Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „artūras vincelovičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „artūras vincelovičius“.

Netikėto pasiūlymo sulaukęs tinklininkas Vincėlovičius karjerą tęs Austrijoje

Lietuvos tinklininkas Artūras Vincėlovičius pradeda legionieriaus karjerą. Sportininką į savo gretas pasikvietė vienas stipriausių Austrijos klubų „Union Raiffeisen Waldervietel“. Praėjusiame sezone Klaipėdos „Amber-Arlangos“ komandai atstovavęs priimantis krašto puolėjas džiaugėsi atsiradusia galimybe. „Netikėtai gavau žinių iš Austrijos, kad vienas klubas ieškojo mano pozicijos žaidėjo ir jog jie manimi yra susidomėję.
2020-08-12

Baltijos tinklinio lygose – derlingas savaitgalis Lietuvos klubams

Savaitgalį Baltijos moterų tinklinio čempionate gerais rezultatais džiugino Lietuvos komandos. Jonavos „Achema-KKSC“ nugalėjo lyderes ir iškovojo dvi pergales, o Kauno „Kauno-ASU“ ir „Alytaus Jotvingių“ klubai įveikė buvusias Baltijos lygos čempiones. Pergalingą savaitgalį „Achema-KKSC“ pradėjo namuose 3-1 (27:25, 24:26, 25:14, 25:15) nugalėdamos Talino „TTU-Tradehouse“ (Estija) komandą.
2017-11-06

Vilniaus ir Šiaulių klubai – per žingsnį nuo Lietuvos tinklinio čempionato finalo

Sekmadienį sužaistose Lietuvos vyrų tinklinio čempionato pusfinalio rungtynėse antrąsias pergales iškovojo ir per žingsnį nuo finalo atsidūrė „Vilniaus kolegijos-Flamingo Volley“ ir Šiaulių „Elgos-Master Idea-SM Dubysos“ klubai.
2017-03-27

Antroji Lietuvos paplūdimio tinklininkų pergalė Europos jaunimo čempionato starte

Antrą pergalę Europos jaunimo (iki 20 metų) paplūdimio tinklinio čempionato Kipre vaikinų varžybų starte iškovojo Edvino Vaškelio ir Artūru Vincelovičiaus duetas. Ketvirtadienį antrajame keturių ekipų E grupės turnyro ture 5 reitingą turintys Lietuvos tinklininkai vos per 25 minutes 2:0 (21:13, 21:7) nugalėjo estus Ragnarą Kaldę ir Karlį Alliką (21 reitingas) bei užsitikrino vietą atkrintamosiose varžybose.