Anett Kontaveit

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Anett Kontaveit“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Anett Kontaveit“.

Estė Kontaveit po pralaimėjimo Vimbldone atsisveikino su didžiuoju tenisu

Londone (Didžioji Britanija) ketvirtadienį tęsiasi prestižinio „Didžiojo kirčio“ serijos Vimbldono teniso turnyro pagrindinio etapo kovos. Karjerą didžiajame tenise baigė 27-erių estė Anett Kontaveit (WTA-81). Buvusi antroji pasaulio raketė per 66 minutes antrajame rate 1:6, 2:6 neprilygo čekei Marie Bouzkovai (WTA-33). Čekė taip atsirevanšavo estei už 2020 m. JAV pralaimėtą pirmąjį tarpusavio mačą (3:6, 3:6). Estė pirmajame sete po prasto starto (0:3) galėjo atsitiesti, tačiau penktajame geim...
2023-07-06

Karjerą baigia buvusi antroji pasaulio raketė estė Kontaveit

Prieš mažiau nei porą metų geriausią žaidimą karjeroje demonstravusi 27-erių estė Anett Kontaveit (WTA-79) netikėtai pranešė, jog yra priversta baigti karjerą. „Šiandien turiu pranešti, jog baigiu karjerą profesionalių sporte. Po kelių vizitų pas gydytojus ir konsultacijų man buvo nustatyta stuburo degeneracija. Dėl to aš nebegaliu treniruotis pilna jėga ir varžytis. Tenisas man daug ką davė ir daug ko išmokė. Aš dėkinga už tai.
2023-06-20

Williams sudaužė Estijos viltis – legendinė tenisininkė eliminavo antrąją pasaulio raketę

Paskutinį karjeros turnyrą žaidžianti amerikietė Serena Williams (WTA-605) iškovojo kol kas įspūdingiausią sezono pergalę. „US Open“ antrajame rate veteranė per beveik pustrečios valandos 7:6 (7:4), 2:6, 6:2 įveikė estę Anett Kontaveit (WTA-2). Šios tenisininkės viena prieš kitą žaidė pirmą kartą. Pirmajame sete S. Williams nerealizavo 5 „break pointų“, o A. Kontaveit vieną tokią progą iššvaistė ketvirtajame geime.
2022-09-01

Vimbldono turnyre – ir Baltijos šalių tenisininkai

Pasaulio teniso žvaigždės atvyko į Vimbldoną. Čia birželio 27 – liepos 10 dienomis vyks vienas iš „Didžiojo kirčio“ turnyrų. Vyrų vienetų varžybų čempiono titulą gins serbas Novakas Džokovičius, kuris Vimbldone dabar triumfavo pastaruosiuose trijuose turnyruose iš eilės. Iš viso jis čia nugalėjo šešis sykius (dabar nerungtyniaujantis Rogeris Federeris čempionu yra tapęs aštuonis kartus). N. Džokovičiui iššūkį pasirengęs mesti ispanas Rafaelis Nadalis.
2022-06-27

Neregėtos Estijos teniso aukštumos: A.Kontaveit pateko į finalą ir kils į geriausių žaidėjų penketuką

Dohoje (Kataras) tęsiasi prestižinis WTA 1000 serijos „Qatar Totalenergies Open“ moterų teniso turnyras, kurio pusfinalyje susitiko dvi geriausios Baltijos šalių žaidėjos. Šį kartą pranašesnė buvo estė Anett Kontaveit (WTA-7). Ji per 68 minutes 6:1, 6:4 nutraukė latvės Jelenos Ostapenko (WTA-13) pergalių seriją. Tai buvo jau 5-a estės pergalė prieš latvę per 6 jų dvikovas.
2022-02-25

Estijos tenisininkės šuolis: laimėjo šeštą turnyrą per pusmetį

Sankt Peterburge (Rusija) sekmadienį finišavo WTA 500 serijos „St.Petersburg Ladies Trophy“ moterų teniso turnyras. Jo vienetų varžybų finale estė Anett Kontaveit (WTA-9) po 3 valandų kovos 5:7, 7:6 (7:4), 7:5 įveikė graikę Marią Sakkari (WTA-7). Pirmajame sete A. Kontaveit pirmavo net 5:2, bet savo padavimų metu nepajėgė užbaigti seto, pralaimėjo 5 geimus iš eilės ir ilgai negalėjo atsitiesti po tokios nesėkmės.
2022-02-13

Baigiamajame metų „WTA Finals“ teniso turnyre triumfavo ispanė Garbine Muguruza

Gvadalacharoje (Meksika) trečiadienį finišavo baigiamasis metų WTA serijos turnyras – „WTA Finals“. Jo vienetų finale ispanė Garbine Muguruza (WTA-5) per 1 valandą 39 minutes 6:3, 7:5 įveikė estę Anett Kontaveit (WTA-8). Tai buvo 4-a ispanės pergalė prieš estę per 6 jų mačus. Beje, G.Muguruza nugalėjo A.Kontaveit ir „WTA Finals“ grupių etape (6:4, 6:4), tik tada estei tas mačas nieko nereiškė. Finalo pradžioje tenisininkės apsikeitė laimėtomis varžovės padavimų serijomis.
2021-11-18

Estijos teniso istoriją kurianti Anett Kontaveit pateko į baigiamojo metų WTA turnyro finalą

Gvadalacharoje (Meksika) antradienį tęsėsi baigiamasis metų WTA serijos turnyras – „WTA Finals“. Į jį tradiciškai kviestos 8 geriausios sezono žaidėjos, tačiau į Meksiką neatvyko pirmoji planetos raketė australė Ashleigh Barty (WTA-1), aiškinusi, kad pavargo po intensyvaus turnyrų grafiko.
2021-11-17

„WTA Finals“ turnyre – nuostabus estės debiutas: įveikė trečiąją pasaulio raketę

Meksikoje, Gvadalacharoje trečiadienį prasidėjo baigiamasis metų WTA serijos turnyras – „WTA Finals“. Į jį tradiciškai kviestos 8 geriausios sezono žaidėjos, tačiau į Meksiką neatvyko pirmoji planetos raketė australė Asheigh Barty (WTA-1), aiškinusi, kad pavargo po intensyvaus turnyrų grafiko. Pirmą kartą istorijoje savo atstovę šiame turnyre turi Estija.