Gairės

aparatas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „aparatas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „aparatas“.

Vilniaus policija prašo pagalbos ieškant vyro: įtariamas dėl vagystės iš kasos aparato

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto šeštajame policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 1 d.) Š. m. gegužės 16 d. apie 20 val. 40 min. iš ledainės „Manhattan“, esančios prekybos ir pramogų centre „Akropolis“, Vilniuje, Ozo g. 25, kasos aparato buvo pavogti pinigai. Tyrimo metu gautas vaizdo stebėjimo kamerų įrašas, kuriame užfiksuotas vyras, galimai įvykdęs šią vagystę.
Kriminalai 2022-06-13

Romukas nustebino visus kaimynus: pats sukonstravo sniego valymo įrenginį

Kėdainių rajono gyventojai jau kurį laiką kovoja su jų kiemus, takelius ir gatveles užpusčiusiu sniegu. Kas į rankas ima lopetą, kas sniego stūmiklį ar kastuvą. O štai Josvainių seniūnijos Angirių kaimo auksarankis Romukas susimeistravo sniego valymo agregatą! Garbaus amžiaus vyriškiui dabar vienas juokas išsivalyti ne tik savo kiemą, bet ir kaimynams skubėti į pagalbą. „Kažkada šis agregatas man tarnavo kaip kultivatorius dirbti žemę, o dabar tarnauja kaip sniego valymo mašina.
2021-02-05

Tris komas patyręs Danielius stebina ir visko mačiusius: į reanimaciją jį seselė nešė ant rankų

Danielius – drąsus ir dėmesio centre būti norintis berniukas. Per 5-erius savo gyvenimo metus Vilniuje gyvenantis berniukas turėjo daug iššūkių – o vienas iš jų vos nesibaigė mirtimi, tačiau šiandien jis džiaugiasi kiekviena diena ir gyvena kaip ir kiti bendraamžiai. „Išsipildymo akcija 2020“ herojumi tapęs Danielius tampa viltimi daugybei ligoniukų, nes berniukui reikalinga medicininė įranga pagerintų ne tik jo, bet ir kitų vaikų gyvenimus.
2020-12-01

Anksčiau laiko gimęs Tautvydas iki šiol negali kvėpuoti pats: be aparato ištvertų vos 10 minučių

TV3 ir SEB banko organizuojama „Išsipildymo akcija“ pristato Tautvydą. Berniuką, kuris gimė vos 700 gramų, tačiau iš karto tapo priklausomas nuo 20 kartų už jį sunkesnio deguonies aparato. Be jo su įgimtu kvėpavimo takų sutrikimu gimęs Tautvydas išgyventų vos dešimt minučių. „Jis juda tik tiek, kiek leidžia mėlyna šlangutė“, – sūnaus istoriją pasakoja Lina Bartuševičienė.
2020-11-12

Šis aparatas priklauso nemokamai: štai ką turite žinoti

Pacientas, kuriam reikia klausos aparato, pirmiausia turėtų kreiptis į savo šeimos gydytoją, kuris duos siuntimą gydytojo specialisto konsultacijai. Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis apmokamą klausos aparatą, įvertinęs paciento sveikatą ir nustatęs klausos aparato poreikį, gali skirti  gydytojas otorinolaringologas.
2019-10-23

Sunkią ligą įveikusiam kauniečiui – akibrokštas: išgelbėjo neabejingi žmonės

Ieškodami pagalbos savo artimiesiems imamės visų įmanomų priemonių. Kai Džiuljetos Šiaulytienės tėčiui sugedo kalbėjimo aparatas, kuris leido jam kalbėti po sudėtingos gerklų vėžio operacijos, moteris kreipėsi pagalbos į visuomenę. Dešimtmetį naudojęsis prietaisu vyras liko be technikos, kuri būtina ne tik jam, bet ir jo žmonai. Anot D. Šiaulytienės, mama serga epilepsija, o be šio aparato tėvas negali iškviesti greitosios pagalbos.
2019-03-28

Atjungus aparatus – stebuklas: popiežiaus palaikomas vaikas padarė tai, kas neįmanoma

Didžiojoje Britanijoje nepagydomai sergančio vaiko tėvas pranešė, kad jo sūnus liko gyvas atjungus gyvybę palaikančius aparatus, tuo smarkiai nustebindamas medikus, tvirtinusius, kad jam turėtų būti leista numirti. Tomas Evansas tvirtina, kad jo 23 mėnesių sūnus Alfie šešias valandas išgyveno be jokių gyvybę palaikančių sistemų pagalbos, o dabar jo organizmas yra aprūpinamas deguonimi ir skysčiais. „Jam tiekiama deguonis, – sakė vyras.
2018-04-24

Naujas NASA aparatas turi ypatingą misiją

NASA pirmadienį turi paleisti 337 mln. dolerių (273,6 mln. eurų) vertės, skalbimo mašinos dydžio kosminį aparatą, turintį padėti smarkiai išplėsti už mūsų Saulės sistemos ribų esančių planetų paiešką, ypač ieškant artimesnių Žemės dydžio planetų, kuriose galėtų būti gyvybės. Zondą „Transiting Exoplanet Survey Satellite“ (TESS) pirmadienį 18 val. 32 min. vietos (antradienį 1 val. 32 min.
2018-04-16

Lietuvos pasienyje užfiksuotas nežinomas aparatas: tai – nusikalstamas eksperimentas

Baltarusijos pasieniečių kamerų užfiksuotuose kadruose matyti didžiuliu greičiu iš Lietuvos pusės bėgiais lekiantis nežinomas aparatas. Budintys pareigūnai vos spėja prie jo prišokti šiam į Baltarusiją įlėkus apie 200-us metrų. Pasirodo, štai šį, ligšiol neregėtą, elektra varoma vežimėlį bėgiais paleido kontrabandininkai. Vežimėlio variklį maitino du automobiliams skirti akumuliatoriai. Jį savo stebėjimo kameromis užfiksavo ir Lietuvos pasienio sargai, tačiau pagauti jo nespėjo.
Kriminalai 2018-01-21
REKLAMA
Indrė ir Jogaila Morkūnai (nuotr. Organizatorių) Indrė ir Jogaila Morkūnai (nuotr. Organizatorių)

Indrė ir Jogaila Morkūnai: kiekvienas rytas mums – maža šventė

Bene garsiausia pramogų pasaulio pora Indrė ir Jogaila Morkūnai savo rytų neįsivaizduoja be puodelio aromatingiausios kavos. Šeima tikina, kad ši maža jų tradicija yra nepakeičiama, o ir užrašas ant virtuvės sienos „Labas rytas meile mano, puodelio kavos?“ kas rytą kviečia stabtelti ir pasimėgauti šviežia kava iš naujojo kavos aparato.
2016-12-19
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų