arvydas juchna

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „arvydas juchna“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „arvydas juchna“.

Aklųjų riedulio rinktinės treneris: lyderiai neatlaikė įtampos

Lietuvos vyrų aklųjų riedulio rinktinei nepavyko pakartoti Pekino olimpinių žaidinių rezultatų, kuomet sportininkai iškovojo sidabro medalius. Šįkart golbolo rinktinė liko ketvirta, nors dar ketvirtfinalyje tiesiog šluote nušlavė praėjusios olimpiados čempionus kinus. Apie rinktinės pasirodymą ir ateities perspektyvas Balsas.lt kalbina vyriausiąjį trenerį Karolį Levicką. - Kaip vertinate golbolo rinktinės pasirodymą? - Rezultatai nei manęs, nei rinktinės žaidėjų netenkina.
2012-09-10

Lietuvos golbolo rinktinė pasaulio čempionate iškopė į finalą

Didžiojoje Britanijoje vykstančio Tarptautinės aklųjų sporto federacijos (IBSA) rengiamo pasaulio golbolo (aklųjų riedulio) čempionato pusfinalyje ketvirtadienį nugalėtojos titulą ginanti Lietuvos rinktinė 4:2 įveikė JAV ekipą ir iškopė į finalą. Mūsų šalies komandai po du įvarčius pelnė Genrikas Pavliukianecas ir Arvydas Juchna. Finale penktadienį lietuviai kovos su Kinijos rinktine, kuriai pralaimėjo kovoje dėl Pekino parolimpinių žaidynių aukso medalių.
2010-06-25

Lietuvos golbolo rinktinė apgynė Europos čempionės titulą

Šeštadienį Vokietijoje pasibaigusio Europos golbolo (aklųjų riedulio) čempionato finale Lietuvos rinktinė 14:4 nugalėjo Slovėnijos komandą ir apgynė Senojo žemyno čempionės titulą. Bronzos medalius iškovojo Švedijos golbolininkai, jie „mažajame“ finale 5:4 įveikė Ispanijos ekipą. Kaip jau skelbta, pasaulio čempionė ir parolimpinė vicečempionė mūsų šalies komanda pusfinalyje taip pat šeštadienį 12:4 nugalėjo Švedijos ekipą.
2009-08-29

Lietuvos golbolo rinktinė Europos čempionate iškovojo penktą pergalę

Vokietijoje vykstančiame Europos golbolo (aklųjų riedulio) čempionate trečiadienį nugalėtojos titulą ginanti Lietuvos rinktinė 10:3 nugalėjo Vengrijos ekipą. Kaip jau skelbta, pirmajame trečiadienio mače pasaulio čempionė ir parolimpinė vicečempionė mūsų šalies komanda 8:4 įveikė Vokietijos golbolininkus. Lietuvos rinktinės sąskaitoje - penkios pergalės iš šešių galimų. Ketvirtadienį mūsiškiai žais su Danijos atstovais. Europos čempionate dalyvauja aštuonios komandos.
2009-08-26

Į Pekiną kovoti dėl medalių traukia rekordinė Lietuvos neįgaliųjų delegacija

Nurimus Pekino olimpiados aistroms, šiandien į Kiniją išskrenda Lietuvos neįgaliųjų sportininkų delegacija, dalyvausianti rugsėjo 6-17 d. Pekine vyksiančiose parolimpinėse žaidynėse. Pekino parolimpiadoje Lietuvos garbę gins rekordinis neįgaliųjų sportininkų skaičius - 26. Pirmą kartą istorijoje šalis turės dviejų komandinių sporto šakų atstovus – lietuviai dalyvaus vyrų aklųjų riedulio ir moterų tinklinio sėdint varžybose. Iš viso Lietuvos delegaciją Kinijoje sudarys 45 asmenys.
2008-08-29

Lietuvos rinktinė tarptautiniame golbolo turnyro Trakuose buvo antra

Trakų Nacionaliniame sporto ir sveikatingumo centre pasibaigusio tarptautinio dešimties golbolo (aklųjų riedulio) komandų turnyro nugalėtoja bei Vilniaus Vytauto Didžiojo LIONS klubo pagrindinės taurės savininke tapo JAV ekipa, sekmadienį finale 7:6 (6:4) įveikusi pasaulio bei Europos čempionę Lietuvos rinktinę.5 įvarčius nugalėtojams pelnė Donte`as Mickensas, 2 - Tyleris Merkenas.