anžė sco

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „anžė sco“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „anžė sco“.

Teisėjas suspenduotas už spyrį futbolininkui

Aukščiausioje Prancūzijos futbolo lygoje – retas incidentas. Teisėjas įspyrė futbolininkui, o vėliau jam parodė ir raudoną kortelę. Arbitrą neribotam laikui suspendavo Prancūzijos futbolo asociacija (PFA). Incidentas įvyko per pridėtą rungtynių laiką, Paryžiaus „Saint-Germain“ greitos kontratakos metu. Gynėjas Diego Carlosas įsirėžė į jam kelią užtvėrusį teisėją Tony Chaproną ir arbitrą pargriovė. T. Chapronas neliko patenkintas ir įspyrė futbolininkui.
2018-01-15

Prancūzijoje – čempionų ir lygos lyderių pergalės

Prancūzijos futbolo lygoje pergales iškovojo šalies čempionas „Monaco“ ir pirmenybių lyderis Paryžiaus „Saint-Germain“. „Monaco“ savo aikštėje 3:2 (0:1) įveikė „Troyes“, kuriems abu įvarčius pelnė Hyun-Jun Sukas (25, 50 minutėmis). Nors šeimininkai atsiliko 0:2, sugebėjo išsigelbėti. 70-ąją minutę kamuolį į savuosius vartus nukreipė Mathieu Deplagne. 85-ąją ir 88-ąją tikslus buvo šeimininkų futbolininkas Guido Carrillo.
2017-12-10

Įvarčių fejerverkas: PSG mušė penkis, „Monaco“ – šešis

Šeštadienį Prancūzijos futbolo lygoje įspūdingas pergales iškovojo čempionato lyderės ir favoritės – Paryžiaus „Saint-Germain“ bei „Monaco“. PSG svečiuose 5:0 (3:0) sutriuškino Anžė SCO. Dubliais pasižymėjo Kylianas Mbappe (5, 84 minutėmis) bei Edinsonas Cavani (30, 60 min.). Įvartį pridėjo ir Julianas Draxleris (14 min.). „Monaco“ namie mušė dar daugiau – 6:0 (4:0) nepasigailėjo „Guingamp“. Dublius pelnė Guido Carrillo (10, 78 min.) ir Adama Traore (27, 75 min.
2017-11-05

Prancūzijoje – įspūdinga PSG žvaigždyno pergalė

Šeštadienį Prancūzijoje įspūdingą pergalę iškovojo PSG žvaigždynas. Paryžiaus „Saint-Germain“ svečiuose 2:1 (0:0) palaužė „Dijon“ futbolininkus. PSG pirmavo po 70-ąją minutę Thomaso Meunier pelnyto įvarčio. Šeimininkai nebuvo linkę pasiduoti ir 87-ąją minutę rezultatą išlygino Benjaminas Jeannot. Paryžiaus futbolininkai nesudėjo ginklų ir 92-ąją minutę po Kyliano Mbappe pergalę išplėšė T. Meunier. PSG (25 taškai) pirmauja čempionate. „Dijon“ (6 tšk.) – 17-as.
2017-10-14

Neymaras padvigubino statistiką – šįkart du įvarčiai ir du rezultatyvūs perdavimai

Įvartis ir rezultatyvus perdavimas. Taip naujojoje komandoje debiutavo brangiausias pasaulio futbolininkas Neymaras. Brazilas antrajame savo mače skaičius padvigubino, o Paryžiaus „Saint-Germain“ namie 6:2 (2:1) sutriuškino „Toulouse“. 222 milijonus eurų kainavęs Neymaras įvarčius pelnė 31 ir 92-ąją minutėmis. Brazilas 35-ąją bei 84-ąją atliko rezultatyvius perdavimus. Pasižymėjo atitinkamai Adrienas Rabiot ir Layvinas Kurzawa. 75-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Edinsonas Cavani.