arlenis sierra

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „arlenis sierra“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „arlenis sierra“.

Dviratininkė Rasa Leleivytė „World Tour“ serijos lenktynėse Italijoje – 12-a

Sekmadienį Italijoje vykusiose 19-ose moterų daugiadienėse dviračių lenktynėse „Trofeo Alfredo Binda-Comune di Cittiglio“ lietuvė Rasa Leleivytė („Aromitalia-Vaiano-Fondriest“) po finišo sprinto užėmė 12-ą vietą ir pelnė 18 pasaulio reitingo taškų. Tai buvo trečios šių metų Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) „World Tour“ serijos lenktynės. Pergalę iškovojo ir 120 pasaulio reitingo taškų pelnė amerikietė Coryn Rivera („Sunweb“). Ji 131,3 km nuvažiavo per 3 val. 25 min. 26 sek. (vid.
2017-03-19

Aušrinės Trebaitės pasirodymas pasaulio dviračių treko čempionate: iš lyderės pozicijos į paskutinę vietą

Lietuvos dviratininkė Aušrinė Trebaitė Londone (Didžioji Britanija) vykstančio pasaulio dviračių treko čempionato 25 km (100 ratų) grupinėse taškų lenktynėse su dešimčia tarpinių finišų šeštadienį buvo tapusi lydere, bet liko paskutinė, 20-ta. Aukso medalį iškovojo lenkė Katarzyna Pawlowska (15 tšk.), sidabrą pelnė kanadietė Jasmin Glaesser (14 tšk.), o bronza atiteko kubietei Arlenis Sierra (14 tšk.). 27 metų A.Trebaitė antrajame tarpiniame finiše finišavo antra (3 tšk.