antra vieta

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „antra vieta“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „antra vieta“.

„Aš - superhitas“ pergalės nepelniusi Dovilė išliejo emocijas

Vakar TV3 televizijos eteryje įvyko finalinė projekto „Aš - superhitas“ kova. Jos nugalėtoju tapo apie netradicinę seksualinę orientaciją viešai prabilęs Silverstras. O antroje vietoje liko žiūrovų numylėtinė, keistuole dažnai vadinama Dovilė. Velykų rytą mergina jau prabudo savo namuose. Savyje nesulaikydama užplūdusių emocijų, šias mergina išliejo socialinėje erdvėje. Dovilė atvira – į šou dar norėtų sugrįžti.
2017-04-16

„Atlanto“ futbolininkai A lygoje pakilo į antrą vietą

Trečiadienį pirmosiose Lietuvos futbolo „SMScredit.lt A lygos“ XXIII turo rungtynėse praėjusio sezono bronzos medalininkas Klaipėdos „Atlantas“ namuose 2:1 (1:0) įveikė ketvirtojoje pozicijoje likusią Marijampolės „Sūduvos“ (41 tšk.) vienuolikę ir su 45 taškais pakilo į antrą vietą. Po įvartį nugalėtojams pelnė Kazimieras Gnedojus (11 min.) ir Abdoulas Sylla (55 min.), o svečių gretose įvarčiu pasižymėjo Admiras Kecapas (66 min.
2016-08-24

A. Sereikaitė laimėjo antrą vietą prestižinėse greitojo čiuožimo varžybose

Šį savaitgalį (lapkričio 9-11 d.) vyko prestižinės greitojo čiuožimo trumpuoju taku varžybos Italijoje Bormio mieste. Mūsų šalies čiuožėja Agnė Sereikaitė šiose varžybose startavo itin sėkmingai - bendroje įskaitoje užėmė antrą vietą, teigiama pranešime spaudai. Pirmiausia reikia pažymėti tai, jog jau šį sezoną ji yra vyresnėje amžiaus grupėje negu buvo prieš tai du metus. Dabar ji startuoja „Junior A“ amžiaus grupėje.
2012-11-12

Disko metikas V. Alekna varžybose Vengrijoje – antras

Vengrijos sostinėje Budapešte vykusiose tarptautinėse lengvosios atletikos varžybose Lietuvos disko metikas Virgilijus Alekna užėmė antrąją vietą. 39-erių metų dukart olimpinis čempionas diską nusviedė 66 m 2 cm. Nugalėjo vengras Zoltanas Koevago'as. Jis diską nusviedė 69 m 50 cm, pasiekdamas geriausią sezono rezultatą pasaulyje.
2011-07-31

Plaukikui D. Rapšiui – olimpinio festivalio sidabras

Trabzone (Turkija) vykstančio XI Europos jaunimo (14–17 metų) vasaros olimpinio festivalio vaikinų 200 m plaukimo nugara varžybose pirmadienį Lietuvos atstovas Danas Rapšys iškovojo sidabro medalį. Tai pirmasis Lietuvos rinktinės medalis šiame festivalyje. 16-metis panevėžietis nuotolį įveikė per 2 min. 4,01 sek. Lietuvos vaikinų iki 17 metų rekordą pagerinęs D. Rapšys 1,47 sek. nusileido britui Nathanui Theodorisui.
2011-07-25

Klaipėdos „Žuvėdra“ iškovojo Europos čempionato sidabrą

Klaipėdos universiteto sportinių šokių ansamblis „Žuvėdra“ šeštadienį Tiumenėje (Rusija) vykusiame Europos Lotynų Amerikos šokių ansamblių čempionate užėmė antrąją vietą. Skaistės ir Romaldo Idzelevičių vadovaujamas ansamblis nusileido tik Tiumenės „Vera“ (Rusija) šokėjams. Trečiąją vietą užėmė „FG Aachen – Dusseldorf A–Team“ (Vokietija) kolektyvas. „Žuvėdros“ antroji komanda taip pat pateko į finalą ir užėmė šeštąją vietą. „Žuvėdros“ ansamblis yra septynis kartus tapęs Europos čempionu.