arvydas kepalas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „arvydas kepalas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „arvydas kepalas“.

Jaunieji lengvaatlečiai iškovojo 12 medalių

Lenkijoje vykusiose Baltijos jūros šalių žaidynėse Lietuvos jauniai iškovojo dešimt medalių - keturis aukso, vieną sidabro ir penkis bronzos. Varžybų nugalėtojais tapo Dovilė Dzindzaletaitė (tolis, 5,85 m), Ernestas Raudys (aukštis, 2,00 m), Rūta Moliejūtė (aukštis, 1,70 m), Domantas Žalga (400 m, 49,07 sek.). Beje, pastarasis lengvaatletis 0,14 sek. pagerino Lietuvos 16-mečių rekordą, priklausiusį Edvinui Godvišui. Sidabro medalį pelnė Žilvinas Mitrikevičius (100 m, 10,99 sek.
2009-07-06

Lietuvos lengvaatlečių startai tarptautiniame turnyre Latvijos sostinėje

Olimpinių ieties metimo čempionų Inesos Jaunzemės ir Janio Lūsio taurės varžybose Latvijos sostinėje ketvirtąją vietą užėmė Valentas Voveris. Sėkmingiausiu bandymu Lietuvos sportininkas ietį nusviedė 67,53 m. Trečias jaunučių amžiaus grupėje buvo Arvydas Kepalas, 600 g ietį numetęs 50,54 m....