arches

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „arches“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „arches“.

Visuomenei pristatytas paminklas partizanų vadui Adolfui Ramanauskui-Vanagui

Vilniaus Antakalnio kapinėse antradienį, minint antrąsias partizanų vado Adolfo Ramanausko-Vanago laidotuvių metines, visuomenei pristatytas jam skirtas paminklas. „Šis paminklas A. Ramanauskui-Vanagui – paminklas ir visiems jo bendražygiams (...) Šiandien galime išreikšti amžiną padėką ir pagarbą partizanų vadui“, – iškilmingoje ceremonijoje sakė prezidentas Gitanas Nausėda.
Aktualijos 2020-10-06
REKLAMA
Auksutė Ramanauskaitė - Skokauskienė  Auksutė Ramanauskaitė - Skokauskienė

Partizanų vado Adolfo Ramanausko-Vanago dukra: visą sovietmetį buvo klastojama mūsų laisvės kovų istorija

Rugsėjo 20 dieną Kryžkalnyje atidengus Lietuvos partizanams atminti memorialą, 20 000 partizanų, paaukojusių gyvybes už Tėvynės laisvę, tarsi buvo žengtas dar vienas žingsnis – užrašyti dar neišaiškintą istoriją – surasti pavardes tų, kurie kovojo ir žuvo už Lietuvos laisvę, kurių kūnai dar nesurasti, kurių pavardės dar neįrašytos memorialo atminimo sienoje.
2020-10-01

Vilniuje statomas kvartalas už daugiau nei 150 mln. eurų

Šešių geriausių Lietuvoje architektų komandų suprojektuoti gyvenamųjų namų kvartalai, modernus verslo kompleksas, kūrybinės ir visuomeninės paskirties erdvės, vaikų darželis ir senamiesčio turgus – visa tai kursis naujame, dar šiais metais startuosiančiame, sostinės rajone pavadinimu „Paupys“. Naujojo rajono plėtotojai tvirtina, kad 5 hektarų buvusi pramoninė teritorija sostinės senamiestyje atgims su nauja jėga ir taps gyvybingu miestiečių bei turistų traukos centru.
2017-11-17

Architektai pasiūlė, kaip išvaduoti kiemus nuo automobilių

Vilniečiai architektai pasiūlė būdą, kaip išvaduoti daugiabučių kiemus nuo automobilių, rašo „Lietuvos ryto“ priedas „Būstas“. Paprastai ir žaismingai vilniečiai bendrovės „Arches“ architektai Arūnas Liola, Linas Matulis, Edgaras Neniškis ir Rolandas Liola pasiūlė spręsti vieną opiausių miesto problemų – ne tik išvaduoti daugiabučių kiemus nuo automobilių, bet ir gyventojams sukurti naujas erdves poilsiui.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų