arminas grigėnas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „arminas grigėnas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „arminas grigėnas“.

Lietuvos vyrų rankinio čempionato reguliariojo sezono nugalėtojas nepateko į pusfinalį

Šeštadienį sužaistos Lietuvos aukščiausiosios lygos vyrų rankinio Tele2 čempionato antrosios ketvirtfinalio rungtynės, kuriose dar vieną staigmeną pateikė tik aštuntą vietą reguliariajame sezone užėmusi Klaipėdos "Žemaitijos Dragūno" komanda. Uostamiesčio rankininkai namuose antrą kartą tokiu pat rezultatu - 25:24 (11:11) įveikė reguliariojo sezono nugalėtoją "Lūšies-Sanistal" klubą ir, laimėję seriją iki dviejų pergalių 2:0, pateko į pusfinalį.
2008-04-19

Taurę Vilimui Čiurinskui atminti laimėjo šeimininkai

Šeštadienį surengto aštuonių ekipų „Kauno mero taurės“ turnyro skirto Vilimui Čiurinskui atminti nugalėtoja tapo čempionato lyderė Kauno „Lūšies-Sanistal“ komanda, finale 19:13 (9:4) įveikusi Varėnos „Ūlos“ rankininkus. Trečiąją vietą užėmė Kauno „Granito-Kario“ klubas, mažajame finale po pratęsimo 17:16 (8:10, 14:14) privertęs pasiduoti ketvirtojoje pozicijoje likusius Vilniaus „VPU Šviesos-Savanorio“ rankininkus. Turnyro nugalėtojams atiteko pereinamoji taurė, aukso medaliai bei suvenyrai.
2008-04-13

Trečioji "Granito/Kario" pergalė Lietuvos vyrų rankinio lygoje

Trečiąją pergalę iš eilės 2007-2008 metų sezono Tele2 Lietuvos aukščiausiosios lygos vyrų rankinio čempionate iškovojo devynių komandų turnyro lyderis Kauno "Granitas-Karys" (6 tšk.). Penktadienį svečiuose kauniečiai 37:25 sutriuškino trečiąją nesėkmę patyrusius bei aštuntojoje pozicijoje esančius Varėnos "Ūlos" (0 tšk.
2007-10-05

Vyrų rankinio pirmenybėse

Sekmadienį paskutinės Lietuvos vyrų aukščiausiosios lygos Tele2 rankinio čempionato XXXIV turo rungtynėse tarp septintąją vietą užimančio Šiaulių "Universiteto" (21 tšk.) bei penktojoje pozicijoje esančių Varėnos "Ūlos" (37 tšk.) rankininkų baigėsi lygiosiomis 33:33 (20:17).10 įvarčių aikštelės šeimininkams pelnė Sigitas Norvilas, o 11 įvarčių į šiauliečių vartus įmetė Arminas Grigėnas.Dešimties komandų turnyre pirmauja Kauno "Lūšis" (62 tšk.