anna meares

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „anna meares“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „anna meares“.

Pasaulio dviračių treko čempionato sprinto rungtyje Simona Krupeckaitė buvo septinta

Prancūzijos sostinės priemiestyje vykstančiose pasaulio dviračių treko pirmenybėse septintąją vietą sprinto rungtyje užėmė Simona Krupeckaitė. Po aštuntfinalyje pralaimėtos dvikovos Vokietijos atstovei Kristinai Vogel, lietuvė dėl patekimo į geriausių aštuntuką buvo priversta kovoti paguodos važiavime. Paguodos važiavime aplenkusi ispanę Tanią Calvo Barbero ir australę Anna Meares, S.Krupeckaitė prasibrovė į aštuntuką, kur jos laukė olandė Elis Ligtlee.
2015-02-21

Dviratininkė G. Gaivenytė pasaulio taurės varžybose Australijoje - 12-a

Melburne (Australija) vykstančio pirmojo pasaulio dviračių treko taurės varžybų etapo moterų 500 m atskiro starto lenktynėse šeštadienį Lietuvos atstovė Gintarė Gaivenytė užėmė 12-ąją vietą. 24-erių metų lietuvė 500 m distanciją įveikė per 35,992 sek. Nugalėjo australė Anna Meares (33,593 sek.
2010-12-04

S. Krupeckaitė keirino rungtyje užėmė septintąją vietą

Melburne (Australija) besibaigiančio pirmojo pasaulio dviračių treko taurės varžybų etapo moterų keirino rungtyje šeštadienį Lietuvos atstovė Simona Krupeckaitė užėmė septintąją vietą. 27-erių metų lietuvė laimėjo važiavimą dėl 7-12 vietų. Nugalėjo australė Anna Meares. Kita Lietuvos atstovė - 24-erių metų Gintarė Gaivenytė - tarp 36 dalyvių pasidalijo 25-30 vietas.
2010-12-04

Įspūdingas startas: Simona Krupeckaitė laimėjo varžybas Kolumbijoje!

Viena geriausių ne tik Lietuvos, bet ir viso pasaulio treko dviratininkių Simona Krupeckaitė įspūdingai pradėjo naująjį sezoną – 26-erių metų sportininkė tapo Kolumbijoje vykusių tarptautinių treko varžybų „Caracol de Pista“ 200 m sprinto rungties nugalėtoja. Antra varžybose liko kolumbietė Diana Garcia, o trečia – kanadietė Monique Sullivan. Dabar artimiausiuose S. Krupeckaitės planuose – spalio 17 d. prasidėsiantis Europos Čempionatas Gente, Belgijoje.
2009-10-02

S. Krupeckaitė: „Sieksiu pasaulio rekordo“

Viena geriausių ne tik Lietuvos, bet ir viso pasaulio treko dviratininkių 26-erių metų Simona Krupeckaitė šiandien pristatė savo naujojo sezono tikslus – planetos rekordininkė ir šiemet bandys gerinti asmeninius rezultatus bei į mūsų šalį parvežti kuo daugiau medalių.
2009-09-22

S. Krupeckaitė - pasaulio vicečempionė!

Sidabro medalį trečiadienį Anglijoje prasidėjusiose pasaulio dviračių treko pirmenybėse iškovojo Simona Krupeckaitė, 500 m atskiro starto lenktynėse užėmusi antrąją vietą - 34,066 sekundės. Lietuvos dviratininkė pralaimėjo tik aukso medalio savininkei bei pasaulio taurės varžybų nugalėtojai šioje rungtyje Lisandrai Guerrai (34,021 sek.) iš Kubos. Bronzos apdovanojimu tenkinosi prancūzė Sandie Clair (34,253. sek.
2008-03-26

Planetos dviračių treko pirmenybių 500 m rungtyje S. Krupeckaitė buvo ketvirta

Pasaulio dviračių treko čempionate Ispanijoje moterų 500 m atskiro starto lenktynėse ketvirtąją vietą tarp 21 dviratininkės šeštadienį užėmė Simona Krupeckaitė. Lietuvos dviratininkės laikas - 34,487 sekundės.
2007-04-01

Pasaulio dviračių treko čempionato sprinto rungtyje S. Krupeckaitė buvo penkta

Pasaulio dviračių treko pirmenybėse Ispanijoje moterų sprinto rungties ketvirtfinalyje Simoną Krupeckaitę abejuose važiavimuose aplenkė kubietė Lisandra Rodriguez Guerra (11,707 ir 11,822 sek.), kovoje dėl penktosios vietos Lietuvos dviratininkė dar kartą aplenkė (11,787 sek.) šeštojoje pozicijoje likusią vokietę Christin Muchę. Kvalifikacinėse varžybose penktadienį Simonos Krupeckaitės laikas buvo antras, o vokietę C. Muchę 200 m distancijoje ji pirmą kartą nugalėjo aštuntfinalyje.