anthony martial

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „anthony martial“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „anthony martial“.

„Premier“ lygoje netikėta „Sunderland“ pergalė prieš Mančesterio „United“, Londono „Chelsea“ varžovams varžovams atseikėjo 5 įvarčius

Anglijoje šeštadienį prasidėjo 26-asis „Premier“ lygos turas. Pirmieji į kovą stojo „Sunderland“ ir Mančesterio „United“ klubai. Dėl išlikimo kovojantis „Sunderland“ futbolininkai namuose sulaukė 5-oje vietoje esančiu Mančesterio „United“ futbolininkų vizito. Nors aiškiu favoritu buvo laikomas „United“ klubas, „raudoniesiems velniams“ išsivežti pergalės nepavyko. Rungtynės baigėsi „Sunderland“ pergalė rezultatu 2:1 (1:1). Pirmasis įvartis krito jau 3-ąją rungtynių minutę.
2016-02-13

tv3.lt redakcija: Čempionų lygos B grupės apžvalga

Antradienį į Europoą grįžta Čempionų lyga. Tv3.lt redakcija apžvelgė B grupės komandas ir sudarė favoritų sąrašą. B GRUPĖ „PSV“ (Olandija) Manchester „United“ (Anglija) „CSKA“ Moscow (Rusija) „Wolfsburg“ (Vokietija) PSV Sudėtis: Vartininkai: Jeroen Zoet, Luuk Koopmans, Remko Pasveer. Gynėjai: Nicolas Isimat-Mirin, Hector Moreno, Santiago Arias, Jeffrey Bruma, Simon Poulsen, Jetro Wiliems, Joshua Brenet, Jorrit Hendrix.
2015-09-15

„Manchester United“ už bevardį puolėją suplojo 50 mln. eurų

„Manchester United“ oficialiai patvirtino antrą brangiausią pirkinį klubo istorijoje, tačiau net pats komandos kapitonas Wayne‘as Rooney nežinojo, kad toks yra Anthony Martialas. Devyniolikmetis prancūzų talentas į daugkartinio Anglijos čempiono ekipą už 50 mln. eurų persikėlė iš „Monaco“. Naujasis puolėjas paskutinę taip vadinamo „perėjimų lango“ dieną su „Manchester United“ pasirašė ketverių metų sutartį su galimybe ją pratęsti dar metams.