atėnų panionios

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „atėnų panionios“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „atėnų panionios“.

J. Mačiulis prie „Panathinaikos“ pergalės pridėjo 12 taškų

Pergalę Graikijos taurės turnyro ketvirtfinalyje iškovojo ir į turnyro pusfinalį žengė Atėnų „Panathinaikos“ klubas su Jonu Mačiuliu, kuris namuose 82:61 (22:16, 14:12, 20:20, 26:13) nugalėjo Atėnų „Panionios“. Nugalėtojams 27 metų 198 cm ūgio puolėjas pelnė 12 taškų.
2012-10-04

Š. Jasikevičius mėtė be klaidų, o „Panathinaikos“ žengė į pusfinalį

Graikijos čempionas Atėnų „Panathinaikos“ klubas, kuriame rungtyniauja lietuvis Šarūnas Jasikevičius, be didesnio vargo pateko į šalies pirmenybių pusfinalį. Ketvirtfinalyje Željko Obradovičiaus auklėtiniai išvykoje 107:59 nušlavė Atėnų „Panionios“ ekipą ir serijoje iki dviejų pergalių laimėjo rezultatu 2:0. Ilgosios pertraukos metu aikštėje kilo neramumai. Įsisiautėję „Panionios“ sirgaliai į „Panathinaikos“ trenerių štabą sviedė fejerverką.
2010-05-04

Lino Kleizos ekipai – sensacingas antausis Graikijos lygoje

Netikėtą pralaimėjimą aštuntajame Graikijos krepšinio lygos ture patyrė Pirėjo „Olympiacos“ ekipa, kuriai atstovauja Linas Kleiza, svečiuose 94:96 (17:32, 29:16, 25:20, 18:21, 5:7) po pratęsimo nusileidusi Atėnų „Panionios“ komandai. Lietuvis aikštėje praleido 35 minutes, pelnė 11 taškų (3/7 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 5 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, suklydo 3 ir prasižengė 2 sykius. Joshas Childressas (8 atk. kam.