artūras vasiljevas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „artūras vasiljevas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „artūras vasiljevas“.

Suomijoje – sėkmingas Lietuvos paplūdimio tinklininkų startas

Helsinkyje (Suomija) vykstančiame „Beach Pro Tour Futures“ serijos paplūdimio tinklinio turnyre sėkmingai startavo lietuviai Robertas Juchnevičius ir Artūras Vasiljevas. Vyrų turnyro C grupės pusfinalyje mūsiškiai per 35 min. 2-0 (21:11, 21:19) nugalėjo vokiečius Joną Sagstetterį ir Benediktą Sagstetterį bei užsitikrino vietą atkrintamosiose varžybose.
2023-06-30

Lietuvos paplūdimio tinklininkai – per žingsnį nuo patekimo į finalinį Tautų taurės etapą

Lietuvos vyrų paplūdimio tinklinio rinktinė tęsia puikų žygį Madride (Ispanija) vykstančiame CEV Tautų taurės E grupės turnyre. Lietuvos komanda antradienį pusfinalyje 2-0 nugalėjo Slovėnijos rinktinę ir pateko į grupės finalą. Pirmajame susitikime antroji Lietuvos pora Artūras Vasiljevas ir Arnas Rumševičius 2-1 (21:15, 18:21, 15:13) įveikė Klemeną Šeną ir Nejca Zemljaką.
2023-05-16

Lietuvos paplūdimio tinklinio rinktinė CEV Tautų taurę pradėjo nukaldami ispanus

Pirmadienį Madride (Ispanija) prasidėjo CEV Tautų taurės vyrų turnyro pirmojo etapo E grupės varžybos, kuriose fantastiškai startavo Lietuvos rinktinė. Lietuvos paplūdimio tinklininkai 2-0 nugalėjo šeimininkus ispanus. Negano to, abi Lietuvos poros neleido varžovams laimėti nei vieno seto. Pirmoji startavo antroji Lietuvos pora – Arnas Rumševičius ir Artūras Vasiljevas. Jie gana netikėtai 2-0 (21:19, 21:18) nugalėjo Javierą Huertą ir Antonio Saucedo.
2023-05-15

Lietuvos tinklininkų sidabras: medalius „Futures“ turnyre Lenkijoje iškovojo Vasiljevas ir Juchnevičius

Varšuvoje (Lenkija) pasibaigusiame paskutiniame šio sezono „Pro Beach Tour Futures“ serijos paplūdimio tinklinio turnyre puikiai pasirodė lietuviai Artūras Vasiljevas ir Robertas Juchnevičius. Jie pasidabino sidabro medaliais. Turnyrą lietuviai pradėjo C grupėje ir užėmė pirmąją vietą.
2022-09-05

Lietuvos derbį laimėję Lietuvos tinklininkai Lenkijoje iškovojo bronzos medalius

Bialystoke (Lenkija) besibaigiančiame „Pro Beach Tour Futures“ serijos paplūdimio tinklinio turnyre dvi Lietuvos vyrų poros tarpusavyje susikovė dėl bronzos medalių. Turnyro mažajame finale Artūras Vasiljevas ir Robertas Juchnevičius per 36 min. 2-0 (21:19, 21:13) įveikė Audriaus Knašo ir Patriko Stankevičiaus duetą. Už trečiąją vietą A. Vasiljevui ir R. Juchnevičiui atiteko po 160 pasaulio reitingo taškų. P. Stankevičius ir A. Knašas savo taškų kraičius pasipildys po 140 taškų.
2022-06-26

Lietuvos paplūdimio tinklininkai Čekijoje įveikė FIVB turnyro kvalifikaciją

Lietuviai Artūras Vasiljevas ir Robertas Juchnevič pateko į Čekijoje vykstančio FIVB dviejų žvaigždučių serijos paplūdimio tinklinio pagrindines varžybas. Lietuvos paplūdimio tinklininkai ketvirtadienį laimėjo abu kvalifikacijos susitikimus. Pirmajame rate lietuviai po dramatiškos kovos 2-1 (21:15, 18:21, 15:13) įveikė portugalus Joao Pedrosą ir Hugo Camposą. Antrajame rate mūsiškių laukė ispanų Alejandro Pastoro ir Cesaro Ortego iššūkis.
2021-08-20

VU tinklininkai Lukas Každailis ir Artūras Vasiljevas – Europos studentų vicečempionai

Splite (Kroatija) vykusiame Europos universitetų paplūdimio tinklinio čempionate Vilniaus universiteto (VU) atstovai Lukas Každailis ir Artūras Vasiljevas iškovojo sidabro medalius.
2017-08-02

Lietuvos studentų čempionate triumfavo VU tinklininkai ir VDU tinklininkės

Po įnirtingų kovų, sekmadienio vakarą, Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) Didžiojoje salėje paaiškėjo Nacionalinės studentų tinklinio lygos čempionai. Antrus metus iš eilės geriausiųjų titulą apgynė Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) merginų tinklinio komanda, o po neįtikėtinai dramatiškos kovos Vilniaus universiteto (VU) vaikinai nuvainikavo praėjusių metų čempionus – Šiaulių universiteto (ŠU) tinklininkus.
2017-04-24

Vos neprisižaidę „Vilniaus kolegijos-Flamingo Volley“ tinklininkai apgynė čempionų titulą

Sekmadienį Šiaulių arenoje finišavusiame Lietuvos vyrų tinklinio čempionate triumfavo ir nugalėtojo titulą apgynė „Vilniaus kolegijos-Flamingo Volley“ klubas. Vilniečiai sekmadienį 3-1 (25:14, 25:16, 23:25, 30:28) nugalėjo Šiaulių „Elgos-Master Idea-SM Dubysos“ ekipą ir laimėjo seriją iki dviejų pergalių 2-0. Gana ramiai du pirmuosius setus laimėję vilniečiai su sunkumais susidūrė trečiajame.
2017-04-09

Vilniaus ir Šiaulių klubai – per žingsnį nuo Lietuvos tinklinio čempionato finalo

Sekmadienį sužaistose Lietuvos vyrų tinklinio čempionato pusfinalio rungtynėse antrąsias pergales iškovojo ir per žingsnį nuo finalo atsidūrė „Vilniaus kolegijos-Flamingo Volley“ ir Šiaulių „Elgos-Master Idea-SM Dubysos“ klubai.