artūras darašas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „artūras darašas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „artūras darašas“.

Šeštadienį Lietuvos krepšinio lygoje aikštelių šeimininkai ir svečiai pasidalijo po dvi pergales

Šeštadienį sužaistos ketverios Lietuvos krepšinio lygos (LKL) reguliariojo sezono rungtynės, kuriose aikštelių šeimininkai iš svečiai pasidalijo po dvi pergales. LKL čempionas bei dešimties komandų turnyro lyderis Kauno "Žalgiris" (23 pergalės ir 1 pralaimėjimas) išvykoje be Arvydo Sabonio pastangų 87:79 nugalėjo penktojoje pozicijoje esančius "Šiaulius" (13/13), nors aikštelės šeimininkus teko vytis daugiau nei du kėlinius.
2004-02-08

Dvidešimt antroji "Žalgirio" pergalė Lietuvos krepšinio lygoje

Sekmadienį vienintelėse Lietuvos krepšinio lygos (LKL) reguliariojo sezono rungtynėse Kauno "Žalgiris" savo aikštėje 104:82 nugalėjo Mažeikių "Naftos" ekipą. 18 taškų nugalėtojams pelnė ir 10 kamuolių po krepšiais atkovojo Tanoka Beardas, 14 - Mindaugas Timinskas, 13 - Dainius Šalenga. Svečių ekipoje išsiskyrė Artūras Jomantas, pelnęs 28 taškus (5 taiklūs tritaškiai iš 8). 14 taškų į kauniečių krepšį įmetė Andrius Mažutis, 10 - Mantas Simonavičius.
2004-02-02

Lietuvos krepšinio lygoje favoritai iškovojo antrąsias pergales

Šeštadienį įvyko penkerios vienuoliktojo Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionato rungtynės. Antrąsias pergales iš eilės iškovojo dešimties komandų turnyro favoritai - nugalėtojo titulą ginantis Kauno "Žalgiris" bei LKL vicečempionas Vilniaus "Lietuvos rytas". Kauniečiai, namie rungtyniavę be traumas besigydančių Arvydo Sabonio bei Mindaugo Timinsko, beveik tris kėlinius buvo priversti vytis Klaipėdos "Neptūno" krepšininkus.