artiomas dziuba

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „artiomas dziuba“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „artiomas dziuba“.

Antausis Rusijos kapitonui: „Jis yra kaip Lukaku, tik be dviejų pirmų raidžių“

Rusijos rinktinė šių metų Europos čempionate dvejas iš trijų rungtynių žaidė namuose ir pateko tikrai ne į pačią stipriausią grupę, tačiau vis tiek nesugebėjo iškopti į aštuntfinalį ir grupėje užėmė paskutinę vietą. Tiesa, net ir po pralaimėjimo 1:4 danams rusų treneris Stanislavas Čerčesovas pareiškė, kad buvo patenkintas komandos žaidimu. Tai įsiutino nusipelniusį Rusijos trenerį Anatolijų Byšovecą.
2021-06-23

Rusijos rinktinės puolėjas apie Ukrainą šlovinusį kroatą: „Norėjau sukišti jį į žemę“

Rusijos futbolo rinktinės puolėjas Artiomas Dziuba prabilo apie vieną didesnių neseniai pasibaigusio pasaulio čempionato skandalų. Rusijos pyktį tada sukėlė Kroatijos rinktinės gynėjo Domagojaus Vidos išplatintas vaizdo įrašas, kuriame jis ir vienas trenerių Ognjenas Vukojevičius dainuoja „Šlovė Ukrainai!“. Taip kroatai džiaugėsi pergale ketvirtfinalyje prieš tuos pačius rusus, sukeldami jų pyktį ir kalbas, jog tai buvo nesantaikos kurstymas. D.Vida vėliau atsiprašė dėl savo elgesio.
2018-07-24

Mohamedo Salah įvartis nepadėjo – rusai nepervargo ir su egiptiečiais

Antrąją įtikinamą pergalę pasaulio futbolo čempionate iškovojo šeimininkai rusai. Jie Sankt Peterburge 3:1 (0:0) nugalėjo Egipto rinktinę, kurios sudėtyje pirmąkart žaidė ryškiausia žvaigždė Mohamedas Salah. Pirmasis kėlinys buvo apylygis. Komandos smūgiavo kelis kartus, bet į vartų plotą pataikė vienintelis futbolininkas – po kampinio tiesiai į vartininko Mohamedo El-Shenawy rankas mušęs Rusijos rinktinės gynėjas Sergejus Ignaševičius. Rezultatas pasikeitė pačioje antrojo kėlinio pradžioje.
2018-06-19

Maskvos „Spartak" pergalė kontrolinėse rungtynėse Turkijoj

Treniruočių stovykloje Turkijoje sezonui besirengiantis Rusijos futbolo čempionas Maskvos „Spartak" klubas su Ignu Dedura pirmadienį antrosiose kontrolinėse rungtynėse 4:0 (1:0) sutriuškino Ust Kamenogorsko "Vostok" (Kazachstanas) ekipą. Gynėjas Ignas Dedura nugalėtojų gretose žaidė iki 65 minutės. Du įvarčius Rusijos čempionams pelnė Artiomas Dziuba (10 ir 83 min.), po vieną - Aleksandras Prudnikovas (57 min.) ir Nikita Baženovas (81 min.