Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „annika schleu“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „annika schleu“.

Jojimas veikiausiai bus išbrauktas iš šiuolaikinės penkiakovės programos

Tarptautinė šiuolaikinės penkiakovės federacija nusprendė išbraukti jojimo rungtį iš šiuolaikinės penkiakovės rungčių sąrašo. Kaip praneša „The Guardian“ ir insidethegames.biz, šis sprendimas priimtas po pasitarimo bei balsavimo antradienį. Tiesa, kol kas oficialus sprendimas nėra išplatintas. Tai turėtų būti padaryta artimiausiomis dienomis. Pokyčiai įsigaliotų jau nuo Paryžiaus žaidynių 2024 metais. Teigiama, kad jojimą gali pakeisti dviračių rungtis.
2021-11-02

Pamatykite vokietės apmaudą: nevaldomas žirgas atėmė beveik garantuotą auksą

Penktadienį Tokijo olimpinėse žaidynėse finišuos dar dvi Lietuvos olimpietės, penkiakovininkės Laura Asadauskaitė ir Gintarė Venčkauskaitė. Tiek G.Venčkauskaitė, tiek ir L.Asadauskaitė jojimo rungtyje pasirodė idealiai ir surinko maksimalius įmanomus 300 taškų. Įdomu tai, kad lietuvės buvo vienintelės raitelės, pelniusios maksimalų taškų skaičių. Tikrą dramą išgyveno olimpiados lyderė Annika Schleu.
2021-08-06

Lauros Asadauskaitės įpėdinė: 25-erių lietuvė – pasaulio taurės varžybų prizininkė

Šiandien Astanoje vykusiame 2018 metų šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės moterų varžybų finale Gintarė Venčkauskaitė-Juškienė užėmė trečiąją vietą, o Ieva Serapinaitė – 10-ąją. Fechtavimosi rungties varžybos vyko ketvirtadienį.
2018-06-22

Ieva Serapinaitė pasaulio šiuolaikinės penkiakovės etape finišavo tarp lyderių

Egipto sostinėje Kaire besibaigiančio pirmojo 2016 metų šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės etapo moterų varžybų finale Ieva Serapinaitė visą laiką buvo tarp lyderių ir galutinėje įskaitoje užėmė 8-ąją vietą. Pirmojoje - plaukimo - rungtyje 21-erių metų vilnietė plaukė sekunde lėčiau nei atrankoje, tačiau vis tiek buvo devinta (2:15.73; 293 taškai). Fechtavimosi rungtyje I. Serapinaitė pademonstravo visus savo sugebėjimus ir per 35 dvikovas iškovojo 22 pergales.
2016-02-27

Lietuvos penkiakovininkėms – Europos moterų estafečių bronza

Europos šiuolaikinės penkiakovės čempionate, vykstančiame Bato mieste Anglijoje, Lietuvos merginų komanda vėl užkopė ant prizininkių pakylos. Lina Batulevičiūtė ir Emilija Serapinaitė moterų estafečių varžybose užėmė trečiąją vietą! Birželio mėnesį Berlyne vykusiame Pasaulio čempionate L. Batulevičiūte su E. Serapinaitės seserimi dvyne Ieva šioje rungtyje iškovojo sidabro apdovanojimą. Šį kartą mūsų merginos plaukimo rungtyje distanciją įveikė per 2:06.38 sek.