aritmija

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „aritmija“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „aritmija“.

Atskleidė, kiek kavos galima išgerti per dieną: įsidėmėkite

Dažnas iš mūsų svarsto, kiek puodelių kavos išgerti per dieną yra saugu. Į šiuos klausimus atsakė tyrimas, parodęs, jog per dieną išgėrus tris puodelius kavos, tai gali būti naudinga jūsų širdžiai. Amerikos kardiologijos koledžo atliktame tyrime, kuriame dalyvavo daugiau kaip 340 000 žmonių, atrasta įdomių pastebėjimų. Pasirodo, jog kofeinas neskatina intensyvesnio širdies pompavimo ar greitesnio pavargimo.
2023-12-03

Šie ženklai išduoda, kad jūsų širdies ritmas sutriko: įsidėmėkite prieš šventes

Širdis – vienas stipriausių raumenų žmogaus kūne, nepailstamai pumpuojantis kraują po kūną. Tačiau kartais širdies ritmas būna nepastovus, tad svarbu žinoti, kada tai – normali būsena, o kada vertėtų sunerimti. Kauno „Affidea“ kardiologijos klinikos „Medicinos sfera“ gydytoja kardiologė prof. habil. dr. Marija Rūta Babarskienė naujienų portalui tv3.lt pasakojo, koks yra normalus širdies ritmas, kokie veiksniai lemia jo padidėjimą ar sumažėjimą bei kada sutrikęs širdies ritmas – ligų pranašas.
2022-12-23

Mažylio Gabrieliaus širdyje nuolat didėja auglys: jo mama prašo tik vieno

Gabrielius dar visai neseniai atšventė savo pirmąjį gimtadienį, tačiau nuo pat gimimo jam tenka kovoti už savo gyvybę dėl klastingos širdies fibromos. Mažylio mama Lina Griciūtė sako, kad vienintelė viltis jam – operacija Bostone, tačiau tam reikia surinkti nemenką pinigų sumą. Ilgai lauktas trečiasis Linos vaikas buvo tikras saulės spindulėlis, tačiau prabėgus nedaug laiko po gimdymo išgirsta diagnozė sugniuždė.
2022-06-01

Pakitęs širdies ritmas pasireiškia bet kokio amžiaus vaikams: ragina šių požymių nepraleisti pro akis

Širdies ritmo sutrikimas, arba aritmija – būklė, nustatoma įvairaus amžiaus vaikams ir lemianti pakitusį širdies darbą: per greitą, per lėtą ar nereguliarų. Gydytoja vaikų kardiologė Loriana Kilaitė sako, kad laiku diagnozuoti ir gydomi ritmo sutrikimai dažniausiai nesukelia ilgalaikių komplikacijų. Dėl šios priežasties yra labai svarbu nespręsti apie vaiko būklę patiems, o kilus įtarimams ar atsiradus skundams kreiptis į specialistą.
2022-04-05

„Kino pavasaryje“ apdovanotas lenkų režisierius Zanussis

Sekmadienį „Kino pavasario“ svečiai pristatė du filmus, kurie buvo kurti drauge su lietuvių kino atstovais. Tai talentingos rusų režisierės Nataliyos Meshchaninovos juosta „Pasaulio šerdis“ ir Lietuvoje filmuota Lenkijos kino meistro Krzysztofo Zanussio istorinė drama „Eteris“. Per pristatymą 79-erių režisierius buvo pagerbtas specialiu „Kino pavasario“ apdovanojimu už gyvenimo nuopelnus ir ilgametę draugystę su festivaliu.
2019-04-01
Į viršų