arianna follis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „arianna follis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „arianna follis“.

Planetos slidinėjimo taurės varžybose - lyderių pergalės

Sekmadienį Suomijoje vykusias pasaulio slidinėjimo taurės varžybų lenktynes laimėjo abu sezono lyderiai - suomė Virpi Kuitunen ir čekas Lukašas Baueris. Moterų 10 km distancijos klasikiniu stiliumi finiše V. Kuitunen aplenkė ukrainietę Valentiną Ševčenko bei vokietę Katrin Zeller:1. Virpi Kuitunen (Suomija)         28 min. 06,3 sek.2. Valentina Ševčenko (Ukraina)     atsiliko 4,7 sek.
2008-03-02

Pasaulio slidinėjimo taurės varžybų sprintą laimėjo kanadietė bei norvegas

Šeštadienį Suomijoje vykusias planetos slidinėjimo taurės varžybų sprinto lenktynes laimėjo kanadietė Chandra Crawford bei norvegas Andersas Gloersenas. Moterų 1,2 km distancijos laisvuoju stiliumi finale kanadietė Ch.
2008-03-01

Pasaulio slidinėjimo varžybose triumfavo norvegė ir čekas

Švedijoje vykstančiame planetos slidinėjimo taurės varžybose šeštadienį pergales šventė norvegė Astrid Jacobsen ir čekas Lukašas Baueris.Moterų 15 km persekiojimo lenktynėse (7,5 km klasikiniu būdu ir 7,5 km laisvuoju stiliumi) Astrid Jacobsen sugaišo 41 minutę 34,6 sekundės ir 5,9 sekundės aplenkė tėvynainę Marit Bjoergen bei 14,3 sekundės - trečiojoje pozicijoje finišavusią suomę Aino Kaisą Saarinen.Pasaulio taurės varžybų lyderė suomė Virpi Kuitunen (+43,4 sek.
2008-02-23

Pasaulio slidinėjimo taurės varžybose - lyderių pergalės

Prancūzijoje ir Estijoje vykstančiose planetos slidinėjimo taurės varžybose pergales šeštadienį šventė sezono lyderiai - suomė Virpi Kuitunen ir čekas Lukašas Baueris.Prancūzijoje moterų 10 km klasikiniu stiliumi nuotolį V. Kuitunen nušliuožė per 28 minutes 10,5 sekundės ir 9,3 sek. aplenkė antroje vietoje likusią tėvynainę Aino Kaisą Saarinen.Trečia finišavo norvegė Therese Johaug, nuo nugalėtojos atsilikusi 17,6 sek.
2008-02-10

Pasaulio slidinėjimo taurės etapo sprinto varžybose pirmavo italai

Rusijoje pasibaigusiame 2006-2007 metų sezono planetos slidinėjimo taurės varžybų etape sekmadienį sprinto varžybose pirmąsias vietas užėmė italai - Arianna Follis ir Renato Pasinis. A. Follis moterų finale aplenkė prizininkėmis tapusias vokietę Claudią Kuenzel-Nysand bei amerikietę Kikkan Randal. Tik ketvirta liko šio sezono lyderė suomė Virpi Kuitunen. Vyrų varžybų finale R. Pasinis įveikė rusą Nikolajų Pankratovą bei šio sezono lyderį vokietį Tobiasą Angererį.