antonas heraščenka

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „antonas heraščenka“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „antonas heraščenka“.

Užfiksavo neįtikėtiną vaizdą – Ukraina sunaikino 42 rusų tankus vienoje vietoje

Ukrainos gynybos ministerijos paskelbtame vaizdo įraše matyti neįtikėtinas vaizdas – 42 sunaikinti rusų tankai vienoje vietoje. Įrašas buvo filmuojamas su dronu ir paskelbtas socialiniame tinkle X. Portalas „Newsweek“ skelbia, jog visa tai nufilmavo Ukrainos 58-oji motorizuotoji brigada. Pralaužė gynybines linijas Rusijos pajėgos pastaruoju metu veržiasi į priekį Ukrainos rytinėje Donbaso srityje, kurią sudaro Donecko ir Luhansko sritys.
2024-05-10

Rusija per klaidą numetė droną ant savo vaikų darželio

Pranešama, kad Rusijos kariuomenė per klaidą numetė droną ant vaikų darželio netoli Ukrainos sienos. Nepriklausoma Rusijos žiniasklaidos priemonė „Astra“ savo „Telegram“ kanale pranešė, kad dronas kamikadzė „Lancet“ buvo numestas ant vaikų darželio teritorijos Oktiabrskio kaime Belgorodo srityje. Dronas nesprogo, o 47 vaikus ir 30 darželio darbuotojų iš teritorijos evakavo saugumo pajėgos.
2024-05-09

Rusijos televizijoje nuskambėjo pasiūlymas atakuoti dvi NATO šalis: „Įveskime jiems normalias moralės normas“

Rusijos valstybinės televizijos kanalo „Rossija-1“ svečias, Lomonosovo universiteto dekanas Vitalijus Tretjakovas pasiūlė užpulti dvi NATO šalis – Italiją ir Prancūziją. Filmuota diskusijos medžiaga socialiniame tinkle X pasidalino Ukrainos vidaus reikalų ministro patarėjas Antonas Heraščenka. „Dėmesio, Prancūzija, Italija! Jus „išgelbėti“ nori Rusijos propagandistai“, – rašė A. Heraščenka.
2024-02-02

Ukrainos atsakas Kremliui – smogė į silpniausią vietą Putino gimtajame regione

Sausio viduryje padažnėjo bepiločių lėktuvų atakos prieš Rusijos naftos terminalus. Šios atakos ne vien kelia grėsmę Vladimiro Putino energetikos išteklių eksportui, bet ir visai Rusijos ekonomikai. Ankstyvą sausio 24-osios rytą galimas dronų smūgis sukėlė didžiulį gaisrą į eksportą orientuotoje „Rosneft“ priklausiančioje naftos perdirbimo gamykloje. Pati gamykla yra pietiniame Rusijos Tuapsės mieste, Juodosios jūros pakrantėje.
101 2024-01-25

Mobilizuotų rusų žmonos prisibeldė iki Putino komandos – reikalauja sugrąžinti jų vyrus iš fronto

Vaizdo įraše, kuriuo sausio 21 d. pasidalijo Ukrainos vidaus reikalų ministro patarėjas Antonas Heraščenka, matyti, kaip dvi moterys, stovėdamos koridoriuje apsuptos žmonių ginčijasi su Vladimiro Putino prezidentinės kampanijos pareigūne. Moterys reikalauja, kad jų mobilizuoti vyrai grįžtų namo. „Rusijos mobilizuotų vyrų žmonos nuvyko į V. Putino rinkimų štabą sužinoti, ką reiktų daryti, kad jų vyrai grįžtų iš fronto.
2024-01-23

Putino „antrininkas“ išsidavė? Vaizdo įraše užfiksavo keistai besielgiantį Putiną

Socialiniuose tinkluose ėmė cirkuliuoti vaizdo įrašas, kuriame užfiksuotas itin keistai besielgiantis Rusijos Federacijos prezidentas Vladimiras Putinas. Vaizdo įraše, kuriuo pasidalijo ir Ukrainos vidaus reikalų ministro patarėjas Antonas Heraščenka, matyti, kaip V. Putinas ieško savo laikrodžio ant kairės rankos, nors šiaip laikrodį visą gyvenimą segi ant dešiniosios. „Putinas pamiršo, kad segi laikrodį ant dešinės rankos.
2023-08-23

Ukraina švenčia – numušė visas Rusijos paleistas raketas

„Šiandien yra Ukrainos oro gynybos pergalės prieš Rusiją diena“, – savo „Telegram“ kanale didžiuodamasis Ukrainos oro gynybos darbu pareiškė šalies vidaus reikalų ministro patarėjas Antonas Heraščenka. „Anksčiau tai buvo balistinės raketos, jos buvo numuštos dideliame aukštyje, pasitelkus itin modernias vakarietiškas oro gynybos sistemas, kurias mums parūpino mūsų sąjungininkai.
96 2023-05-29

„Tiesiog turi mirti daugiau rusų“ – Heraščenka įvertino galimybę nuversti Putiną

Ukrainos vidaus reikalų ministro patarėjas Antonas Heraščenka neatmeta galimybės, kad kas nors suorganizuos perversmą prieš Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną. Tiesa, jo teigimu, kad tai įvyktų, Rusijoje turi mirti daugiau rusų. Vadinasi, perversmo galimybė auga. „Tai gali būti staigus perversmas. Ar manote, kad Chruščiovas taip pat žinojo, kad jis bus pašalintas iš pareigų ir į jo postą ateis Brežnevas? Ne. Tiesiog daugiau rusų turėtų mirti.
2022-10-20

„Putinas nemirs savo mirtimi“ – Ukrainos pareigūnas įvardijo Putino laukiančius scenarijus

Ukrainos vidaus reikalų ministro patarėjas Antonas Heraščenka mano, kad po karo Rusijos prezidento Vladimiro Putino gali laukti keli su jo mirtimi susiję scenarijai, tačiau jis netiki, kad karo iniciatorius mirs natūralia mirtimi. Anot A. Heraščenkos, po Rusijos pralaimėjimo kare V. Putiną gali sudraskyti žmonių minia, jį gali nužudyti asmenys iš jo artimiausio rato, jis taip pat gali būti įkalintas iki gyvos galvos.
191 2022-10-12

Karas Ukrainoje. Pentagonas: karui užsitęsus, Putinas gali grasinti panaudoti branduolinį ginklą

Rusija ir toliau tęsia negailestingą civilių bombardavimą Ukrainoje – žuvusiųjų skaičius vien Mariupolyje perkopė kelis tūkstančius. Ketvirtadienį kalbėjęs Prancūzijos prezidentas E. Macronas pareiškė, kad būtina stiprinti kariuomenę dėl „galinčio pasikartoti didelio karo Europoje“, o JAV prezidentas J. Bidenas pažymėjo, kad V. Putinas yra kruvinas diktatorius.
Aktualijos 2022-03-17
REKLAMA
REKLAMA

Karas Ukrainoje. Rusija smogė Mariupolio dramos teatrui: pastate galėjo būti daugiau kaip 1 tūkst. žmonių

Rusijos kariuomenė sumbobardavo Mariupolio dramos teatrą. Pranešama, kad viduje galėjo būti daugiau kaip 1 tūkst. žmonių. Svarbiausi karo Ukrainoje įvykiai: 01.13 | Mariupolio miesto gatvėse – masinės kapavietės Ukrainos gynybos ministerija pranešė, kad situacija Mariupolyje yra blogiausia karo fronto akivaizdoje.
Aktualijos 2022-03-16

Karas Ukrainoje. Zelenskis neslepia nusivylimo: ką jie pasakys tada, jei Rusija permes kariuomenę į kitas šalis?

Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis neslepia nusivylimo dėl aljanso neveiksnumo. Pasak prezidento, 5-asis NATO straipsnis dar niekada nebuvo toks silpnas, koks yra dabar.  Svarbiausi karo Ukrainoje įvykiai: 00.47 | V. Zelenskio susitikimas su šalių lyderiais Ukrainos prezidentas V. Zelenskis priėmė Lenkijos, Čekijos ir Slovėnijos ministrus pirmininkus Kyjive.
Aktualijos 2022-03-15

Karas Ukrainoje. Rusijos prašymai išklausyti: JAV tvirtina, kad Kinija sutinka teikti karinę pagalbą

JAV pareigūnai pirmadienį pranešė, kad Rusija paprašė Kinijos karinės ir ekonominės pagalbos. Kiek vėliau JAV savo sąjungininkėms patvirtino, kad Kinija teigiamai vertina prašymą dėl karinės pagalbos Kremliui, praneša „Financial Times“. Svarbiausi karo Ukrainoje įvykiai: 01.08 | Rusijai trūksta grūdų ir cukraus Rusijos valdžia nusprendė taikyti laikiną grūdų eksporto į Eurazijos ekonominės sąjungos šalis (Armėniją, Baltarusiją, Kazachstaną ir Kirgiziją), taip pat cukr...
Aktualijos 2022-03-14

Paviešintas Kremliaus kritiko užpuolimo vaizdo įrašas

Buvusį Rusijos Dūmos deputatą Denisą Voronenkovą Kijeve nužudė Ukrainos pilietis Pavelas Paršovas, specialiai apmokytas diversantų mokykloje Rusijoje, paskelbė Ukrainos „Liaudies fronto“ parlamentaras, vidaus reikalų ministro patarėjas Antonas Heraščenka.
2017-03-24

„Budulių“ savivaliavimo skandalas sukrėtė Ukrainos policiją

Ukrainos mieste Mykolajive girtų chuliganų sukeltos „buitinės“ muštynės gali priversti atsistatydinti aukščiausias pareigas užimančius šalies teisėsaugininkus. Policijos pareigūnų elgesys dviejų girtų vyrų ir liudininkų akivaizdoje iš gėdos verčia raudonuoti net aukščiausius šalies policijos vadus. Anot vietos leidinio „NikVesti“, praėjusį savaitgalį Mykolajive girtų asmenų kompanija konflikto su taksistu metu jį sumušė ir apgadino jo automobilį.
2016-08-31

Kryptis išlieka ta pati: naujos Ukrainos vyriausybės iššūkiai

Ukraina pirmadienį ruošiasi suformuoti naują stabilią provakarietišką vyriausybę, kai ministras pirmininkas Arsenijus Jaceniukas nusprendė atsistatydinti, visuomenėje tvyrant pykčiui dėl jo nesugebėjimo kovoti su valdininkų korupcija. A.Jaceniukas apie savo sprendimą paskelbė sekmadienį, praėjus vos dviem mėnesiams nuo balsavimo parlamente dėl nepasitikėjimo, kurį jis atlaikė, bet kuriam laikui buvo paralyžiuotas jo vyriausybės darbas, ir gyvybiškai svarbi užsienio pagalba buvo įšaldyta.
2016-04-11

Mįslingomis aplinkybėmis mirė vienas iš Ukrainos savanorių vadų

Ukrainos ultranacionalistų savanorių pulko „Azov“, pasižymėjusio kovose su šalies rytuose veikiančiais prorusiškais separatistais, civilinio korpuso vado pavaduotojas Jaroslavas Babyčius buvo rastas negyvas savo bute, pirmadienį pranešė pulko spaudos tarnyba. „Nebėra mūsų brolio Jaroslavo Babyčiaus, „Azov“ civilinio korpuso štabo viršininko pavaduotojo ir iškilaus teisininko, – rašoma pulko oficialioje „Twitter“ paskyroje. – Jo kūnas rastas liepos 26-osios rytą.
2015-07-28

Kas jis, nuo sosto verčiamas Ukrainos oligarchas?

Iš pareigų atleistas Dniepropetrovsko srities gubernatorius Ihoris Kolomoiskis yra vienas iš turtingiausių žmonių Ukrainoje, sukūręs didelę verslo imperiją ir tapęs vienu iš svarbiausių veikėjų šioje karo krečiamoje šalyje, nors jo negailestingus metodus vieni giria, o kiti baisėdamiesi smerkia.
2015-03-26

Viktoro Janukovyčiaus sūnaus žūties aplinkybes slepia liudytojų apsaugos programa?

Šiandien paaiškėjo daugiau informacijos apie Rusijoje nuskendusį vyrą, kuris, kaip įtariama yra buvusio Ukrainos prezidento Viktoro Janukovyčiaus sūnus. Žūties faktą patvirtino Ukrainos VRM ministro patarėjas Antonas Heraščenka, o „Novorosijos“ atstovas Olegas Cariovas mano, kad laidoti V. Janukyčių jaunesnįjį dar ankstoka. Rusijos prezidento atstovas spaudai negalėjo komentuoti šio įvykio, nes „paprasčiausiai neturi informacijos, kuri galėtų (tai, – red. past.
2015-03-23

Ukrainos pajėgos neteko 9 karių, žuvo 34 civiliai – vyksta aršūs mūšiai dėl strategiškai svarbaus Ilovaisko

 Ukrainos vyriausybės pajėgos praeitą naktį grūmėsi su prorusiškais separatistais rytinio Ilovaisko miestelio gatvėse, siedamos izoliuoti sukilėlių tvirtoves netoli sienos su Rusija, trečiadienį nurodė vienas Vidaus reikalų ministerijos pareigūnas.
2014-08-20
Į viršų