apsaugos darbuotojai

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „apsaugos darbuotojai“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „apsaugos darbuotojai“.

Nepersistengia tikrindami galimybių pasus: nauji ribojimai tik dėl akių?

Įsigaliojus naujiems ribojimams pirmadienį ne visuose prekybos centruose buvo tikrinami pirkėjų galimybių pasai. Gyventojai bandė prasmukti į nebūtinų prekių parduotuves be galimybių pasų ir kai kur jiems tai pavyko. Prekybininkai teisinasi apsaugos darbuotojų trūkumu ir nesusikalbėjimu. Anot jų, nei pirkėjams, nei darbuotojams iš pradžių nebuvo aišku, kaip turi būti tikrinami galimybių pasai.
2021-09-13

Pandemija Lietuvoje sukūrė naują darbą – labiausiai susidomi moterys

Keičiantis galimybių paso politikai šalyje, šiuo metu jaučiamas žymus galimybių paso kontrolierių poreikio padidėjimas. „Ekskomisarų biuras“, siekdamas atliepti augantį poreikį, šiuo metu ieško naujų darbuotojų. Papildomas pasiruošimas būsimiems darbuotojams – nereikalingas, rašoma pranešime spaudai.
2021-09-08

Nauja profesija – galimybių paso kontrolierius: kiek už tokį darbą moka?

Dalis verslininkų nelaukia rugsėjo 13 d. ir jau dabar aptarnauja tik tuos klientus, kurie turi galimybių pasus. Tuo metu kiti dar tik ruošiasi galimybių paso tikrinimui ir intensyviai ieško naujų darbuotojų. Apsaugos įmonės neslepia, kad šiuo metu darbuotojų poreikis itin didelis. Darbuotojų reikia ir mažuose Lietuvos miestuose, ir didmiesčiuose. Portalas tv3.lt patikrino keletą darbo paieškos interneto svetainių.
2021-08-30

Į parduotuvę be kaukės? Jei neužteks įspėjimo, skirs 1,5 tūkst. eurų baudą

Lietuvoje išaugus užsikrėtimų koronavirusu skaičiui, Vyriausybė grąžino reikalavimą uždarose viešose patalpose dėvėti kaukes. Tad nuo šeštadienio apsipirkti parduotuvėse be kaukių veikiausiai nepavyks. Prekybos tinklai tikina, kad pirkėjų be kaukių neįleis ir neaptarnaus, o policija informuoja apie baudas, kurios siekia ir 1,5 tūkst. eurų. Prekybos tinklų atstovai teigia, kad parduotuvių apsaugos darbuotojai prižiūrės, kad pirkėjai dėvėtų apsaugines kaukes.

Pradėtas tyrimas dėl „Raptors“ šlovės kūrėjo elgesio po finalo

Laimėtais Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žiedais su Toronto „Raptors“ krepšininkais norėjęs pasidžiaugti klubo generalinis vadybininkas Masai‘us Ujiri pateko į nemalonų incidentą su Oklando „Oracle“ arenos apsaugos darbuotojais. Nigerijoje gimęs „Raptors“ šlovės kūrėjas norėjo įžengti į aikštelę ir džiaugtis kartu su žaidėjais, tačiau jam tą draugė daryti už apsaugą atsakingi asmenys, kurie veikiausiai neatpažino garbingo svečio.
2019-06-15

Po tragedijos Klaipėdos „Akropolyje“ viešinamos detalės: apsaugininkų darbo sąlygos šokiruoja

Tragedija Klaipėdos „Akropolyje“, kai darbo vietoje buvo nužudytas apsaugos darbuotojas, atskleidė absurdišką situaciją. Apsaugininkai sulaikę galimai nusikalstamą veiką padariusį asmenį, prieš jį apieškodami dėl galimų daiktų, galinčių žaloti ar kelti grėsmę apsaugos darbuotojams, privalo gauti raštišką sulaikytojo sutikimą. Ir tai ne vienintelė problema, su kuria susiduria saugos darbuotojai. Apsaugos tarnybų darbuotojų darbą reglamentuoja asmens ir turto saugos įstatymas.

Parduotuvės apsauga užmušė dėl alaus skardinės

Rusiją šokiravo parduotuvės apsaugos darbuotojų elgesys, dėl kurio mirė jaunas vyras. Leidinys „Life“ gavo vaizdo įrašą iš parduotuvės „Ja liubimyj“ (rus. Aš mylimas) Pamaskvėje. Čiuvašijos gyventojas, 36-ių Konstantinas A. buvo žiauriai sumuštas apsaugos darbuotojų. Vaizdo įraše matyti, kaip apsaugos darbuotojas talžo ant žemės gulintį vyrą ir spardo jį kojomis. Anot vietos teisėsaugos, vyras buvo įtariamas vagyste – nesusimokėjęs bandė išsinešti skardinę alaus.
2016-09-27

Incidentas prekybos centre: apsauginiai pirmiausia sumušė, po to išsiaiškino, kad ne tas

Apsipirkęs „Akropolio“ prekybos centre „Maximoje“ klientas pasuko link durų. Čia jį pasiviję apsaugos darbuotojai nusitempė į nuošalesnę vietą, primušo, o po to išgirdo viršininko žodžius: čia ne tas. Tokią informaciją tv3.lt naujienų portalui pranešė 46 metų vilnietis Robertas Grigas. Pasak R. Grigo jis su sūnumi jau buvo beišeinantis iš prekybos centro, kuomet nieko nepaaiškinus apsauginiai pačiupo jį už drabužių, pradėjo tampyti, agresyviai šūkauti.

Talibai tvirtina nužudę aštuonis Afganistano viceprezidento apsauginius

Radikalioji kovotojų grupuotė Talibanas tvirtina centrinėje Parvano provincijoje nukovusi aštuonis Afganistano viceprezidento Mohammado Karimo Khalilio apsauginius, skelbia „RIA Novosti“. Talibano tinklalapyje paskelbtame pranešime teigiama, kad kovotojai sekmadienį 9.30 val. vietos laiku užpuolė M. K. Khalilio konvojų, kuriame taip pat buvo aukšto rango afganistaniečių pareigūnų, nužudė aštuonis apsauginius, sužeidė dar nemažai žmonių ir smarkiai apgadino transporto priemones.
2012-10-14

Ignalinos rajone nukentėjo papildomą darbą dirbę pasieniečiai

Incidentas kilo vasario dvyliktą dieną, apie antrą valandą nakties, prie visą parą veikiančios kavinės Ignalinos rajone, Strigailiškio kaime. Ten stovėję jaunuoliai susikivirčijo su apsaugos darbuotojais, kurie neleido jiems įeiti į kavinės vidų. Vėliau kilo muštynės. Per konfliktą vienam iš apsaugininkų praskelta lūpa, kitiems lengvai sutrikdyta sveikata. Supratę, kad vieni nesutramdys mušeikų, apsaugininkai iškvietė policiją.
REKLAMA
REKLAMA

Apšaudyta JAV ambasada Sarajeve

Ginkluotas vyras penktadienį šaudė į JAV ambasadą Bosnijos sostinėje Sarajeve. Pasak liudininko, į įvykio vietą nuskubėjo policija. „Reuters“ fotografas sakė, kad policija bandė apsupti „Kalašnikov“ ginklą turintį vyrą. Ambasadai artimas šaltinis informavo, kad buvo sužeisti du apsaugos darbuotojai. JAV ambasada įsikūrusi miesto centre esančiame verslo, universitetų ir parduotuvių rajone.
2011-10-28

Estijoje ruošiami apsaugos darbuotojai gins laivus nuo jūrų piratų

Estijoje apsaugos darbuotojai mokėsi apsiginti nuo jūrų piratų. Pratybos vyko Maardu jūrų uoste, kur susirinko šešios apsaugininkų komandos. Po tragiškų įvykių, kuomet balandžio 19 dieną jūrų  piratai paėmė įkaitais estų laivo įgulos narius, nutarta suburti specialius būrius, kurie galėtų apginti nuo užpuolimų. Paskelbus atranką, susirinko būrys buvusių kariškių, sportininkų. Iš viso atrinkta apie 60 vyrų, mokančių šaudyti, išmanančių bent kelis savigynos kovos būdus.
2011-05-30

Kaune plėšikavo apsaugos darbuotojai

Kauno policijos pareigūnai operatyviai - per tris valandas - sulaikė du ginkluotu plėšimu įtariamus asmenis. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Nusikaltimų tyrimo tarnybos Autotransporto priemonių grobimų tyrimo skyriaus pareigūnai antradienio rytą gavo pranešimą, kad maždaug prieš pusvalandį Kauno rajone, sodų bendrijos "Radikiai" teritorijoje, nenustatyti asmenys, panaudodami daiktą, panašų į pistoletą, pagrobė juodos spalvos automobilį "Honda CRV". Užpuolikai Baltarusijos ...
Į viršų