antanas kanopkinas

 

Antanas Kanopkinas - Lietuvos lenktynininkas, pasižymintis savo aktyviu dalyvavimu įvairiuose lenktynių renginiuose tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu lygmeniu. Kanopkinas yra žinomas dėl savo įgūdžių vairuojant, strateginio mąstymo lenktynių metu ir aistros greičiui. Jo dalyvavimas įvairiose lenktynėse rodo jo patirtį ir meistriškumą šiame sporte. 

Dakaro naujienas sekite portale tv3.lt.

Graikijos ralis įveiktas: „CFMOTO Thunder Racing Team“ sėkmingai pasiekė finišą

Septintoji, paskutinė „Hellas Rally Raid“ diena buvo trumpa, vos 60 kilometrų, tačiau daugeliui dalyviui jos metu teko patirti įvairių incidentų. Nuo pirmosios dienos sportininkai kalbėjo apie tai, kad trasos slidžios, pavojingos ir sudėtingos – organizatoriai pasistengė, kaip taip būtų iki pat finišo. „Paskutinė ralio diena buvo trumpa, bet labai sudėtinga. Organizatorius buvo paruošęs kelis apgaulingus navigacijos taškus, bet pavyko nepasiklysti ir sėkmingai juos įveikti.
2024-06-02

Antra ir labai ilga ralio pilotų diena Graikijoje: „Perkaitinti stabdžiai ir prakirsta guma, o visa kita puiku“

Antradienį Graikijoje vykstančiame „Hellas Rally Raid“ ralyje sportininkai turėjo įveikti beveik 300 kilometrų slidžiose kalnų trasose. Pirmąją šių varžybų dieną „CFMOTO Thunder Racing Team“ pilotai suprato, kad trasos yra slidžios ir atitinkamai pakoregavo savo vairavimą, tad ši, viena ilgiausių dienų, nesukėlė jokių nemalonių iššūkių. „Dar viena diena baigta. Truputį teko paklaidžioti, tuomet atsilošti prarastą laiką. Reziumuojant galima sakyti, kad technika grįžo sveika.
2024-05-28

Dakaro ralyje dalyvavęs Antanas Kanopkinas lenktyniaus Graikijoje

Šis lenktynių sezonas keturračių komandai įtemptas – artėjant vasarai „CFMOTO Thunder Racing Team“ keturračiai kirs jau trečiąją šių metų starto arką. Gegužės 27 Graikijoje startuos savaitės trukmės „Hellas Rally Raid“, kuriame komandą atstovaus Antanas Kanopkinas ir Gaetanas Martinezas. „Laukia labai įdomi savaitė. Svarbus dalykas yra tai, kad trasa nuo tos, kuri organizatorių buvo suplanuota, labai pasikeitė. Vis gauname pranešimus apie dideles liūtis ir vandenį, atsirandantį trasoje.
2024-05-23

Lietuviai atranda keturračius: į juos sėda ne tik ieškodami pramogų

Lietuvai atlaikius paskutinį žiemos pasispardymą ir pagaliau įsigalėjus šiltajam sezonui vis daugiau entuziastų savaitgaliais nukabina šalmą nuo vinies ir rangosi į motociklininko kostiumą. Tačiau nebūtinai kiekvienas iš jų renkasi dviratį plieninį žirgą. Specialistai pastebi, kad mūsų krašte vis labiau populiarėja keturračiai motociklai.
2024-05-14

„CFMOTO Thunder Racing Team“ iš Portugalijos parsiveža du medalius

Penkias dienas Portugalijos kalnais, miškais ir lygumomis „BP Ultimate Rally Raid“ dalyviai važiavo šimtus kilometrų, per kuriuos nutiko visko. Sportininkams teko patirti ir lietų bei gilias balas, taip pat teko važiuoti ir spiginant karštai saulei. „CFMOTO Thunder Racing Team“ komandos sportininkai per šias dienas patyrė ne vieną smulkų incidentą, tačiau nei vienas jų nesutrukdė jiems abiems užlipti ant nugalėtojų pakylos. „Visas dienas atidaviau visą save.
2024-04-08

Priešpaskutinę ralio dieną „CFMOTO Thunder Racing Team“ trasoje teko kovoti dėl centimetrų ir sekundžių

Portugalijoje vykstantis ralis slenka link pabaigos, tačiau įtampa sportininkams tik didėja. Keturračių įskaitoje važiuojantys „CFMOTO Thunder Racing Team“ sportininkai šeštadienį įveikė daugiau nei penkis šimtus kilometrų, iš kurių net 253 sudarė greičio ruožas. Ir visi šie kilometrai, finišavę pasakojo lenktynininkai, buvo itin įtempti dėl susiklosčiusios situacijos rezultatų lentelėje.
2024-04-07

Atotrūkį nuo lyderių sumažinęs Antanas Kanopkinas: „Teko važiuoti pavojingomis kalnų viršūnėmis“

„BP Ultimate Rally-Raid Portugal“ dalyviams penktadienį teko įveikti kol kas ilgiausią maršrutą per vieną dieną – viso sportininkai nuvažiavo daugiau nei šešis šimtus kilometrų ir kirto valstybės sieną. Maratoninis bivakas įsikūręs Badachoso mieste Ispanijoje, kur sportininkai praleis vieną naktį, o mechanikai turės tik tris valandas darbui prie technikos.
2024-04-06

Antanas Kanopkinas po antros „BP Ultimate Rally Raid Portugal“ dienos: „Diena tradiciškai šlapia“

Ketvirtadienį Portugalijoje vykstančio trečiojo pasaulio ralio reido čempionato etapo dalyviai įveikė jau antrąją sportinę dieną. Viso jiems teko įveikti 166 sportinius kilometrus, kurie nepagailėjo klampių iššūkių. „CFMOTO Thunder Racing Team“ keturratininkai preliminariai užfiksavo trečiąją ir ketvirtąją vietas savo klasėje. „Diena tradiciškai šlapia, trasa siaura. Blogiausias dalykas buvo tai, kad vienoje baloje teko strigti. Tiesą sakant ten būtų pagelbėjusi ir gervė.
2024-04-04

Pirmieji „CFMOTO Thunder Racing Team“ komandos kilometrai Portugalijoje: pradžia nebuvo labai maloni

Trečiadienį Portugalijoje, Grandolos mieste beveik pusantro šimto ekipažų kirto „BP Ultimate Rally-Raid Portugal“ starto arką – tai jau trečiasis pasaulio rali reido čempionato etapas. Šiose lenktynėse „CFMOTO Thunder Racing Team“ komandą atstovauja Antanas Kanopkinas ir Gaetanas Martinezas. Pirmąją ralio dieną sportininkai startavo ir finišavo tame pačiame mieste ir viso turėjo įveikti kiek mažiau nei du šimtus kilometrų, iš kurių 101 sudarė greičio ruožas.
2024-04-03

Oficialu: Dakaro ralyje nebeliks keturračių klasės, kurioje varžėsi du lietuviai

Trečiadienį oficialiai buvo patvirtinta, kad 2025-ųjų metų Dakare nebeišvysime keturračių klasės, kurioje praėjusiame Dakare iš lietuvių dalyvavo Laisvydas Kancius ir Antanas Kanopkinas. ASO lenktynių direktorius Davidas Castera tikino, kad dabar daugiau dėmesio bus skirta motociklams, kadangi keturračių kategorija nesulaukė pakankamo gamintojų palaikymo. „Dakare nusprendėme nutraukti keturračių klasės varžybas, nes ketiname daugiau dėmesio skirti motociklams“, – sakė D. Castera.
2024-04-03
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų