arthuras laniganas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „arthuras laniganas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „arthuras laniganas“.

Justinas Kinderis Europos čempionate – penktas

Minske šiandien vyko šiuolaikinės penkiakovės Europos čempionato vyrų varžybų finalas, kuriame dalyvavo Justinas Kinderis. Plaukimo rungtyje lietuvis distanciją įveikė per 2 min. 08,72 sek. (27 vieta) ir pelnė 293 taškus. Pirmuoju varžybų lyderiu tapo britas Jamesas Cooke'as (1 min. 59,01 sek.), pelnęs 312 taškų.
2017-07-23

Lietuviai sulaukė replikų dėl baseino ir pagyrų dėl Vingio parko

Šiuolaikinės penkiakovės šventė baigėsi. Finišavo keturias dienas trukęs pasaulio taurės finalas. Sekmadienį vyko mišrios estafetės. Jose lietuviai Ieva Serapinaitė ir Justinas Kinderis užėmė šeštąją vietą. Poziciją lėmė fechtavimo rungtis Ieva ir Justinas iki paskutiniosios kombinuotos bėgimo bei šaudymo rungties buvo pirmajame trejete. „Fechtavimo rungtyje praleidome per daug dūrių. Jie buvo labai brangūs.