arnoldas domeika

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „arnoldas domeika“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „arnoldas domeika“.

Stalo tenisininkai nusileido Liuksemburgui

Štutgarte (Vokietija) vykstančio Europos stalo teniso komandų čempionato trečiojo diviziono kovoje dėl 33-36 vietų Lietuvos rinktinė antradienį 0-3 pralaimėjo Liuksemburgo komandai. Arnoldas Domeika ir Alfredas Udra pralaimėjo 1-3, o Valdas Martinkus - 0-3. Lietuviai antradienį 20.30 val. dėl 35-osios vietos ir kelialapio į antrąjį divizioną kovos su Airijos komanda, kuri 0-3 pralaimėjo Olandijos atstovams. Liuksemburgo ir Olandijos komandos jau užsitikrino kalialapius į antrąjį divizioną.
2009-09-15

Lietuvos stalo tenisininkės pralaimėjo ir vengrėms

Lietuvos moterų stalo teniso rinktinė Štutgarte (Vokietija) vykstančio Europos stalo teniso komandų čempionato aukščiausiojo diviziono B grupėje pirmadienį 2-3 nusileido Vengrijos atstovėms ir toliau žais dėl 9-16 vietų. Mūsų šalies rinktinei du taškus pelnė 36-ąją vietą pasaulio reitinge užimanti Rūta Paškauskienė.
2009-09-14

Paaiškėjo Lietuvos stalo teniso čempionato nugalėtojai

Sekmadienį Kaune pasibaigusio Lietuvos stalo teniso čempionato nugalėtojais vienetų varžybose tapo vilnietė Eglė Stučkytė ir Arnoldas Domeika iš Mažeikių. Moterų varžybose trenerio Artūro Orlovo auklėtinė E. Stučkytė finale nugalėjo panevėžietę Ievą Venslavičiūtę. Bronza atiteko Aušrai Stirbytei iš Laukuvos. Vyrų varžybų finale kovojo du Raimundo Jackevičiaus auklėtiniai, o brolių dvikovoje Arnoldas Domeika įveikė Tonetą. Trečias liko Kęstutis Žeimys iš Vilkaviškio.
2008-01-14

Kovą pasaulio stalo teniso čempionate iš lietuvių tęsia tik mišri pora

Kroatijos sostinėje vykstančiame asmeniniame pasaulio stalo teniso čempionate kovą iš lietuvių po antradienio varžybų tęsia tik mišrių dvejetų turnyre dalyvaujantys Kęstutis Žeimys ir Inga Kardauskaitė.