ashley barnesas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ashley barnesas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ashley barnesas“.

„Premier“ lygos turas startavo „Burnley“ pergale

Prasidėjo Anglijos „Premier“ lygos 29-asis turas. Pirmosiose jo rungtynėse persvaros neišsaugojo Liverpulio „Everton“ futbolininkai, svečiuose 1:2 (0:1) pralaimėję „Burnley“. Svečiai 20-ąją minutę išsiveržė į priekį ir ilgą laiką pirmavo. Po Seamuso Colemano perdavimo pasižymėjo Cenkas Tosunas. „Burnley“ rezultatą pavyko išlyginti 56-ąją minutę. Tikslus buvo Ashley Barnesas. Šeimininkų pergalę nulėmė Chriso Woodo įvartis. Puolėjas įmušė 80-ąją minutę.
2018-03-03

FA taurė: į kitą etapą žengė ne visos „Premier“ lygos komandos

Anglijoje vyksta FA taurės trečiojo etapo rungtynės. Jos stipriausioms šalies komandoms susiklostė skirtingai. Didžiausia sensacija užfiksuota Koventryje, kur pasirodymą baigė „Stoke City“, 1:2 (0:1) pralaimėjusi ketvirtojo Anglijos diviziono „Coventry City“. Rezultatą 54-ąją minutę 11 metrų baudiniu buvo išlyginęs Charlie Adamas.
2018-01-06

„Premier“ lygoje – kalėdiniai „United“ ir „Bournemouth“ stebuklai

Kalėdinį Anglijos „Premier“ lygos stebuklą sukūrė „Manchester United“ futbolininkai. Jie išsigelbėjo ir namie 2:2 (1:2) sužaidė su „Burnley“. „Manchester United“ gretose dubliu pasižymėjo Jesse Lingardas (53, 91 minutė). „Burnley“ įvarčius pelnė Ashley Barnesas (3 min.) bei Stevenas Defouras (36 min.). Panašiai išsigelbėjo ir „Bournemouth“, namie 3:3 (1:1) išsiskyręs su Londono „West Ham United“. Pastarųjų neišgelbėjo Marko Arnautovičiaus dublis (81, 89 min.
2017-12-26

„Premier“ lygoje – nerezultatyvios kovos

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje per penkerias 35-ojo turo rungtynes įmušti keturi įvarčiai. Rezultatyviausią mačą sužaidė „Burnley“. Jis svečiuose 2:0 (1:0) nugalėjo Londono „Crystal Palace“. Įvarčiai krito dvikovos pradžioje ir pabaigoje. 7-ąją minutę pasižymėjo Ashley Barnesas, 85-ąją – Andre Gray. Po tikslų smūgį atlikta Vest Bromiče ir Sanderlande.
2017-04-30

Varžovus be perstojo atakavusi „Chelsea“ pralaimėjo po šimto minučių kovos

Anglijos „Premier“ lygoje suklupo lyderė – Londono „Chelsea“. Ji savo stadione sensacingai 1:2 (1:2) pralaimėjo to paties miesto „Crystal Palace“. Pirmojo lygos lyderių įvarčio ilgai laukti nereikėjo. 5-ąją minutę po Edeno Hazardo perdavimo iš kelių metrų kamuolį į vartus nukreipė laivas likęs Cescas Fabregas. Ispano smūgiuotas kamuolys atsimušė į virpstą ir atsidūrė vartų tinkle (1:0). Tai leido Londono komandai atsipalaiduoti. Be reikalo.