angela brodtka

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „angela brodtka“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „angela brodtka“.

J. Polikevičiūtė Prancūzijoje finišavo dešimta

Prancūzijoje vykstančių „Tour de l‚Aude“ daugiadienių dviratininkių lenktynių aštuntajame etape kartu su pagrindine grupe finišavusi Lietuvos komandos dviratininkė Jolanta Polikevičiūtė užėmė dešimtą vietą. Su pagrindine grupe finišavo dar dvi lietuvės - penkiolikta ir šešioliktą vietas užėmusios atitinkamai Edita Pučinskaitė bei Diana Žiliūtė, o etapo nugalėtoja tapo vokietė Ina Teutenberg. 5 min. 11 sek.
2008-05-25

Prancūzijoje vykstančių „Tour de l`Aude" daugiadienių dviratininkių lenktynių penktajame etape trečiadienį dešimtąją vietą užėmė Lietuvos rinktinei atstovaujanti Jolanta Polikevičiūtė. Lietuvos dviratininkė 112 km distancijos finiše 4 sekundes pralaimėjo etapo nugalėtojai vokietei Inai Teutenberg. Septyniolikta finiše buvo Diana Žiliūtė, o „Equipe Nurnberger Versicherung" komandai atstovaujanti Edita Pučinskaitė tenkinosi 23-iąja pozicija.
2008-05-22

D. Žiliūtė trečiąjį lenktynių Prancūzijoje etapą baigė trečia

Prancūzijoje vykstančių „Tour de l`Aude" dviratininkių lenktynių trečiajame etape trečiąją vietą pirmadienį užėmė Lietuvos rinktinei atstovaujanti Diana Žiliūtė. Lietuvos dviratininkė 111 km distancijos finiše 1 minutę bei 1 sekundę pralaimėjo etapo nugalėtojai Zulfijai Zabirovai iš Kazachstano bei 15 sekundžių atsiliko nuo antrąją vietą užėmusios vokietės Angelos Brodtkos: 1. Zulfija Zabirova (Kazachstanas)     2 val. 52 min. 54 sek.
2008-05-20

Pasaulio dviračių taurės varžybų pirmajame etape Edita Pučinskaitė buvo 23-čia

Šeštadienį Australijoje įvyko pirmasis 2007 metų sezono planetos plento dviračių taurės varžybų etapas, kuriame 23-čiąją vietą užėmė "Equipe Nurnberger Versicherung" komandai atstovaujanti Edita Pučinskaitė.Lietuvos dviratininkė 120 km distancijoje - 8 ratai po 15 km - finišavo kartu pasaulio taurės savininke bei etapo nugalėtoja brite Nicole Cooke - po 3 valandų 7 minučių bei 42 sekundžių: 1. Nicole Cooke (D. Britanija)           3 val. 07 min.
2007-03-03

Modesta Vžesniauskaitė "Thuringen-Rundfahrt" dviratininkių lenktynių septintajame etape finišavo šešta

Vokietijoje XVI tarptautinių "Thuringen-Rundfahrt" dviratininkių lenktynių paskutiniame septintajame etape jungtinei "Acca due Pasta/Aušra Gruodis" komandai atstovaujanti Modesta Vžesniauskaitė finišavo su pagrindine grupe ir užėmė šeštąją vietą. Ji 112 km etapą įveikė per 3 val. 21 min. 15 sek. ir etapo nugalėtojai amerikietei Kimberly Bruckner pralaimėjo 3 sekundes. Bendroje įskaitoje nuo lenktynių nugalėtojos rusės Valentinos Polchanovos atsilikusi daugiau kaip 9 min.
2003-07-28

Dviratininkių lenktynėse Prancūzijoje Rasa Polikevičiūtė tapo etapo prizininke

Prancūzijoje vykstančių daugiadienių "Tour de L`Aude Feminin" dviratininkių lenktynių septintojo etapo antrąją dalį "Team 2002 Aurora RSM" komandai atstovaujanti Rasa Polikevičiūtė baigė trečia. Lietuvos dviratininkė 63 km etapo nugalėtojai Sarai Carrigan (Sarai Kerigen) iš Australijos pralaimėjo 59 sekundes.