Netikėtą pralaimėjimą aštuntajame Graikijos krepšinio lygos ture patyrė Pirėjo „Olympiacos“ ekipa, kuriai atstovauja Linas Kleiza, svečiuose 94:96 (17:32, 29:16, 25:20, 18:21, 5:7) po pratęsimo nusileidusi Atėnų „Panionios“ komandai.

Lietuvis aikštėje praleido 35 minutes, pelnė 11 taškų (3/7 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 5 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, suklydo 3 ir prasižengė 2 sykius.

Joshas Childressas (8 atk. kam.) pralaimėjusiems surinko 19, Ioannis Bourousis (9 atk. kam.) – 17, Milošas Teodosičius (6 rez. perd.) – 14, Theodoros Papaloukas (6 atk. kam.) – 12 taškų.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Giannis Kalambokis, įmetęs 28 taškus. Tyrese'as Rice'as pridėjo 17, Zoranas Ercegas (6 atk. kam.) – 16, Dimitris Papanikolaou – 15, Travonas Bryantas (9 atk. kam.) – 11 taškų.