ariana rudkovskaja

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ariana rudkovskaja“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ariana rudkovskaja“.

Perrašyta Lietuvos tinklinio istorija: Kvedaraitė ir Rudkovskaja – Europos U22 čempionės

Šeštadienis Lietuvos tinkliniui nusidažė aukso spalvomis. Fantastišką žygį Rumunijoje surengusios lietuvės Danielė Kvedaraitė ir Ariana Rudkovskaja tapo Europos U22 paplūdimio tinklinio čempionato nugalėtojomis. Tai pirmas kartas Lietuvos tinklinio istorijoje, kuomet Europos U22 paplūdimio tinklinio pirmenybėse skambėjo Lietuvos himnas.
2023-07-30

Kvedaraitė ir Rudkovskaja prasibrovė į Europos U22 paplūdimio tinklinio čempionato pusfinalį

Rumunijoje vykstančiame Europos U22 paplūdimio tinklinio čempionate puikų žygį tęsia lietuvės Danielė Kvedaraitė ir Ariana Rudkovskaja. Dvi pergales penktadienį iškovojusios lietuvės pateko tarp keturių stipriausių komandų ir tęs kovą dėl apdovanojimų. Turnyrą mūsiškės pradėjo F grupėje.
2023-07-28

Lietuvės tinklininkės nužygiavo tiesiai į Europos U22 čempionato aštuntfinalį

Nyderlanduose vykstančiame Europos jaunimo (iki 22 metų) paplūdimio tinklinio čempionate puikiai varžosi dvi Lietuvos komandos. Mūsų šalies merginų duetas Ariana Rudkovskaja ir Skalvė Križanauskaitė grupėje laimėjo visus tris mačus ir iškart pateko į aštuntfinalį. D grupės antrosiose rungtynėse penktadienį A. Rudkovskaja ir S. Križanauskaitė 2-0 (22:20, 21:7) nugalėjo Izraelio atstoves Nogą Maor ir Yahli Ashush.
2022-06-10

Lietuvės tinklininkės Europos jaunimo čempionatą pradėjo dvejomis pergalėmis

Badene (Austrija) įsibėgėjo Europos jaunimo (iki 22 metų) paplūdimio tinklinio čempionatas. Dvi iš trijų Lietuvos porų tęsia kovą atkrintamosiose varžybose. Merginų turnyrą sėkmingai pradėjo Ainė Raupelytė ir Ariana Rudkovskaja. Mūsiškės pirmajame G grupės mače 2-0 (21:12, 21:10) įveikė austres Marie Bruckner ir Liną Hinteregger, o antrajame 2-0 (21:9, 21:14) pranoko slovakes Veroniką Podhradską ir Dorotą Nebusovą.