antoščenkovas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „antoščenkovas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „antoščenkovas“.

Treneris O. Antoščenkovas: M. Knystauto finalą dar ilgai analizuosiu

Zagrebe finišavusiame pasaulio jaunimo graikų-romėnų imtynių čempionate sidabro medaliu pasidabino sunkiasvoris Mantas Knystautas. Lietuvos olimpinio sporto centro auklėtinio treneris Olegas Antoščenkovas neslepia, kad šansai prieš finalą buvo lygūs. Rezultatą 1:3 ruso naudai lemė smulkmenos bei palankiai susiklosčiusios aplinkybės. Atvykęs į Vilnių treneris atsakė į portalo www.imtynes.lt klausimus.
2014-08-08

Lietuvos imtynių rinktinė turnyre Latvijoje užėmė trečią komandinę vietą

Rygoje vyko tarptautinis V.Freidenfeldo graikų-romėnų ir laisvųjų imtynių jaunių turnyras. Mūsų šalies atletams nepavyko užkopti ant aukščiausios pjedestalo pakylos, tačiau net keturi Lietuvos olimpinio sporto centro „klasikai“ kovojo varžybų finale. Antrąsias vietas užėmė ir sidabro medaliais apdovanoti Kristupas Šleiva (55 kg), Justas Petravičius (60 kg), Martynas Nemsevičius (84 kg) ir sunkiasvoris Mantas Knystautas (120 kg), praneša imtynes.lt.
2014-03-27

Imtynių treneris O. Antoščenkovas: mano atletai ištvermingi kaip legendiniai trakėnai

Jau dešimtmetį kasmet grupelė Lietuvos imtynininkų dunda tūkstančius kilometrų geležinkeliais į varžybas Rusijos pietuose. Pustrečios paros meditacijos įkaitintame vagone vaikinus veikia keistai. Regis, svilinant stepių karščiui Rostovo geležinkelio stoties perone turėtų išlipti tvankiuose vagonuose kiek paskrudusi ir pakrikusi keturių asmenų kuopa, praneša imtynes.lt. „Tokie sunkumai komandą suvienija ir užgrūdina, todėl Rostove vaikinai nepanėšėjo į pavargusius kuinus.
2013-06-13

Imtynininkui K. Šleivai – Europos jaunių čempionato bronza

Lietuvis Kristupas Šleiva Lenkijoje vykstančio Europos jaunių (16-17 metų) imtynių čempionato graikų-romėnų imtynių svorio kategorijoje iki 42 kg iškovojo bronzos medalį. 16-metis Lietuvos imtynininkas aštuntfinalyje nugalėjo rumuną Aleksandrą Solomoną (Alexandru Solomon), ketvirtfinalyje įveikė Rusijos atstovą Arslaną Zubairovą, o pusfinalyje pralaimėjo būsimam Europos čempionui armėnui Vahei Sargsjanui.
2012-07-21

Imtynių treneris O. Antoščenkovas: vyrai subrendo pergalėms

Kostopolyje (Ukraina) vyko tradicinis graikų-romėnų imtynių jaunių ir jaunimo turnyras „Viltis–2012“. Turnyro nugalėtojais tapo Julius Matuzevičius (84 kg), Vilius Laurinaitis (96 kg) ir sunkiasvoris Mantas Knystautas (120 kg). Airida Danusevičius (58 kg) iškovojo sidabro medalį, o Laimonas Gečas (74 kg) užėmė trečią vietą, praneša imtynes.lt. Lietuvos atletai jau beveik dešimtmetį dalyvauja šiose prestižinėse varžybose.
2012-03-07

V. Venckaitis – tarptautinio imtynių turnyro Suomijoje nugalėtojas

Ilmajokėje (Suomija) vyko tarptautinis graikų-romėnų imtynių turnyras, skirtas atletui Arvo Haavistei. Šis Suomijos imtynininkas žibėjo ant imtynių kilimo praeito amžiaus pradžioje, kuomet Paryžiaus olimpinėse žaidynėse iškovojo bronzos medalį, o po keturių metų Amsterdame užkopė ant aukščiausios nugalėtojų pakylos, praneša imtynes.lt.