antonio rudigeris

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „antonio rudigeris“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „antonio rudigeris“.

„Real“ gretas vasarą papildys Antonio Rudigeris

Madrido „Real“ pasiekė preliminarų susitarimą su Antonio Rudigeriu, jog pastarasis jau šią vasarą iš Londono „Chelsea“ persikeltų rungtyniauti į Ispaniją. Kaip praneša ESPN ir italų žurnalistas Fabrizio Romano, apie sutartį oficialiai bus pranešta sezonui pasibaigus. Pasak šaltinių, „Karališkasis“ klubas ir Vokietijos futbolininko atstovai vis dar dirba ties kai kuriais sandorio aspektais. Visgi 29-erių metų futbolininkas planuoja pasirašyti su „Real“ ketverių metų trukmės kontraktą.
2022-04-25

Paaiškėjo, kokio kontrakto „Chelsea“ klube atsisakė Antonio Rudigeris

„Mirror“ praneša, jog Antonio Rudigeris atmetė pelningą Londono „Chelsea“ pasiūlymą pratęsti kontraktą tuo metu, kai Anglijos klubui vis dar nebuvo taikomos vyriausybės sankcijos.  Pasak šaltinių, „mėlynieji“ buvo pateikę gynėjui pasiūlymą pratęsti kontraktą. Jei A. Rudigeris būtų sutikęs, pastarasis būtų uždirbęs 230 000 tūkst. svarų sterlingų per savaitę.
2022-04-24

Suarezo mokykla: Vokietijos gynėjas įkando prancūzui?

Antradienio vakarą „Euro 2020“ pirmenybėse buvo žaidžiamos, ko gero, centrinės viso pirmojo turo rungtynės – F grupės rungtynėse Miunchene vokiečiai 0:1 nusileido prancūzams. Vokietijos rinktinės gynėjas Antonio Rudigeris prieš mačą kalbėjo, kad reikės žaisti kiek nešvariai, norint teigiamo rezultato. Panašu, kad jis savo žodžius ištesėjo – pirmojo kėlinio pabaigoje A.Rudigeris pateko į kontroversišką epizodą su Pauliu Pogba.
2021-06-16

Čempionų taurė: „Arsenal“ išsigelbėjo rungtynėse su „Chelsea“

Tęsiasi tarptautinis čempionų taurės turnyras, kuriame žaidžia prestižiškiausios Europos futbolo komandos. Trečiadienį Dubline lygiosiomis 1:1 išsiskyrė du Londono klubai – „Arsenal“ ir „Chelsea“. Baudinių serijoje triumfavo „kanonieriai“. Rungtynėse „Chelsea“ greitai išsiveržė į priekį. 5-ąją minutę po Cesco Fabrego perdavimo pasižymėjo Antonio Rudigeris. „Mėlynieji“ 14-ąją minutę galėjo padvigubinti skirtumą, bet Alvaro Morata nerealizavo 11 metrų baudinio.
2018-08-01

„Premier“ lyga: prabudę Mesutas Ozilas ir Wayne’as Rooney bei įspūdinga „City“ pergalė

Trečiadienį Anglijos „Premier“ lygoje sužibėjo šiame sezone dažnai kritikuojami futbolininkai – Wayne’as Rooney ir Mesutas Ozilas. Fantastišką pergalę išplėšė čempionato lyderė „Manchester City“. Įspūdingiausią pergalę iškovojo Londono „Arsenal“. Jis savo aikštėje 5:0 (1:0) sutriuškino „Huddersfield Town“. Dubliu pasižymėjo Olivier Giroud (68, 87 minutėmis). Po įvartį pelnė ir Alexandre’as Lacazette’as (3 min.), Alexis Sanchezas (69 min.) bei M. Ozilas (72 min.
2017-11-30

Anglijos vicečempionai iškrito iš kovos dėl lygos taurės

Trečiadienį Anglijos lygos taurės varžybos neapsiėjo be staigmenų. Pasirodymą turnyre baigė šalies vicečempionai – Londono „Tottenham Hotspur“ futbolininkai. Jie savo aikštėje krito prieš Londono „West Ham United“ – 2:3 (2:0). „Tottenham Hotspur“ 37-ąją minutę pirmavo 2:0. Įvarčius po Heung-Min Sono perdavimų mušė Moussa Sissoko (6 minutė) ir Dele Alli (37 min.). „West Ham United“ rezultatą išlygino per penkias minutes dublį įmušęs Andre Ayew (55, 60 min.