Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „anthony davis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „anthony davis“.

Adele nebeslepia jausmų naujam mylimajam: paviešino pirmą bendrą nuotrauką

Užsienio žiniasklaidoje jau kuris laikas sklinda kalbos, jog atlikėja Adele puoselėja šiltus jausmus legendinio krepšininko LeBrono Jameso agentui – Rich Paulu. Nors atlikėja pati nelinkus viešai kalbėti apie asmeninį gyvenimą ir vengia viešinti kadrus su antrąja puse, tačiau visai neseniai ji pasidalijo pirmąja nuotrauka drauge. Netrukus internautai apipylė porą komplimentais. Instagrame ji pasidalijo 3 nuotraukomis. Vienoje iš jų – pozavo su mylimuoju.
2021-09-20

Adele širdis vėl užimta: užfiksuota su žymiu sporto agentu

Britų atlikėja Adele – nebe vieniša. Atlikėja jau kelis kartus pastebėta su legendinio krepšininko LeBrono Jameso agentu Rich Paulu.  Portalas The Sun gavo kadrus, kuriuose Adele su Richu leidžia laiką restorane. Krepšinio agentas dainininkę visą laiką laikė apkabinęs per pečius.  Pora restorane laiką leido iki vėlaus vakaro.  Pirmą kartą porelė kartu buvo pastebėta kartu apsilankiusi NBA finalo rungtynėse Arizonoje liepos pradžioje.
2021-07-25

Vienai ryškiausių NBA žvaigždžių – įspūdinga bauda už sakinį

Naujojo Orleano „Pelicans” ir visos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žvaigždė Anthony Davisas kartu su savo agentu paskutinėmis sausio dienomis sukėlė tikrą sąmyšį, kai pranešė apie krepšininko norą bet kuriuo metu palikti minėtą klubą ir persikelti į kitą komandą. Vis tik, į viešus pasisakymus suskubo reaguoti ir pati NBA organizacija. A. Daviso agentas Richas Paulas pranešė, kad „Pelicans” nebėra ta komanda, kurioje savo karjerą norėtų tęsti krepšininkas.
2019-01-30

NBA lygoje – istorinis A.Daviso vakaras

NBA čempionate dar vieną pergalę iškovojo Naujojo Orleano „Pelicans“ (34/26) ekipa, kuri namie 125:116 (26:36, 32:29, 38:24, 29:27) palaužė Fynikso „Suns“ (18/44) klubą. „Suns“ dar antrojo kėlinio viduryje pirmavo 53:37, tačiau tada vaizdas aikštėje ėmė sparčiai keistis. A.Daviso metimas iš vidutinio nuotolio trečiojo kėlinio viduryje persvėrė rezultatą (76:75) ir „Pelicans“ pradėjo diktuoti sąlygas aikštelėje.
2018-02-27

Donatas Motiejūnas vėl nežaidė

NBA lygoje pralaimėjimą patyrė Naujojo Orleano „Pelicans“. Ji namie 110:117 nusileido Čikagos „Bulls“. Šeimininkų gretose nuo atsarginių žaidėjų suolo nepakilo lietuvis Donatas Motiejūnas. „Bulls“ rungtynes pradėjo 4:0, bet „Pelicans“ rezultatą išlygino – 6:6 (4 minutė). Tada Čikagos krepšininkai spurtavo 6:0 (12:6 – 5 min.). 14-ąją minutę skirtumas išaugo iki dviženklio – 32:21. Trečiajame kėlinyje „Bulls“ persvara tapo rekordine – 72:53 (28 min.
2017-04-03

NBA savaitės žaidėjai – Jimmy Butleris ir Anthony Davisas

„Chicago Bulls“ komandos gynėjas Jimmy Butleris ir „New Orleans Pelicans“ vidurio puolėjas Anthony Davisas paskelbti pastarosios savaitės geriausiais NBA žaidėjais. Rytų konferencijoje šią savaitę „Bulls“ pasiekė tris pergales per ketverias rungtynes, visas – išvykoje. J.Butleris atidarė savaitę su dviem iš eilės dvigubais dubliais, o ketvirtose rungtynėse („Bulls“ 118:110 įveikė „Lakers“) pasiekė savo sezono rezultatyvumo rekordą (40 tšk.
2016-11-22

Visų žvaigždžių rungtynėse triumfavo „Vakarų“ ekipa, o Rusellas Westbrookas vėl tapo naudingiausiu žaidėju

Sekmadienį Toronte pasibaigė Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) „Visų žvaigždžių“ savaitgalis. O jį, kaip įprasta, užbaigė visų žvaigždžių rungtynės tarp „Vakarų“ ir „Rytų“ komandų. „NBA“ sirgaliai iš viso pasaulio rinko komandas bei jų startinius penketukus. „Vakarų“ ekipa 196:173 (40:43, 52:47, 53:46, 51:37) nugalėjo „Rytų“ rinktinę.