Gairės

antakiai

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „antakiai“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „antakiai“.

Iš Turkijos grįžusi Julija pasišlykštėjo tautietės elgesiu: „Be žodžių“

„Noriu pasidalinti įspūdžiais iš poilsio Turkijoje. Neseniai vykome su šeima – visai smagiai praleidome laiką. Aišku, nėra Turkija mano mėgstamiausia kelionių kryptis, bet ko nepadarysi dėl vaikų, kur jiems yra tikras rojus“, – rašo tv3.lt laišką atsiuntusi Julija. Bet va aš vis niekaip neatsistebiu žmonėmis, kurie vyksta atostogauti. Vis kažkaip galvoju, kad tai žmonės, kurie turi pinigų, kažką sau leidžia, tačiau kartais susidaro įspūdis, kad ten renkasi vieni kaimiečiai.
2023-05-18

Milžiniški moters antakiai šokiruoja praeivius: atskleidė, kodėl ji taip daro

Mama, turinti milžiniškus antakius, pasakė, kad nusprendė turėti tokius antakius, kad mestų iššūkį grožio industrijai. Sammie-Jo Hailford nustebino daugiau kaip 150 000 sekėjų „Tiktok” platformoje, kurioje ji kuria vaizdo įrašus. Juose ji rodo savo didžiulius juodus antakius.
2022-08-07

Savo antakius skutanti mergina siunčia žinią: skatina tai daryti visus

Makiažo meistrė pasakoja, kad žmonės ją vadina „ateiviu“, nes ji skuta antakius, tačiau ji patikina, kad tai padeda jai daryti su savo veidu, ką tik nori ir išgauti įvairesnius įvaizdžius. Moteris, kuris reguliariai skuta antakius, sakė, kad ji tai daro todėl, kad jie „varžo“ jos kūrybiškumą darantis makiažus.
2022-06-11

Storiausiais antakiais išgarsėjusi rusaitė parodė, kaip atrodo be jų: neįmanoma atpažinti

Anželika Protodyakonova iš Jakutsko, Rusijos išpopuliarėjo po to, kai „Instagram“ paskelbė nuotrauką, kurioje pozavo su didžiuliais, storais, juodai nusipieštais antakiai. Moteris, sukrėtusi internetą itin dideliais antakiais, atrodo visiškai neatpažįstama, kai jie nėra nupiešti. Anželika Protodyakonova yra mados tinklaraštininkė, kurios dideli antakiai padėjo pritraukti 105 000 ištikimų Instagram sekėjų.
2022-03-06

Neįprasta merginos išvaizda traukia praeivių žvilgsnius: gatvėje sulaukia ir kandžių replikų

31-erių Eldina Jaganjac atsibodo tai, kas, jos teigimu, yra juokingi grožio standartai. Moteris atsisakė šalinti ūselius ir pešioti antakius.  Kopenhagoje gyvenanti moteris kasdieną sulaukia kreivų praeivių žvilgsnių ir kandžių replikų, skelbia nypost.com. Moteris įsitikinusi, kad yra tokia pat moteriška, kaip ir kitos moterys ir visai nesvarbu, kad turi ūselius bei suaugusius antakius. Tiesa, būtent dėl tokios išvaizdos ji dažnai patiria patyčias.
2022-02-06

Pamačius, kaip atrodo nudažyti antakiai, moterį ištiko isterija: internautai leipo juokais

Beth Margaret žaibiškai išplitusiame vaizdo įraše „TikTok“ tinkle paaiškino, kad ji jau „porą metų“ naudoja „Just For Men“ plaukų dažus, tačiau tik dabar susidūrė su apgailėtina problema. Moteris pasidalijo savo siaubu po to, kai netradicinis antakių dažymas subjaurojo jos odą – ant kaktos liko išmatas primenančios dėmės. Beth Margaret pasidalijo liūdna istorija savo „TikTok“ paskyroje @bethmargaretx. Ji paaiškino, kad pakliuvo į siaubingą situaciją ir jai reikia pagalbos.
2021-12-01

Pamačius, ką vizažistė padarė su jos antakiais, moterį ištiko isterija: „Jie atrodo kaip šliužai“

Dirbtinės blakstienos, vadinamieji „rusiškieji“ antakiai ir daugelis kitų madų – nuo naujausių makiažo tendencijų gali būti sunku neatsilikti. Bet Mančesteryje gyvenanti Sarah Donnelly „TikTok“ prajuokino daugelį, parodžiusi savo mėginimą pasigražinti antakius. Dabar jau išpopuliarėjusiame filmuke, kurį peržiūrėjo 15 000 žmonių, ji parodė, kaip pasibaisėjusi juokiasi iš to, kaip pavyko jos antakių laminavimas. Moteris sakė, kad šią procedūrą išbandė pirmą kartą, rašoma dailystar.co.
2021-10-29

Merginos išvaizda priverčia atsisukti ne vieną praeivį: gatvėje sulaukia ir kandžių replikų

31-erių Eldina Jaganjac atsibodo tai, kas, jos teigimu, yra juokingi grožio standartai. Moteris atsisakė šalinti ūselius ir pešioti antakius.  Kopenhagoje gyvenanti moteris kasdieną sulaukia kreivų praeivių žvilgsnių ir kandžių replikų, skelbia nypost.com. Moteris įsitikinusi, kad yra tokia pat moteriška, kaip ir kitos moterys ir visai nesvarbu, kad turi ūselius bei suaugusius antakius. Tiesa, būtent dėl tokios išvaizdos ji dažnai patiria patyčias.
2021-03-14

Kaukę pasidaryti sumanęs vyras labai greitai to pasigailėjo: negalėjo patikėti rezultatais

John Meechan sumanė pasilepinti grožio procedūromis, tačiau to labai greitai pasigailėjo. Šis viską nufilmavo ir pasidalijo socialiniame tinkle. Vyras, sumanęs pasidaryti veido kaukę, labai greitai to pasigailėjo, nes stipri kaukės tekstūra privertė jį ne juokais pasikankinti. Nors dažniausiai ant tokių kaukių būna įspėjimai, kad jos nereikėtų tepti arti akių, antakių, lupų zonų, tačiau ne visi visada perskaito instrukcijas.
2020-11-20

Norite atsiauginti antakių plaukelius? Jums padės ši priemonė

Nepriekaištingos formos antakiai padeda išryškinti veido bruožus, tačiau toli gražu ne visos moterys gali pasigirti, kad jie yra vešlūs ir stori. O galbūt nutinka ir taip, kad pešiodamos jos pačios dar labiau antakius suplonina. Tokiu atveju verta išbandyti natūralią priemonę, padedančią juos atsiauginti. Svarbu paminėti, kad nėra stebuklingos priemonės, padedančios antakius atsiauginti per naktį, tačiau reguliariai atliekamos procedūros procesą tikrai gali paspartinti, rašoma food.ndtv.com.
2020-09-23
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų