angeles clippers

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „angeles clippers“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „angeles clippers“.

NBA sezoną Jonas Valančiūnas pradėjo dvigubu dubliu

„Toronto Raptors“ (1-0) ekipa pirmosiose NBA reguliaraus sezono rungtynėse namuose 117:101 (25:23, 33:14, 26:27, 33:37) nugalėjo „Chicago Bulls“ (0-1), o Jonas Valančiūnas buvo rezultatyviausias mačo žaidėjas. Per 31 žaidimo minutę J.Valančiūnas pelnė 23 taškus (9/16 dvit., 0/1 trit., 5/6 baud.), atkovojo 15 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 kamuolius perėmė, kartą suklydo ir 4 sykius prasižengė „Bulls“ gretose NBA debiutavo suomis Lauri Markkanenas.
2017-10-20

„Thunder“ susitvarkė su traumų išretinta „Clippers“

NBA lygoje „Oklahoma City Thunder“ be didesnio vargo susitvarkė su traumų išretinta „Los Angeles Clippers“ ir laimėjo namų rungtynes 114:88 (33:12, 36:28, 27:28, 18:20). Visus reikalus „Thunder“ išsprendė pirmajame kėlinyje, kurį laimėjo 21 taško skirtumu. „Clippers“ žaidė be traumuotų Chriso Paulo ir Blake'o Griffino.