su vyru, profesionaliu ledo ritulininku Mike‘u Comrie. Po romantiško Valentino dienos savaitgalio Bahamų salose, pora nutarė savo santuokai suteikti antrą šansą. „Kai kartu su sūneliu Luca leido laiką Karibuose, viskas tapo emocionalu ir tikra. Mike‘as maldavo Hilary suteikti antrą šansą“, - atskleidė porai artimas šaltinis. Pora susituokė 2010 metais.
2014-04-11

Dėl „Lufthansa“ darbuotojų streiko atšaukiami skrydžiai Vilniuje

Dėl Vokietijos skrydžių bendrovės „Lufthansa“ pilotų streiko šią savaitę atšaukti skrydžiai į Vilnių. Kol kas jie atšaukti trečiadienį, ketvirtadienį ir penktadienį. Tai BNS pranešė Vilniaus oro uosto komunikacijos koordinatorė Greta Babarskaitė. „Šiandien turime duomenų, jog balandžio 2, 3 ir 4 dienomis bus atšaukti visi „Lufthansa“ skrydžiai iš ir į Vilniaus oro uostą“, - BNS sakė ji.
2014-04-01

Vokietijos oro uostuose – streikai

Vykintas Pugačiauskas, LRT televizijos naujienų tarnyba, LRT.lt Vokietijos oro uostuose šiandien teko atšaukti apie septynis šimtus skrydžių, viešojo sektoriaus darbuotojams surengus streiką dėl didesnių atlyginimų. Labiausiai nukentėjo keliaujantieji per trečią pagal dydį Europoje Frankfurto oro uostą – ten bendrovė „Lufthansa“ turėjo atšaukti daugiau kaip trečdalį reisų, daugiausiai skrydžių į Vokietiją ir Europą. Daug reisų atšaukta ir Miunchene.
2014-03-27

Lietuvos rusų dramos teatras atšaukė gastroles į Rusiją

Lietuvos rusų dramos teatras atšaukė gastroles į Sankt Peterburge vyksiantį teatrų festivalį, kurio organizatorius Sergejus Šubas pasirašė pareiškimą, remiantį Maskvos veiksmus Ukrainos Krymo regione. „Visam civilizuotam pasauliui yra akivaizdu – pasirašę šį laišką Rusijos kultūros veikėjai palaiko kitos šalies dalies aneksiją“, - rašoma teatro vadovo režisieriaus Jono Vaitkaus laiške.
2014-03-17

Rusija atšaukė „Žemaitijos pieno“ produkcijos importo draudimą

  Rusijos vartotojų teisių apsaugos tarnyba "Rospotrebnadzor" penktadienį atšaukė Lietuvos pieno perdirbimo įmonės "Žemaitijos pienas" produkcijos importo draudimą - apie tai ji informavo Rusijos muitinės tarnybą.   Su "Žemaitijos pieno" vadovu Algirdu Pažemecku ir kitais įmonės atstovais BNS susisiekti nepavyko. Sausio 20 dieną buvo atšauktas "Rokiškio sūrio", o gruodžio 31 dieną - "Pieno žvaigždžių" - produkcijos importo ribojimas.
2014-01-31

Liberalai ragina atšaukti P. Gražulį iš Seimo delegacijos Europos Tarybos Parlamentinėje Asamblėjoje

Seimo Liberalų sąjūdžio frakcija ragina atšaukti parlamentarą Petrą Gražulį iš Seimo delegacijos Europos Tarybos Parlamentinėje Asamblėjoje. To priežastis – besitęsiantys Seimo nario homofobiniai išpuoliai ir neapykantos kurstymas. Šiandien Liberalų sąjūdis užregistravo Seimo nutarimo projektą, atsižvelgiant į kurį P. Gražulis išbraukiamas iš Seimo delegacijos Europos Tarybos Parlamentinėje Asamblėjoje narių pavaduotojų.

Sprendimas dėl europinio renginio atšaukti Seimo posėdį nustebino opoziciją

Sprendimas dėl europinio renginio atšaukti Seimo plenarinį posėdį nustebino parlamento opoziciją. Ketvirtadienį planuotas Seimo posėdis atšauktas dėl parlamente vykstančio vieno iš pirmininkavimo Europos Sąjungos (ES) Tarybai renginių – Tarpparlamentinė Europos Sąjungos ekonomikos ir finansų valdysenos konferencijos. „Tik smagiai nusišypsojome, kai išgirdome argumentaciją, kodėl nebus plenarinio posėdžio.
Aktualijos 2013-10-17

A. Ažubalis apie ambasadorių pokalbių paviešinimo skandalą: Lietuva „pasikabino“ ant provokacijos

Užsienio reikalų ministerijos (URM) tyrimo medžiaga apie paviešintus Lietuvos diplomatų pokalbius patvirtino, kad nereikėjo iš pareigų atšaukti ambasadorių Azerbaidžane ir Vengrijoje, sako Seimo Užsienio reikalų komiteto (URK) narys, buvęs užsienio reikalų ministras konservatorius Audronius Ažubalis.

Dėl ligos atšaukta A. Butkevičiaus darbotvarkė

Dėl ligos penktadienį premjeras Algirdas Butkevičius atšaukė savo darbotvarkę. Kaip BNS sakė premjero atstovė Evelina Butkutė-Lazdauskienė, premjeras peršalo. Pasak atstovės, socialdemokratų lyderis tikisi pasveikti iki šeštadienio, kad galėtų dalyvauti LSDP tarybos posėdyje.

Kinai atšaukė komercijos viceministro vizitą į Lietuvą

Susisiekimo ministerija sulaukė Kinijos ambasados informacijos, kad spalio mėnesį planuotas šios šalies komercijos viceministro Jiang Zengvvei vizitas mūsų šalyje neįvyks, nes aukšti Lietuvos pareigūnai priėmė Tibeto dvasinį lyderį Dalai Lamą, rašo dienraštis „Lietuvos žinios.

Dosnumas: moteriai atšaukus vestuves, jos tėvai į užsakytus pietus sukvietė šimtus benamių

Po to, kai jų dukra atšaukė vestuves likus vos 40 dienų iki šventės, Carol ir Willlies Fowleriai nusprendė neatšauti užsakytų prabangių pietų ir pateikė naują svečių sąrašą. Rugsėjo 15 dieną 200 Atlantos benamių buvo pakviesti pasimėgauti keturių patiekalų pietumis viename geriausių miesto restoranų, informuoja odditycentral.com.
2013-09-26

P. Auštrevičius: diplomatų atšaukimo istorija parodė, kad valstybės kojos nėra tvirtos

Trečiadienį pasirašyti dekretai dėl ambasadorių Vengrijoje ir Azerbaidžane atšaukimo įrodo, kad Lietuva, greičiausiai pastūmėta mūsų šaliai priešiškų jėgų, gali lengvai įsprausti save į kampą ir nubausti savo šaliai tarnaujančius piliečius, – sako Liberalų sąjūdžio frakcijos narys, Seimo Pirmininko pavaduotojas Petras Auštrevičius.

Seimo narių grupė teigia, kad ambasadorių atšaukimas pažeidė Vyriausybės ir Seimo bendradarbiavimo principą

Šiandien Seimo Užsienio reikalų komiteto nariai Audronius Ažubalis, Petras Auštrevičius, Kęstutis Masiulis ir Emanuelis Zingeris kreipėsi į Seimo Pirmininką Vydą Gedvilą ir Seimo Valdybos narius, atkreipdami dėmesį, kad Lietuvos Respublikos Vyriausybė, 2013 m. rugpjūčio 28 d. ignoruodama Seimo Užsienio reikalų komiteto poziciją dėl Lietuvos Respublikos ambasadorių tolesnio darbo Azerbaidžano ir Vengrijos Respublikose bei savavališkai inicijuodama jų atšaukimą, pažeidė Se...

Prezidentė atšaukė ambasadorius iš Azerbaidžano ir Vengrijos

  Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė atšaukė ambasadorius iš Azerbaidžano ir Vengrijos Artūrą Žurauską ir Renatą Jušką, kurie sulaukė viešos premjero kritikos po jų pokalbių paviešinimo internete, ketvirtadienį pranešė prezidentės spaudos tarnyba. Prezidentūros pranešime spaudai teigiama, kad dekretai pasirašyti vadovaujantis Konstitucija ir atsižvelgiant į Vyriausybės teikimą, bet detaliau motyvai neįvardijami. Diplomatai atšaukiami nuo rugsėjo 30 dienos.
Aktualijos 2013-08-29

Seimo komitetas nepritarė ambasadorių Vengrijoje ir Azerbaidžane atšaukimui

  Seimo Užsienio reikalų komitetas (URK) pirmadienį nepritarė, kad ambasadoriai Azerbaidžane ir Vengrijoje Artūras Žurauskas bei Renatas Juška būtų atšaukti iš pareigų.   BNS žiniomis, už R.Juškos atšaukimą buvo trys iš devynių komiteto narių, už A.Žurausko - keturi. Nepaisant to, užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pirmadienį sakė teiksiąs Vyriausybei siūlymą šiuos diplomatus atleisti iš pareigų.

Atšauktas premjero ir „Chevron“ susitikimas

Atšauktas antradienį planuotas premjero Algirdo Butkevičiaus ir „Chevron“ atstovų susitikimas. Premjero atstovė Evelina Butkutė-Lazdauskienė BNS informavo, kad susitikimas turėtų įvykti liepos 10 dieną. Pasak jos, susitikimas atšauktas, nes Seime vyksta svarbių įstatymų priėmimas. Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.
Aktualijos 2013-07-02

„Nissan“ atšaukia daugiau kaip 800 tūkst. automobilių

Gedimas vairo sistemoje privertė „Nissan“ atšaukti 841 tūkst. automobilių, praneša BBC. Trūkumas pastebėtas „Nissan Micra“ ir „Cube“ modeliuose, kurie buvo gaminami nuo 2002 iki 2006 metų. Kol kas dėl šio sutrikimo nebuvo užfiksuota nė vienas eismo įvykis. Kiek anksčiau šį mėnesį bendrovė atšaukė 500 tūkst. automobilių dėl gedimo oro pagalvių sistemoje.
2013-05-23
Į viršų