arbatos nauda

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „arbatos nauda“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „arbatos nauda“.

Į arbatą įberkite šių miltelių: rezultatas nustebins

Gruodžio 15-ąją pasaulyje minima Tarptautinė arbatos diena, bet Jungtinėje Karalystėje iš esmės kiekviena diena yra tokia. Kartu su karališkąja šeima ir Big Beno laikrodžiu arbata yra tapusi neatsiejamu anglų simboliu, kurį lydi šimtametės tradicijos ir net ginčai. Pasak Vaidos Budrienės, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovės, ir lietuvių meilė šiam gėrimui vis stiprėja.
2023-12-15

Šį gėrimą vadina auksine dovana organizmui: sako, kad mažina cholesterolį

Kelias į ilgaamžiškumą yra pilnas pavojų. Lėtinės ligos slypi už kiekvieno kampo. Didžiausia grėsmė yra širdies ligos – pagrindinė mirties priežastis visame pasaulyje. Tačiau jūs galite apsisaugoti nuo širdies ligų, pasirinkdami maitintis sveikai, rašo express.co.uk. „Tea Advisory Panel“ (TAP ‒ Arbatos patarėjų grupės) atlikta nauja tyrimų apžvalga patvirtina, kad reikia gerti vokišką ramunėlių arbatą.
2022-08-10

Gerkite šias arbatas – organizmas jums padėkos

Dauguma žmonių mėgsta gerti arbatą ir dienos metu kartais išgeria daugiau nei vieną jos puodelį. Toks įprotis yra puikus, nes arbata taip pat padeda palaikyti reikiamą vandens kiekį organizme. Bet ar žinojote, kad yra kelios arbatos, kurios ne tik skanios, bet ir naudingos? Viena iš jų yra žalioji arbata. Ji tikriausiai yra populiariausia visame pasaulyje. Žinoma, kad ji pasižymi cholesterolį mažinančiomis ir antibakterinėmis savybėmis.
2020-10-07

Žaliosios arbatos maišelius įdėkite į batus: nustebsite

Žalioji arbata yra mėgstama Japonijos kultūroje, kuri per daugelį metų labai vertinama, dėl naudos sveikatai. Nustebsite sužinoję, kad žalioji arbata iš tikrųjų turi daug daugiau naudos, ji naudojama kovai su odos ir nagų problemomis, taip pat puikiai pagelbėja namų ūkyje. „Bright Side“ surinko keletą geriausių žaliosios arbatos panaudojimo būdų, kuriuos turėtumėte būtinai išbandyti. Įtrūkę nagai Jei jums įtrūko nagas, sausas arbatos maišelis gali padėti jums išspręsti šią problemą.
2018-12-21
Į viršų