Arnaud Demare

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Arnaud Demare“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Arnaud Demare“.

Iš Lietuvos čempionato – į „Tour de France“

Savaitgalį Gargžduose du Lietuvos dviračių plento čempionato aukso medalius iškovojęs Ignatas Konovalovas antrą kartą karjeroje dalyvaus garsiausiose pasaulyje dviračių lenktynėse „Tour de France“. 104-ą kartą rengiamos daugiadienės varžybos prasidės šeštadienį 14-os km pavienio starto lenktynėmis Diuseldorfe (Vokietija). 31-erių metų lietuvis bus vienas iš devynių Prancūzijos komandos FDJ narių, startuosiančių tris savaites vyksiančiose varžybose.
2017-06-27

Dviratininkui Evaldui Šiškevičiui – 20 pasaulio reitingo taškų

Ketvirtadienį Prancūzijoje vykusiose 58-ose dviračių lenktynėse „Grand Prix de Denain“ Evaldas Šiškevičius („Delko Marseille Provense KTM“) užėmė 13-ą vietą ir pelnė 20 pasaulio reitingo taškų. 28-erių metų Lietuvos dviratininkas į Top-20 šį sezoną pateko ketvirtą kartą. Nugalėjo ir 200 pasaulio reitingo taškų pelnė Ignato Konovalovo komandos draugas prancūzas Arnaud Demare'as (FDJ). Jis šias lenktynes laimėjo ir 2013 metais. A. Demare'as 196,4 km nuvažiavo per 4 val. 30 min. 1 sek. (vid.
2017-04-13

Prestižinėse lenktynėse Italijoje – du Lietuvos dviratininkai

Šeštadienį Italijoje vyks 108-os prestižinės dviračių lenktynės „Milanas–San Remas“ (UCI „World Tour“ kategorija). Jose dalyvaus du Lietuvos dviratininkai – Gediminas Bagdonas („Ag2r La Mondiale“) ir Ignatas Konovalovas (FDJ). Lenktynių dalyviams teks įveikti 291 km. Varžybose, kurios dar vadinamos „La Primavera“, startuos 200 dviratininkų iš 25 komandų. Prancūzijos komandai „Ag2r La Mondiale“ vadovaus olimpinis čempionas Artūras Kasputis, kuris šiose varžybose jėgas išmėgino 1992 metais.
2017-03-17

I. Konovalovas lenktynėse Vokietijoje – 55-as

Sekmadienį Vokietijoje vykusiose dviračių lenktynėse „Vattenfall Cyclassics“ lietuvis Ignatas Konovalovas („Movistar“) užėmė 55-ąją vietą. Nugalėjo prancūzas Arnaud Demare („FDJ-Big Mat“). Jis 245,9 km nuvažiavo per 6 val. 3 min. 19 sek. I. Konovalovas nuo nugalėtojo atsiliko 46 sek.