Arouca

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Arouca“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Arouca“.

Emilijus Zubas vis dar nedebiutavo Portugalijoje

Portugalijos stipriausioje lygoje toliau savo debiuto laukia Emilijus Zubas. Vartininkas šeštose rungtynėse iš eilės buvo paliktas ant „Arouca“ klubo suolo. Tiesa, pirmą kartą iš paskutinių šešių rungtynių „Arouca“ ketvirtadienio vakarą galėjo džiaugtis pergale, kadangi lietuvio komanda išvykoje 2:1 palaužė „Estoril“ klubą. Įdomu tai, kad išlyginamąjį įvartį „Arouca“ pelnė tik 89 minutę, o pergalingą – net septintą pridėto laiko minutę.
2022-01-28

Debiuto Portugalijoje laukiantis Emilijus Zubas nuo suolo stebėjo komandos sutriuškinimą

Į Portugalijos stipriausią lygą persikėlęs vartininkas Emilijus Zubas vis dar laukia savo debiuto „Arouca“ klube. Ketvirtadienio vakaro rungtynėse E. Zubas ir vėl buvo paliktas ant atsarginių suolo, o nuo jo lietuvis stebėjo savo naujosios komandos sutriuškinimą. „Arouca“ namuose net 0:6 krito prieš „Braga“ klubą, o vartuose stovėjęs Victoras Braga po tris įvarčius praleido kiekviename kėlinyje. Po šio pralaimėjimo „Arouca“ klubas su 14 taškų nukrito į dvyliktą lygos vietą.
2021-12-31

Vartininkas Emilijus Zubas savo karjerą Portugalijoje pradėjo ant suolo

Savo karjerą Portugalijos aukščiausioje lygoje vakar pradėjo vartininkas Emilijus Zubas. Tiesa, jis ją pradėjo ant atsarginių suolo. „Arouca“ klubas jau registravo lietuvį rungtynėms, tačiau į pagrindinio vartininko vietą vis dar statė 22-ejų metų kamerūnietį Norbertą Haymambabą, kuris „Arouca“ vartus gynė trečiose rungtynėse iš eilės. Visgi, šis kartas E.Zubo komandos draugui buvo prasčiausias – jam pavyko atremti tik vieną smūgį iš penkių, o „Arouca“ 1:4 pralaimėjo „Vizela“ klubui.