assan bazajev

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „assan bazajev“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „assan bazajev“.

Dviratininkų lenktynėse Liuksemburge I. Konovalovas finišavo ketvirtas

68-ą kartą vykusiose daugiadienėse „Škoda-Tour de Luxembourg“ dviratininkų lenktynėse ketvirtąją vietą galutinėje įskaitoje užėmė „Credit Agricole“ komandos narys Ignatas Konovalovas. Lietuvos dviratininkas prologo bei keturių etapų lenktynėse 54 sekundes pralaimėjo nugalėtojui olandui Joostui Posthumai.
2008-06-09

Daugiadienėse „Giro d`Italia" dviratininkų lenktynėse karaliauja italai

91-ą kartą vykstančių prestižinių „Giro d`Italia" daugiadienių dviratininkų lenktynių ketvirtąjį etapą antradienį laimėjo 22-jų metų britas Markas Cavendishas, iškovojęs pirmąją pergalę Didžiojo turo (Grand Tour) lenktynėse.
2008-05-14

Dviratininkų lenktynėse Turkijoje lietuviai liko toli nuo lyderių

Sekmadienį Turkijoje pasibaigusiose daugiadienėse dviratininkų lenktynėse (Presidential Cycling Tour) abu "Mitsubishi-Jartazi" komandos narai iš Lietuvos liko toli nuo lyderių - Vytautas Kaupas užėmė 40-tą vietą, o Mindaugas Striška buvo 94-as tarp 121-o lenktynes baigusio sportininko. Bendroje lenktynių įskaitoje V. Kaupas lenktynių nugalėtojui ispanui Davidui Garciai Dapenai pralaimėjo 22 minutes 40 sekundžių, o M. Striška atsiliko net 1 val. 10 min. 37 sek.
2008-04-21

"Giro d`Italia" dviratininkų lenktynių antrąjį etapą laimėjo australas

90-ą kartą Italijoje vykstančių prestižinių "Giro d`Italia" daugiadienių dviratininkų lenktynių antrąjį etapą sekmadienį laimėjo australas Robbie McEwenas, 205 km nuvažiavęs per 5 valandas 7 minutes ir 13 sekundžių bei finiše akimirka aplenkęs prizininkais tapusius italus Paolo Bettinį ir Alessandro Petacchį:1.  Robbie McEwen (Australija)             5:07:132.  Paolo Bettini (Italija)3.  Alessandro Petacchi (Italija)4.&nb...