asmens sargybinis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „asmens sargybinis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „asmens sargybinis“.

Ar prisimenate filmą „Asmens sargybinis“? Štai, kaip dabar atrodo jo pagrindinis aktorius

1992 m. romantinė drama „Asmens sargybinis“, pradedant geriausiai parduodamu garso takeliu ir baigiant surinkta žvaigždžių komanda, net ir dabar laikoma viena iš absoliučių kino klasikų. Filme vaidino didžioji, jau mirusi dainavimo sensacija Whitney Houston, kuri suvaidino popdainininkę Rachel Marron, tapusią persekiotojo auka ir pradėjusią sulaukti grėsmingų grasinimų.
2024-07-22

Harry nuolat fotografuodavo vienas vyras: jo paaiškinimas nustebino

Buvęs karališkasis asmens sargybinis Simonas Morganas prakalbo apie darbo užkulisius bei papasakojo apie vieną vyrą, kuris nuolat fotografavo Harry. Simonas Morganas, šešerius metus dirbęs karališkajai šeimai priskirtu apsaugos pareigūnu, sako, kad nuolat ieškojo „fiksuoto asmens“, kuris galėtų norėti pakenkti karališkajai šeimai. Vyras teigė, kad turėjo akylai stebėti aplinką ir pastebėti artėjančią grėsmę bei imtis priemonių, kad nelaimių būtų išvengta, skelbė dailystar.co.uk.
2023-10-12

Ugandoje asmens sargybinis nušovė vyriausybės ministrą

Ugandoje ankstų antradienio rytą per kilusį konfliktą asmens sargybinis nušovė vyriausybės ministrą, pranešė vietos žiniasklaida.  Auka Charlesas Engola dirbo Ugandos prezidento Yoweri Museveni vyriausybėje jaunesniuoju ministru, atsakingu už užimtumo sritį. Jis taip pat buvo į pensiją išėjęs kariuomenės pulkininkas.  Nacionalinio transliuotojo UBC ir kitų šaltinių duomenimis, užpuolikas, kurio tapatybė dar nebuvo nustatyta, po to nukreipė ginklą į save.
2023-05-02

Pasaulinių žvaigždžių užnugaryje – seksualiausi asmens sargybiniai

Tik didžiausios pasaulio žvaigždės žino, kaip svarbu turėti apsaugą. Nuolatiniai vakarėliai, koncertai, gastrolės neretai tik asmens sargybinių dėka baigiasi laimingai. Tiesa, daugelis nė nesusimąstome, kokie tvirti ir išvaizdūs vyrai stovi už žymiausių pasaulio žvaigždžių. Štai jaunėlė Kim Kardashian sesuo Kylie Jenner džiaugiasi pribloškiamos išvaizdos vyruku, kuris ją lydi kiekviename žingsnyje.
2016-04-12

Sulaikytas buvusio Ukrainos prezidento L. Kučmos asmens sargybinis

Ukrainos pareigūnai sulaikė buvusio prezidento Leonido Kučmos asmens sargybinį Mikolą Melnyčenką, skelbia BBC. Teigiama, kad M. Melnyčenka daugiau nei prieš 10 metų slapta įrašė pokalbius, pagal kuriuos jo tuometis viršininkas buvo apkaltintas žurnalisto Georgijaus Gongadzės nužudymu. M. Melnyčenka nuo 2011 metų rugsėjo buvo ieškomas ir kaltinamas valstybės paslapčių išdavimu. Pareigūnai jį sulaikė Kijevo oro uoste, kur jis atskrido iš Niujorko.
2012-10-24

Lady Gagos apsauginis „neutralizavo“ prie jos bandžiusį prasibrauti gerbėją

Minios gerbėjų, sekančių kiekvieną savo dievinamos žvaigždės žingsnį, laukiančių prie viešbučio durų ir pasitinkančių ją klyksmais – tai Lady Gagai jokia naujiena. Tačiau dainininkei išeinant iš viešbučio Rumunijos sostinėje Bukarešte (ten ji koncertavo rugpjūčio 16 d.) įvyko netikėtas incidentas. Nors gausus gerbėjų būrys grūdosi lauke prie viešbučio įėjimo, vienam jų pavyko patekti į pastato vidų.
2012-08-19

„Pussy Riot“ bylos teisėją saugos asmens sargybinis

Feminisčių roko grupės „Pussy Riot“ bylos teisėjai buvo paskirtas asmens sargybinis, praneša „RIA Novosti“. „Pussy Riot“ teismo procesui pirmininkaujančią Mariną Syrovą saugos valstybės paskirtas asmens sargybinis, nes baiminamasi dėl jos saugumo, teigia Maskvos teismo spaudos tarnyba. M. Syrova didelio dėmesio sulaukusioje byloje verdiktą turėtų paskelbti penktadienį. Prokurorai prašo trims roko grupės narėms skirti trejų metų laisvės atėmimo bausmes.
2012-08-16

Aukcione už milžiniškas sumas parduoti W. Houston papuošalai ir rūbai

Ištikimi gerbėjai ir kolekcininkai savaitgalį Holivude vykusiame aukcione plėšėsi dėl mirusios atlikėjos ir aktorės Whitney Houston papuošalų ir rūbų. Dvi poros auskarų, kuriuos V. Houston 1992-aisiais segėjo filme „Asmens sargybinis“, parduotos už 7 040 ir 2 880 dolerių. Jie buvo vertinami daugiausiai 2 000 ir 800 dolerių. Už perlais sagstytą palaidinę, kuria vilkėdama V. Houston kažkada koncertavo scenoje, paklota 19 200 dolerių.
2012-04-02

Pasikėsinta į Abchazijos prezidentą, žuvo jo asmens sargybinis

Trečiadienio rytą pasikėsinta į Abchazijos prezidentą Aleksandrą Ankvabą. Apšaudžius prezidento automobilių koloną, žuvo jo asmens sargybinis, pranešė respublikos Vidaus reikalų ministerija, kuria remiasi agentūra „RIA Novosti“. Liudininkų teigimu, prezidento automobilių kolona buvo apšaudyta iš granatsvaidžio ir kulkosvaidžio. Vienas automobilis visiškai išdegė. Kiti šaltiniai teigia, kad kelyje, kuriuo važiavo automobiliai, sprogo mina. A. Ankvabas jau yra išgyvenęs ne vieną išpuolį.
2012-02-22

W. Houston laidotuves transliuos ir viena lietuviškų televizijų

Pasaulis atsisveikins su prieš savaitę mirusia muzikos legenda Whitney Houston. Atlikėjos gimtajame Niuarke Naujojo Džersio valstijoje vyksiančią privačią laidotuvių ceremoniją, kurioje dainuos soul muzikos žvaigždės Aretha Franklin ir Stevie Wonderis, tiesiogiai nuo 18 val. rodys “Lietuvos ryto" televizija.
2012-02-18
REKLAMA
REKLAMA

Gražios ir mirtinai pavojingos: Kinijoje ruošiamos būsimosios asmens sargybinės

Jos mušamos, spardomos, skandinamos, alinamos nepakeliamais fiziniais krūviais – ir viskas dėl svajonės tapti asmens sargybine. Kinijos Hainano provincijoje įsikūrusi saugos firma – Tiandziao specialių konsultacijų apsaugos klausimais bendrovė – pradėjo ruošti kol kas vienintelius šalyje profesionalius asmens sargybinių ruošimo kursus moterims. Dvidešimčiai savanorių dailiosios lyties atstovių pirmiausia teks ištverti mėnesį išties brutalių treniruočių parengiamojoje stovykloje Pekine.
2012-01-29

Princesė apkaltinta seksualiniu priekabiavimu

Prieš Didžiosios Britanijos teismą stojo Saudo Arabijos princesė – ji kaltinama lytiškai priekabiavusi prie savo asmens sargybinio. Teigiama, jog jauna moteris paleistuvavo, vartojo alkoholį ir kvaišalus. Asmens sargybinis tvirtina, jog princesė jam sužalojo lyties organus. Seksualiniu priekabiavimu apkaltintai princesei pavyko išvengti viešumo – pasistengė jos advokatai.
2011-03-19

„Brangelinos“ asmens sargybinis: Angelina Jolie palaiko lesbietiškus ryšius

Buvęs „Brangelinos“ asmens sargybinis tvirtina, jog Angelina Jolie jau kelerius metus palaiko lesbietiškus ryšius, rašo „pudelek.pl“. Žurnalistams jis tikino, jog B. Pitto jau seniai netraukė jo žmona, tad jie abu nutarė palikti atviras duris ir aistros ieškoti su tais, kurie juos domina. Vyriškis tikina, jog A. Jolie jau seniai nedomina paprastas seksas. Ji mėgsta fetišą ir įvairius neįprastus žaidimus. Teigiama, jog aktorė vis dar palaiko ryšius su savo buvusia partnere Jenny Shimizu.
2010-04-03
Į viršų